‘زمان مانند این را دوستان نزدیک’: ساعت مودی در پاسخ به تهمت را توجه داشته باشید از لطف هیدروکسی کلروکین برای صادرات به ما

نخست وزیر نارندرا مودی در روز پنج شنبه به یک گرم در پاسخ به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توجه از تشکر با توجه به هند تحویل سفارش دارو هیدروکسی کلروکین که ما درخواست کرده بود به صورت بیان کرد که “بار مانند این را دوستان نزدیک”. هند تا به حال بخشی از لغو ممنوعیت صادرات دارو برای مقابله با بیماری کروناویروس (COVID-19) بحران است که مانند آتش سوزی گسترش در سراسر جهان با ما در خط مقدم.

مصرف خود را به توییتر رسمی رسیدگی به نخست وزیر اظهار داشت که هند و آمریکا همکاری قوی تر از همیشه و هند انجام می هند باید انجام “همه چیز ممکن است برای کمک به بشریت مبارزه با COVID-19”.

“کاملا با شما موافقم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بار مانند این را دوستان نزدیک تر است. هند و همکاری آمریکا قوی تر از همیشه است. هند باید به انجام همه چیز ممکن است برای کمک به بشریت مبارزه با COVID-19. ما باید برنده این هم” نوشت: نخست وزیر مودی در این روز است.

رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه تشکر نارندرا نخست وزیر هند تحویل سفارش دارو هیدروکسی کلروکین که ما درخواست کرده بود برای, برای مقابله با کروناویروس بیماری (COVID-19) بحران است که مانند آتش سوزی گسترش در سراسر جهان با ما در خط مقدم.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آن را فوق العاده است و ایالات متحده را ” به یاد داشته باشید این عمل توسط هند.

“من می خواهم برای تشکر از نخست وزیر مودی برای ما اجازه می دهد به آنچه که ما درخواست شده است. او فوق العاده بود ما را به یاد داشته باشید آن گفت:” ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید نشست خبری با کروناویروس نیروی کار.

دولت آمریکا از نظر ‘هیدروکسی کلروکین’ به عنوان یک بازی در حال تغییر مواد مخدر برای مقابله با COVID-19 بحران اگر چه هنوز هم وجود دارد هیچ اجماع در جامعه پزشکی در استفاده از آن. هند بزرگترین تولید کننده هیدروکسی کلروکین (HCQ).

قبلا هم تهمت بود در واکنش به هند به متهور به ما سفارش برای HCQ. در یک صدای جیر جیر او گفت: “زمان فوق العاده ای نیاز به حتی نزدیک همکاری بین دوستان است.” ضمن تشکر از “و مردم” برای تصمیم گیری در HCQ او گفت که این اقدام “فراموش نمی شوند!” تمجید مودی رئیس جمهور ایالات متحده گفت: “با تشکر از شما نارندرا نخست وزیر, برای شما رهبری قوی در کمک به نه تنها هند بلکه بشریت در این مبارزه!”

به ویژه نخست وزیر مودی و رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخن گفته بود در مارس 4 و موضوع بحث شده. آن را به دنبال داشت تا مکالمات بین وزیر امور خارجی S Jaishankar و وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo در مارس 6 و یک مکالمه بین وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla و آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen E. Biegun در 8 آوریل.

هر دو جانب در مورد راه به آمپر تا COVID-19 همکاری و اطمینان حاصل شود که دسترسی به داروهای ضروری و تجهیزات پزشکی رخ می دهد بین دو کشور همراه با به اشتراک گذاری بهترین شیوه ها و اطلاعات است.

هند نیز با توجه به سیگنال سبز به منظور از هیدروکسی کلروکین مواد مخدر از دو کشور دیگر — اسپانیا و استرالیا است. هر دو این کشورها تا به حال به منظور قرار داده شده برای این دارو پیش از آن. هند به درخواست های دریافت شده از 30 کشور برای HCQ از هر بخشی از جهان از جمله خلیج فارس و مالزی است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de