برگشت به خصال نیاکان پنجشنبه: Deepika Padukone 10-year-old پوشاک TVCs ویروسی

Deepika Padukone قبل از تبدیل شدن به برترین بازیگر در بالیوود آغاز شده به عنوان یک مدل از دوران کودکی خود را. او انجام شده است مدل سازی برای مارک های برجسته در چاپ تبلیغات به عنوان یک دختر جوان است. سپس او جرأت به سطح شیب دار و انجام تبلیغات تلویزیونی بیش از حد. او چهره برجسته در هر ممکن است بالا برند و آن سنگهای پنهان را می توان در یوتیوب بسیار به هیجان طرفداران.

در حال حاضر ما دو تبلیغات تلویزیونی برای یک پوشاک برند های دیپیکا. فیلم در حال آپلود در حدود یک دهه پیش و تبدیل شدن به ویروسی در اینترنت در میان مداوم مستند. در اولین آگهی این بازیگر دیده می شود پوشیدن لباس های غربی اما به عنوان یک سنتی دختر هندی با قلب. یک مرد می افتد برای او می پرسد و دست او را در ازدواج ترتیب راه اندازی شده است. نسبت به پایان او دیده می شود پوشیدن ساری زیبا به عنوان عروس.

اتمام TVC زیر:

در دومین تجاری است که یک داستان کوتاه از زندگی پست, ازدواج, Deepika دیده می شود پوشیدن البسه و همچنین از دست رفته مادر او فوق العاده است. او سپس با تعجب به شوهرش او را به عنوان پدر و مادر او مراجعه کنید.

نگاهی به:

در ضمن در مقابل کار دیپیکا آینده دیده می شود در یک نقش محوری در Kabir خان ’83 است که در آن او نقش Romi Dev. بازیگر زوج مخالف و بازیگر Ranveer Singh, خواهد شد که به عنوان دیده می شود Kapil Devi در ورزش فیلم زندگینامه.

Deepika نیز Shakun Batra کارگردان در کنار Siddhant Chaturvedi و Ananya Panday.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>