تیم هاوارد سابق رپیدز دروازه بان به پایان می رسد بازنشستگی به بازی برای ردیف دوم ممفیس

MEMPHIS, Tenn. — بازنشستگی نمی آخرین طولانی برای سابق ایالات متحده, تیم ملی, دروازه بان تیم هاوارد که برای ایالات لیگ فوتبال تیم است که او با همکاری صاحب.

The 40-year-old سابق اورتون standout چهارشنبه اعلام کرد که او می خواهد در این زمینه در این فصل برای ممفیس در ردیف دوم مسابقات قهرمانی لیگ USL, در انتظار, لیگ برتر و آمریکا فوتبال, فدراسیون تصویب. او بازنشسته در ماه اکتبر گذشته در پایان لیگ فصل گذشته خود را با کلرادو رپیدز.

“پس از بازنشستگی من در اکتبر وسواس من برای فوتبال رشد کرده است” هوارد در بیانیه ای گفت. “میل به پیروزی همچنان به رانندگی من. من عشق را به بازی و من عشق را به رقابت بپردازند. این به من می دهد این فرصت را به انجام هر دو است.”

در علاوه بر این به غیر از کنترل صاحب هوارد در حال حاضر مدیر ورزشی.

هوارد بازی های برگزار شده است 21 سال در فوتبال حرفه ای شامل 13 فصل در لیگ برتر با منچستر یونایتد و اورتون. او دروازه بان لیگ برتر سال در سال 2004 در حالی که با منچستر یونایتد. او در بازی گذشته چهار فصل با کلرادو در MLS شد و با نیویورک/نیوجرسی MetroStars بین سال های 1998 و 2003.

او ساخته شده 121 حضور در آمریکا و تیم ملی بود و در هدف در سال 2010 و 2014 جام جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>