جدول زمانی از هند واکنش به شیوع کروناویروس

دولت مرکزی در زمان تعدادی از اقدامات پیشگیرانه از قبیل محدودیت های مسافرتی, اضافه کردن بیشتر کشور و فرودگاه ها برای غربالگری تعلیق ویزا و خود قرنطینه اقدامات موثر باشد جلوگیری و مدیریت گسترش این بیماری است. شماری از تصمیمات گرفته شده تا کنون به شرح زیر است:

هند فعال در رویکرد خود را نسبت به مقابله با COVID-19 و کنار هم قرار دادن پاسخ جامع سیستم در مرزهای خود قبل از وقوع اعلام شد به عنوان یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

هند قرار حرارتی سیستم های غربالگری برای تماس های ورودی مسافران هوایی و به دنبال آن تعلیق روادید و ممنوعیت پروازهای بین المللی در شیوه ای سریع.

حرارتی غربالگری دریافتی مسافران بین المللی از چین و هنگ کنگ آغاز شده بود در روز 18 ژانویه بسیار قبل از مورد اول از Coronavirus شناسایی شد در هند در ژانویه 30 سال 2020 است.

در مقایسه با ایتالیا و اسپانیا و هند در پاسخ به این بحران بسیار سریعتر. هر دو کشور آغاز غربالگری مسافران 25 روز و 39 روز به ترتیب پس از اولین مورد گزارش شده در کشور است.

در اینجا این است که جدول زمانی از اقدامات انجام شده توسط دولت مرکزی برای جلوگیری و مدیریت گسترش این بیماری:

Jan 17 – مشاوره صادر شده برای جلوگیری از سفر به چین است.

Jan 18 – حرارتی غربالگری مسافران از چین و هنگ کنگ است.

Jan 30 – قوی مشورتی صادر شده برای جلوگیری از سفر به چین است.

Feb 3 – E – visa تسهیلات معلق برای شهروندان چینی.

Feb 22 -مشاوره صادر شده برای جلوگیری از سفر به سنگاپور; جهانی غربالگری برای پرواز از کاتماندو اندونزی ویتنام و مالزی است.

Feb 26 – مشاوره صادر شده برای جلوگیری از سفر به ایران, ایتالیا و جمهوری کره. مسافران که از این کشورها به نمایش در خواهند آمد و شاید قرنطینه بر اساس غربالگری و ارزیابی ریسک.

3 مارس: تعلیق همه ویزا برای, ایتالیا, ایران, کره جنوبی, ژاپن و چین; غربالگری سلامت اجباری برای ورود مسافران به طور مستقیم یا غیر مستقیم از چین, کره جنوبی, ژاپن, ایران, ایتالیا, هنگ کنگ, ماکائو و ویتنام و مالزی و اندونزی و نپال و تایلند و سنگاپور و تایوان است.

مارس 4: جهانی غربالگری تمام پروازهای بین المللی. قرنطینه یا انزوا در خانه و یا فرستاده شده به بیمارستان بر اساس غربالگری و مشخصات خطر است.

مارس 5: مسافران از ایتالیا و کره جنوبی نیاز به دریافت گواهی پزشکی قبل از ورود.

10 مارس: صفحه اصلی انزوای: ورودی مسافران بین المللی باید خود در نظارت بر سلامت و به دنبال دولت. بایدها و نبایدها: مسافران با سفر تاریخچه به چین, هنگ کنگ, کره جنوبی, ژاپن, ایتالیا, تایلند, سنگاپور و ایران و مالزی و فرانسه و اسپانیا و آلمان به انجام خانه قرنطینه برای مدت 14 روز از تاریخ ورود خود را.

مارس 11: اجباری قرنطینه – ورودی مسافران (از جمله سرخپوستان) از ورود و یا داشتن بازدید, چین, ایتالیا, ایران, جمهوری کره و فرانسه و اسپانیا و آلمان پس از 15 فوریه سال 2020 باید قرنطینه برای یک دوره حداقل 14 روز.

مارس 16: گسترش اجباری قرنطینه برای مسافران یا از طریق امارات متحده عربی, قطر, عمان و کویت برای حداقل 14 روز و سفر مسافران از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا و ترکیه و بریتانیا به هند کاملا ممنوع است.

مارس 17:سفر از مسافران از افغانستان, فیلیپین, مالزی ممنوع

مارس 19: تمام تماسهای ورودی پروازهای بین المللی به حالت تعلیق با اثر از 22 اسفند

آوریل 25: تمدید تعلیق از تمام تماس های ورودی پروازهای بین المللی به هند تمدید تا تاریخ 14 آوریل سال 2020

پس از نمایش توسط مقامات بهداشتی در فرودگاه ها مسافران بودند قرنطینه و یا فرستاده شده به بیمارستان بر اساس ارزیابی خطر توسط مقامات بهداشتی. جزئیات حتی کسانی که پاک شد توسط مقامات بهداشتی به اشتراک گذاشته شد با دولت مقامات به طوری که می توان آنها را نگه داشته و تحت نظارت مربوطه وزارت امور خارجه/UT دولت برای تعداد مورد نیاز از روز.

غربالگری مسافران صورت گرفت در 30 فرودگاه, 12 عمده و 65 جزئی گلدان و در مرزهای زمینی. بیش از 36 لاخ مسافران شده اند به نمایش در آمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im