برگشت به خصال نیاکان پنجشنبه: Hrithik Roshan-Farhan Akhtar در حال نهایی چیلرهای در این BTS هنوز از ‘Zindagi Na Milegi Dobara’

زویا اختر را کارگردان Zindagi Na Milegi Dobara شده است یکی از دوست داشتنی ترین فیلم های پس از زمان عرضه آن در سال 2011. این فیلم دارای Hrithik Roshan, Farhan Akhtar, Abhay Deol, کاترینا کایف و Kalki Koechlin در نقش سرب است. ZNMDآن را به عنوان محبوب به نام تبلیغ به عنوان یکی از فیلم های مورد علاقه در دوستی در سینمای هند از همه زمان. این تقریبا نه سال پس از این فیلم منتشر شد و این تیم هنوز هم سهام حکایات در موارد متعدد.

در حالی که به عقب Farhan در زمان خود Instagram صفحه و به اشتراک گذاشته یک BTS هنوز هم از این مجموعه از Zindagi Na Milegi Dobara. در throwback, عکس, Hrithik و Farhan دیده می شود gothic پست تیراندازی برای آهنگ ‘Ik Junoon (رنگ آن قرمز)‘ در طول La Tomatina جشنواره در اسپانیا. این جنگ بازیگر دیده می شود پوشش خود را در یک حوله و شلوار قهوه ای. در حالی که Farhan رفته shirtless و شلوارک سیاه.

از استادان بازیگر-فیلمساز زیر نویس عکس بیان کرد: “پس چه چیز دیگری می تواند شما را در یک #throwbackthursday ?? #moshimoshi #tomatina #bunyol #italy #paintitred #bts #چیلرهای @hrithikroshan @zoieakhtar”.

بررسی رجعت عکس زیر:

در

زویا نیز در نظر Farhan پست با نوشتن “(دو دل) یکی برای هر یک و یک پسر بچه در عکس (قلب)” در حالی که Hrithik نوشت: “درست است”. حتی کاترینا چپ دو قلب در پست.

نگاهی به:

width: 640px; height: 542px;

Zindagi Na Milegi Dobara شده است به طور گسترده در اسپانیا و همچنین هند و انگلستان. این برنده دو ملی جوایز فیلم در بهترین Audiography و بهترین طراحی رقص دسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im