هزاران نفر در اعتراض به جمع آوری ایلیا McClain مرگ; راهپیمایان تعطیل I-225 در هر دو جهت

هزاران نفر از مردم با تجمع در مقابل ساختمان شفق قطبی را در اداره پلیس و راهپیمایی در خیابان ها بعد از ظهر شنبه به فراخوان عدالت برای الیاس McClain 23 ساله که پس از برخورد با ماموران در ماه اوت گذشته.

معترضان راهپیمایی پایین گردشگاه عمومی خیابان و سپس بر روی ایالتی 225 بعد از پلیس donned riot gear در این تجمع است.

هر دو جهت بزرگراه تعطیل شد حدود 3 p. m. و راهپیمایان بودند سمت شمال با توجه به یک صدای جیر جیر از شفق قطبی ، اولیه بزرگراه بسته بود بین 6 و می سی سی پی, راه, CDOT گفت.

Colorado Legislator Leslie Herold stands with ...

راشل الیس دنور پست

Colorado State نماینده لسلی Herold می ایستد با Sheneen McClain, مادر از ایلیا McClain, در طول یک تظاهرات برای الیاس McClain خارج از شفق قطبی اداره پلیس مرکزی در شنبه 27 ژوئن 2020.

قبل از ماه مارس بعد از ظهر رالی به نظر می رسد به متلاشی شدن به گروه های متعدد با افراد مختلف به سخنرانی در همان زمان. یکی از برجسته McClain مادر, Denver, عضو هیئت مدیره مدرسه تی اندرسون و ایالتی کلرادو نماینده لسلی هیرودیس.

نائومی McClain, الیاس خواهر ایستاده بود زیر یک درخت گوش دادن به سخنرانان. او گفت: آن را
خوب برای دیدن بسیاری از مردم به یاد داشته باشید الیاس. “من اینجا هستم برای برادر من. او خاص بود. او آرام. او راه می رفت دور از استدلال” او گفت:. امید او این است که کسانی که مسئول مرگ او دستگیر می شوند.

Yasmeen هرناندز, 27, گفت: آن را “بسیار نگران کننده” برای دیدن پلیس به شورش دنده. او افزود که این ناامید کننده بود برای دیدن دو تظاهرات جداگانه شعار بیش از هر یک از دیگر. McClain اعضای خانواده سعی در گفتن یک شعر بود اما غرق دیگر در این نزدیکی هست ،

فقط قبل از 4 p. m. شفق پلیس توییتی که وجود داشت هیچ صدمات گزارش شده و یا بازداشت و تشکر تظاهرکنندگان برای باقی مانده صلح آمیز است.

سام Tabachnik دنور پست

شفق قطبی افسران پلیس ضد شورش در جریان اعتراض های بیش از مرگ الیاس McClain در 27 ژوئن سال 2020 است.

شعارهای “می گویند نام او الیاس McClain” و “نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس” ناشى از جمعیت است.

“تنها راه هر چیزی اتفاق می افتد برای ایلیا و خانواده اش است که اگر ما در اینجا باقی بماند!” یک ناشناس سخنران گفت: تشویق جمعیت در طول این تجمع است.

Young, Black women stand with the ...

راشل الیس دنور پست

جوان سیاه ایستاده با McClain خانواده و فعالان به عنوان آنها صحبت می کنند در طول یک تظاهرات برای الیاس McClain خارج از شفق قطبی اداره پلیس مرکزی در شنبه 27 ژوئن 2020.

یکی از معترضان می گوید او برای نشان دادن حمایت و مطمئن شوید این شور ادامه می دهد قبل از این تجمع است.

“این نباید یک لحظه” فرانکلین Williams, 25, گفت:. “این باید یک جنبش است.”

قبل از اعتراض شروع شفق پلیس با صدور بیانیه ای در حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز و هشدار داد “غیر خودی” که هدف پلیس می گویند این است که به مخرب خواهد بود. هر دو در نزدیکی کتابخانه و سالن شهر سوار شد تا قبل از جمع آوری.

روز از تظاهرات سازمان یافته توسط دنور فصل از حزب سوسیالیسم و آزادی آغاز شد و با 1 بعد از ظهر تجمع و راهپیمایی. 4 p. m. جوانان-رهبری اعتراض در شهرداری مرکز و 8:30 p. m. ویولن افروزی در شهرستان آرورا مرکز پارک بودند به دنبال دارد.

McClain مرگ باعث یک تعداد انگشت شماری از تظاهرات در طول 10 ماه گذشته اما او به تازگی شناخته شده در سراسر کشور در پی تظاهرات گسترده پس از مرگ جورج فلوید.

تجدید توجه و فعالیت بی امان خواسته رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس این هفته برای تعیین کلرادو دادستان کل فیل وایزر ایالت به عنوان یک دادستان ویژه برای بررسی McClain مرگ و به طور بالقوه فایل اتهامات عنوان شده علیه.

دیو جوان 17 قضایی دادستان منطقه کاهش یافته است به اتهامات علیه این سه افسران درگیر در McClain را روبرو می شوند که باعث شده تماس بگیرید برای یک شخص مشکوک. جوان در دفاع از تصمیم خود در این هفته گفت: “در نهایت در حالی که من ممکن است به اشتراک گذاری گسترده افکار عمومی که الیاس McClain مرگ می تواند اجتناب شده است نقش من به پرونده اتهامات جنایی بر اساس نظر, اما, نه, در, شواهد نشان از این تحقیقات و قابل استفاده کلرادو قانون است.”

سه افسران — Nathan Woodyard, Jason Rosenblatt و سفت Roedema — گرفته شد خیابان وظیفه این ماه برای ایمنی خود را یک شفق قطبی سخنگوی تایید کرد.

به عنوان مشاهیر توییتی خشم و انزجار خود را در مورد مرگ پسرش و رسانه های ملی در گزارش خود داستان Sheneen McClain شگفتی چه در زمان بسیار طولانی است.

اعتراض سازمان در حال حاضر به ابراز نگرانی در پاسخ پلیس روز شنبه به حوادث متهم وزارت در تلاش برای ارعاب معترضان.

“شفق قطبی اداره پلیس است در پاسخ گردش شایعات از خشونت تهدید’ به منظور ارعاب برگزارکنندگان و شرکت کنندگان و به توجیه بسیج یک نظامی پاسخ پلیس برای سرکوب معترضان” حزب سوسیالیسم و آزادی گفت: در بیانیه ای به Facebook. “APD است zeroed در خصوص روز دانشجو اعتراض رهبران; شاید پلیس بر این باورند که به دلیل جوانی شان را در این سازمان می تواند به راحتی مرعوب. APD دنبال کردن هویت سازمان دانشجویی, بر پدر و مادر خود را’ شماره تلفن و نام آنها را به تلقین کردن که آنها خواهد بود شخصا مسئول اگر آسیب یا خسارت ناشی از در تظاهرات است.”

ایمان Goodrich یک شفق قطبی سخنگوی پلیس گفت: در یک ایمیل که پلیس “رسیده به یک دانشجو قاره و ابراز نگرانی می کند که در اعتراض برنامه ریزی شده قبل از آنها ممکن است تبدیل به غیر دوستانه و بیش از نشت به رویداد خود را. APD ارتباط برقرار نمی کند به آنها که آنها می تواند در قبال آسیب و یا آسیب است.”