سه نفر که بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در آخر هفته گذشته آزمایش مثبت برای Coronavirus


Illustration for article titled Three People Who Visited Trumps Mar-a-Lago Resort Last Weekend Tested Positive For Coronavirus

عکس: Tasos Katopodis (گتی ایماژ)

پس خبری از کروناویروس شکسته است و گرفتار دنیا باعث نگرانی گسترده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفته از ظاهر شدن به تطهیر جدی از گسترش ویروس به ظاهر حاضر به انتشار گزارش های اطلاعاتی هشدار داد که ایالات متحده آمریکا است underprepared به دسته یک جهانی همه گیر برای ارائه یک سخنرانی تلویزیونی از دفتر بیضی اعلام اضطراری ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود در اطراف این موضوع به احتمال زیاد در میان تایید coronavirus موارد نوردی به خوبی بیش از 2000 با مرگ و میر افزایش همراه با آن را به عنوان به خوبی به عنوان دراماتیک اثر اقتصادی این بحران باعث شده است اما شاید تهمت نیز احساس فشار با توجه به گزارش های اخیر ضربه او را کمی نزدیک تر به خانه.

تبلیغات

با توجه به New York Post, سه نفر که بازدید Mar-a-Lago—مشهور پالم بیچ فلوریدا. رفت و آمد مکرر متعلق به رئیس جمهور از سال 1985—آخرین آخر هفته باید آزمایش مثبت برای ویروس. گزارش شروع به بیرون آمدن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شد میزبانی یک هیات برزیلی در رفت و آمد مکرر در روز جمعه.

اقدام برزیل کاردار سفیر نستور فرستر که نشسته در مغلوب ساختن پیشی جستن جدول در شام در رفت و آمد مکرر شنبه شب دارای آزمایش مثبت برزیل سفارت گفت: اواخر جمعه.

یکی دیگر از برزیلی رسمی — فابیو Wajngarten ارتباطات, وزیر o جمهور Jair Bolsonaro — تا به حال آزمایش مثبت در روز چهارشنبه پس از ژست گرفتن برای عکس با تهمت و ناهار خوری با او در شنبه شب.

در حال حاضر ناشناس شرکت کنندگان از کمک های مردمی ناهار به میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت و آمد مکرر یکشنبه گذشته نیز آزمایش مثبت پست گزارش شده است.

با توجه به CNBCتهمت پزشک دکتر Sean کانلی با صدور بیانیه ای در مورد رئیس جمهور وضعیت سلامت او به عنوان یک جدول با یکی از مهمانان که تست مثبت گفته وجود دارد بدون نیاز به رئیس جمهور به آزمایش می شود و یا قرنطینه.

تبلیغات

“در این شب به ما آموخته از دیگر شام مهمان یکی از این های جدول با رئیس جمهور و کاخ سفید هیئت بود که علامت-رایگان تا صبح امروز و پس از آزمایش مثبت برای COVID-19,” کانلی گفت:, و اضافه کرد که تهمت قرار گرفتن در معرض به Wajngarten بود “بسیار محدود (عکس دست دادن)” و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشتن یک جدول با نام مهمان و “صرف زمان بیشتری را در مجاورت نزدیک با مورد دوم تمام فعل و انفعالات رخ داده است قبل از هر گونه علامت شروع.”

از CNBC:

“این تعاملات خواهد بود. به عنوان کم خطر برای انتقال” کانلی گفت: با استناد به دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “وجود دارد هیچ نشانه ای برای خانه قرنطینه در این زمان است.”

او گفت که او خواهد نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن از نزدیک اما که “با توجه به رئیس جمهور خود باقی می ماند و بدون علائم تست برای COVID-19 در حال حاضر نشان داده شده است.”

تبلیغات

با وجود کانلی نشان می دهد که آن را غیر ضروری مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او در نهایت تست شده برای COVID-19 در شب جمعه, به گزارش نیویورک تایمز.

“مردم درخواست شد من را تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و اضافه کرد در پاسخ به سوال که او می تواند نتایج خود را در “یک روز دو روز.”

تبلیغات

خبرنگاران پرسید چرا تهمت (جهنم) او مصافحه با شرکت کنندگان خود را در کنفرانس خبری که در آن او اعلام coronavirus بحران ملی اضطراری که رئیس جمهور پاسخ داد: “این تقریبا یک عادت تبدیل می شود و شما به آن عادت.” او سپس اشاره کرد که “دور شدن از دست دادن چیز خوبی است.”

پس از برنده اعلام شدن آزمایش معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که دولت بود و گسترش آن به اروپا ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند. Tاو ممنوعیت فرمت می رود به اثر نیمه شب دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de