این تصویری از تایگر شروف, Disha Patani بوکس با همان مربی است که مطمئن شوید که به شما انگیزه

هر دو تایگر شروف و Disha Patani شناخته شده برای تناسب اندام خود را ، در حالی که این دو در زمان و وقت خود را برای به اشتراک گذاشتن برخی از انگیزه بیشتری طرفداران خود را در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو که در آن ببر و Disha دیده می شوند بوکس با همان مربی به طور همزمان.

در حالی که ببر فورا به فرم و شروع بوکس با آبی, دستکش بوکس, Disha او را طول می کشد زمان خود و به پیروی از استاد دستورالعمل قبل از رفتن پیش با بوکس. هر دو ببر و Disha به اندازه کافی انگیزه خود را با بوکس تصویری به عنوان آنها غیر قابل توقف هستند در حالی که در عمل.

نگاهی به:

Disha Patani در حال حاضر در اخبار برای فیلم “ملنگ” که منتشر شد در 7 فوریه سال 2020 است. این فیلم در حال حاضر در حال رقابت با سارا علی خان-Kartik Aaryan را ‘Love Aaj Kal’. ‘ملنگ’ همچنین ستاره Aditya Roy Kapur در نقش سرب و Anil Kapoor and Kunal Kemmu در نقش محوری. ببر حضور داشتند والاتر از این فیلم بود و ریشه برای Disha.

جدا از حرفه ای خود روابط تایگر شروف و Disha Patani کرده اند که اغلب ادعا به عنوان یک زن و شوهر. این دو خانواده دوستان و بنابراین اغلب به دیدار یکی دیگر از خانه بیرون رفتن در روز یکشنبه brunches و حتی خال خال شده در تعطیلات با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im