سه دلیل برای سرمایه گذاری پس انداز در یک Bajaj مالی FD

سه دلیل برای سرمایه گذاری پس انداز در یک Bajaj مالی FD – شیوه زندگی

انتشار: May 02, 2020, 17:54 IST | همکاری محتوا | بمبئی

اگر شما به فکر سرمایه گذاری و پس انداز و در اینجا به همین دلیل شما باید برای انتخاب کردن Bajaj مالی FD!

Bajaj Finance

Bajaj امور مالی

با کاهش رشد اقتصادی و افزایش تورم طبیعی است برای شما به عنوان یک سرمایه گذار به دقت و توجه خود را با پول است. با این تورم قیمت مصرف کننده در ماه ژانویه 2020 ثبت شده در 7.59% که بالاترین سطح از آوریل 2014, داشتن یک راه برای کسب درآمد به طور پیوسته برای لذت بردن از تورم-ضرب و شتم بازده کلیدی است برای رشد. در غیر این صورت تورم را تضعیف ارزش پول خود را در طول زمان. بیشتر زیر اخیر RBI سیاست های پولی, بررسی, بانک پیشرو در سراسر کشور کاهش یافته و خود را FD نرخ بهره قرار دادن فشار بیشتری بر این در حال حاضر اسمی رشد اعتبار فقط 7 درصد.

در حالی که مخزن نرخ بهره را بدون تغییر در 5.15 درصد کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) راه اندازی کرده است در دراز مدت عملیات مخزن (LTRO). از طریق این RBI به من قرض بدهید تومان.1,00,000 کرور به بانک ها در سیاست مخزن نرخ 5.15%. کارشناسان می گویند که در حالی که آن است که یک تسلط جامع نسبت به رشد این احتمال نیز وجود دارد که نرخ سپرده های بانکی را در پاسخ. این LTRO است که در اثر از 15 فوریه سال 2020 و همچنین ممکن است منجر به یک کاهش در عملکرد کوچک و پس انداز طرح.

به عنوان یک نتیجه شما ممکن است به خودتان پیدا کنید به دنبال یک راه حل است که شما می توانید پیش از این تغییرات و با کمک ثروت نسل. خوشبختانه Bajaj سرمایه گذاری سپرده ثابت قوی گزینه سرمایه گذاری است و می تواند در بازده زحمت. برای به دست آوردن بینش به ارزش خود را در اینجا 3 دلیل برای سرمایه گذاری پس انداز خود را در این FD.

کسب سود و بازده در یک محیط امن و قابل اعتماد ابزار

هنگامی که هدف این است که ثروت نسل بدون خطر رفتن به این گزینه با کمترین نرخ بهره ارائه ممکن است همیشه بهترین روش است. به عنوان مثال بانک های تعاونی شد رفتن به خود را بالاتر FD نرخ; با این حال, PMC تقلب در بانک منجر به ضرر و زیان از تا تومان.4,300 کرور و باعث بی اعتمادی میان سرمایه گذاران.

برای جلوگیری از چنین شرایطی چیدن گزینه ای است که دارای یک تاریخچه از ثبات و اعتبار کلیدی است. Bajaj مالی FD یک چنین ارائه و آن را دارای بالاترین رأی به عنوان مدرک. آن را امن هر دو CRISIL ‘FAAA’ امتیاز و ICRA ‘MAAA’ امتیاز. علاوه بر این Bajaj مالی تنها هند NBFC به بین المللی ‘BBB’ امتیاز از S & P جهانی.

امکان استفاده از سخاوتمندانه نرخ بهره برای بهتر درآمد حاصل

با بانک های عمده انداختن نرخ بهره به عنوان کم به عنوان 5.50% کسب نتایج مطلوب در بازار فعلی می تواند یک چالش. اما با Bajaj مالی FD شما می توانید به 8.10 درصد به عنوان یک مشتری جدید و به 8.35% به عنوان یک شهروند ارشد گذار. این بسیار تاثیر قابل توجهی در درآمد خود را و همچنین نقش کلیدی در مبارزه با تورم موثر است.

برای کمک به شما را در درک بهتر از این در اینجا یک مثال از آنچه شما می توانید انتظار برای کسب درآمد:

Bajaj Table

دستیابی به صرفه جویی و سرمایه گذاری با اهداف نظام سپرده طرح

به خصوص مفید از ویژگی های Bajaj مالی FD است که شما می توانید انتخاب کردن به صورت سیستماتیک سپرده طرح و تغییر راه شما سرمایه گذاری در دسترس نباشد. از طریق این, شما دیگر مجبور به ارتکاب زیادی یکجا. به جای آن شما می توانید شروع به سرمایه گذاری با عنوان کمی تا Rs.از 5000 در هر ماه. در اینجا شما می توانید در هر نقطه بین 6 و 48 سپرده و هر پرداخت ماهانه شمارش به عنوان یک جدید FD با غالب نرخ بهره.

همراه با این مزایای Bajaj مالی FD همچنین اجازه می دهد تا شما را به یک وام در برابر FD هنگامی که شما نیاز به دسترسی به نقدینگی. شما همچنین می توانید انتخاب کردن در برای تمدید خودکار ویژگی برای بدون درز reinvesting در بلوغ, اگر شما می خواهید خود را جسم برای ادامه تولید ثروت است. در اینجا شما لازم نیست که برای پر کردن هر گونه اشکال و شما نیز می توانید از FD تجدید جایزه. در حال حاضر شما می توانید اضافی 0.10% بر پایه نرخ بهره ارائه شده برای تجدید خود را Bajaj سرمایه گذاری سپرده ثابت. برای شروع سرمایه گذاری خود را در Bajaj سرمایه گذاری آنلاین FD به سادگی از پر کردن فرم به شنیدن از یک نماینده مجاز و لذت ببرید مطمئن باشید.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de