تایگر وودز طول می کشد 3 هفته با پرش خلیج تپه به علت سفت پشت

اورلاندو فلوریدا. — تایگر وودز است که مصرف یک سوم هفته با تصمیم گیری در برابر بازی آرنولد پالمر دعوتی در خلیج تپه.

جنگل نه از خود 76-77 آخر هفته در Riviera, جایی که او به پایان رسید 68 در پیدایش دعوتی در حالی که خدمت به عنوان میزبان مسابقات. او تصمیم گرفت در برابر جهان گلف قهرمانی در مکزیکو سیتی هفته بعد گفت: پشت خود را سفت و او نیاز به زمان برای استراحت و قطار.

جنگل هشت بار برنده در خلیج تپه. او آن را تنها یک بار پس از آخرین آرنولد پالمر دعوتی پیروزی در سال 2013 از جمله چهار سال راست در حالی که رفتن را از طریق عمل جراحی در کمر.

او گره خورده است برای پنجم هشت عکس پشت Rory McIlroy زمانی که او در آخرین بازی در سال 2018 است.

بروکس Koepka متعهد به خلیج تپه در روز جمعه. او از دست رفته قطع در هوندا کلاسیک و گفت: او قصد دارد برای بازی بعدی چهار هفته از طریق مطابقت با بازی در تگزاس است. که او را از یک هفته قبل از استادان. Koepka بازی خلیج تپه برای دومین سال متوالی. او از دست رفته قطع دو بار.

McIlroy منجر زمینه به عنوان یک گذشته قهرمان و شماره 1 بازیکن در جهان است. McIlroy است که در میان سه بازیکن از 10 صفحه که در حال بازی است. دیگر پاتریک رید آینده پیروزی در مکزیک قهرمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>