Infinite وعده بیش از $375 میلیون به COVID-19 امداد: ‘ما استقامت را از طریق این زمان بحران’


Illustration for article titled TikTok Pledges Over $375 Million to COVID-19 Relief: Together, We Will Persevere Through This Time of Crisis

تصویر: شاتر

با جهانی همه گیر نگه داشتن میلیاردها شهروندان محدود به خانه ما Infinite ارائه شده کامل فرار از نصب ترس و عدم اطمینان. و در تلاش خود را برای کمک به بازگشت جهان به حالت عادی محبوب به اشتراک گذاری ویدئو پلت فرم اعلام کرد که آن را اهدا برخی از پول نقد جدی به COVID-19 دانست.

تبلیغات

از آستانه:

Infinite اعلام کرده است یک سری از بودجه امداد و ابتکارات برای حمایت از کسانی که مبارزه با COVID-19 همه گیر و به کمک دیگر افراد و سازمان های مبارزه با آن ضربه. در مجموع این شرکت متعهد $375 میلیون; از جمله 250 میلیون دلار در بودجه 100 میلیون دلار اعتبار آگهی و 25 میلیون دلار در آگهی فضا برای بهداشت عمومی اطلاعات است.

هر Infiniteاین بسیار مورد نیاز بودجه خواهد ریخت و به برخی از طرح های زیر:

  • سلامت قهرمانان صندوق امداد دریافت خواهد کرد $150 میلیون دلار کمک خواهد کرد که ارائه پزشکی, نیروی انسانی, تجهیزات حفاظتی و سختی برای کمک به بهداشت و درمان کارگران در حالی که اولویت سازمان های محلی.
  • جامعه امداد صندوق دریافت 40 میلیون دلار خواهد شد که ارائه کمک های مالی به جوامع شده است که سخت ترین ضربه این بحران است.
  • The Infinite, خلاق, یادگیری صندوق دریافت خواهد کرد $50 میلیون دلار کمک مالی است که کمک خواهد کرد که برای حمایت از خلاق محتوای آموزشی به منظور کمک به تسهیل فاصله-یادگیری است.

تبلیغات

طرح های دیگر که Infinite خود را پرتاب عضله پشت شامل کمک به کوچک و متوسط کسب و کار به عقب بر گردیم روی پای خود را در کمک به آموزش و پرورش تلاش در توجه به COVID-19 ایمنی و حمایت عاطفی رفاه Infinite جامعه است.

“ما درک می کنیم که این بار به چالش کشیدن برای همه” Infinite جمهور الکس زو گفت. “در کنار کسب و کار, دولت, سازمان های غیر دولتی و مردم عادی در سراسر جهان پله تا در این لحظه بحرانی, ما متعهد به ارائه بهترین که ما می توانیم برای کمک به بشریت است. با هم, ما استقامت را از طریق این زمان بحران و ظهور بهتر جامعه و بخشی از جهان است که ما با شور و شوق امید را بیشتر متحد در هدف مشترک نسبت به قبل از آن بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de