برگشت به خصال نیاکان پنجشنبه: نورا فاتحی جشن 14 میلیون Instagram followers با تصویری که “تغییر زندگی من برای همیشه لطفا برای’

رقص احساس و Bollywood actress نورا فاتحی جشن رسیدن به 14 میلیون followers on Instagram با حماسه رجعت تصویری.

نورا نوشته شده ویدیو در Instagram حساب و نوشت: “جشن 14 میلیون با رجعت این است که تغییر زندگی من برای همیشه لطفا برای! مطالعه انفرادی در طول عملکرد من برای خانم هند جوایز 2018 بنگلور.. این ویدیو را شکست اینترنت کردم و من dilbar! من نمی آماده شدن برای شوهر, خود ارضایی, آن را در نقطه ای.. من فقط احساس موسیقی است. و برای موفق باشید من عینک همان ساز و برگ در dilbar تصویری بیش از حد. با تشکر از تو برای 14million چه یک سفر است.”

اتمام او رقص حرکت می کند در اینجا.

 

در مقابل کار نورا, پس از موفقیت رقاص خیابانی 3 نیز شامل Varun Dhawan و Shraddha Kapoor است که همه مجموعه ای برای بوج: غرور و افتخار از هند مخالف Ajay Devgn, که خواهد شد در یک OTT پلت فرم.

ارسال ویدئو های خود را در سایت های رسانه های اجتماعی بود نورا شیرین راه ضمن تشکر از طرفداران خود را برای حمایت از خود را از طریق ضخیم و نازک و نگه داشتن ایمان خود را در او و او در سفر است. در هیچ زمان و نورا تبدیل شده است اپل از هر کس چشم خود جذابیت های شوخ و خوش هیکل اقدام کرده و زمان دوباره ثابت کرد چقدر او را دوست داشت توسط مخاطبان و او است که در اینجا به قانون و حفظ wooing ما و تعجب ما هر بار که او بر روی صفحه نمایش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de