این روز مادر reminisce خوب قدیمی روز و نگاهی به تلویزیون مادرم از دوران کودکی ما روز

بسیاری از ما در حال دور ماندن از خانه در تلاش برای نگه دارید که کار پخت و پز وعده های غذایی و حضور طولانی زوم نشست. نیست ما همه از دست رفته ما بچه reminiscing روز های خوب قدیمی و نوستالژی سفر کنید ؟ با روز مادر امروز, چرا که نه نگاهی به تلویزیون از بچه های قدیمی تر و ساده تر است.

1. نورما, Arnold The Wonder Years

واندر سال ساخته شده بسیاری از ما بچه ها که بزرگ شد با ماهواره T. V. در خانه له بیش از وینی کوپر و مربوط به کوین آرنولد به عنوان خود را تغییر دهید. و چگونه ما می تواند فراموش کوین را نرما? در حالی که یک ’80s, طنزهای مادر او به تصویر کشیده یک مادر در ’60s و 70s امریکا است. او به ما نشان داد آنچه آن را مانند قبل و در طول رشد جنبش زنان. او رفت و از doting و پرورش خانه دار به یک دانش آموز کالج و در نهایت یک مدیر اجرایی در یک نرم افزار راه اندازی. او شکست خارج از خانه دار و نقش الهام بخش همه ما به این باور که برچسب نیاز به تعریف ما و است که بدون توجه به این دهه و یا شرایط زنان می تواند و یا انجام هر کاری که آنها می خواستند. نشان می دهد در حال حاضر در حال پخش در هند تنها در ستاره جهان.

2. زن سبک و جلف فورمن That 70s Show

یکی از همه زمان بزرگ طنزهای مادران زن سبک و جلف فورمن است که قلب تپنده نشان می دهد. او گرم و مهربان مشتاق و گاه به گاه الکلی! یکی از نشان می دهد باهوش ترین شخصیت او لودگی و تماس های از حماقت خانواده اش در هیستریک مد! با بازی بازیگر Debra Jo Rupp, زن سبک و جلف است که شاد doting و پرورش مادر سه فرزند است. او با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار حرفه ای, آشپز پاک و طول می کشد مراقبت از خانه و هرگز نتواند یک فرصت برای نوشیدن! سازمان دیده بان این نشان می دهد در حال حاضر جریان در هند در Netflix بکشد.

3. بکی خانه کامل

خانه کامل آن پخش شده و به مدت هشت سال بود که بسیار محبوب در میان مخاطبان که کردم عاقبت – فولر ، تمام روز ما را از تماشای کامل خانه ما را به یاد ربکا عمو جسی دختر به عنوان “عمه بکی’. اما وجود دارد خیلی بیشتر به همین دلیل او باعث می شود آن را به لیست! پس از عروسی خود را در فصل 4 کامل خانه بکی تولد دوقلوهای همسان – نیکی و الکس. در عین حال در سراسر این سری او مادرانه نقش فراتر از خانواده و به او سه برادرزاده. فولر در خانه جسی و بکی اتخاذ یک کودک. بنابراین ما, ‘خاله بکی’ در حال حاضر یک روزنامه نگار با سه بچه, سه برادرزاده و هر چند پخت و پز او نیست و او نیز طول می کشد مراقبت از خانه ، هر دو نشان می دهد در حال جریان در Netflix بکشد.

4. کلیر Huxtable این نمایش کازبی

نشان می دهد که بر اساس زندگی بیل کازبی کمدین تمرکز بر مشاهدات خود خانواده زندگی به ما یک شخصیت فوق العاده ما را هرگز فراموش نکنید. از پنج کلیر Huxtables بود, مدرن, پیشرفته و حرفه ای موفق به عنوان یک وکیل. او قوی بود و خوب صحبت, هوشمند, کاری که همه ما می تواند نگاه کردن به. و او خنده دار بود. او مادر همه ما امید داریم روزی تبدیل شده است. سازمان دیده بان این نشان می دهد در حال حاضر در جریان روز نخست تصویری.

5. Elyse Keaton, خانواده, روابط

Elyse یک مادر چهار بچه ها, بازی های برگزار شده توسط مردیت باکستر توسط یک معمار حرفه ای و یک هیپی لیبرال که زندگی در کالیفرنیا در 60s. او است که تعیین نوع و پرورش ، او یک زن است که پس از موعظه صلح تا به حال احساسات متضاد به عنوان او تلاش برای تعادل حرفه ای خود را به خانواده او و او فمینیستی ایدئولوژی است. با گذشت هر فصل ثابت کرد به ما که زنان می تواند رسیدگی به هر چیزی فقط به عنوان او با او بعد از آن-در-زندگی بارداری—کودک شماره چهار. تمام فصول از روابط خانواده در حال جریان در نخست تصویری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de