خرید رپورتاژ

این چیزی است که نگه می دارد Mehakdeep سینگ Randhawa رفتن به جلو بدون توجه به آنچه سبک زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 03, 2020, 14:08 IST | همکاری محتوا |

Mehakdeep مورد مطالعه به یک مهندس مکانیک. او در سال کالج شد و نقطه عطفی که در آن او شروع به بدنسازی.

Mehakdeep Singh Randhawa

Mehakdeep سینگ Randhawa

Mehakdeep سینگ Randhawa که سابق همسفران شرکت کننده و یک نام بزرگ در Punjabi رسانه ها باید یک نام برای خود در تمام جنبه های زندگی آن مطالعات خود را و یا کار خود را به عنوان یک مدل و بازیگر.

او معتقد است که “شکست هرگز پیشی من اگر عزم و اراده من برای موفقیت به اندازه کافی قوی است” و همیشه مبارزه می کند مهم نیست در زندگی چه چیزی می اندازد او یک مثال از آنچه که یک فرد می تواند دستیابی به محض تعيين و کار سخت است.

او قطعا اتفاق افتاده است برای آمدن در سراسر یک فرصت طلایی که در آن نه تنها یکی بلکه دو شانس بزرگ شد و ضربه خود را درب بودند در یک طرف بود و پیوستن به CISF جایی که او دریافت نامه ارائه و در طرف دیگر یکی از بزرگترین تلویزیون واقعیت نشان می دهد Roadies.

که از یک روستای کوچک مانند مهتا چوک Mehakdeep مورد مطالعه به یک مهندس مکانیک. او در سال کالج شد و نقطه عطفی که در آن او شروع به بدنسازی. به زودی او به نمایندگی خود در دانشگاه بین سطح دانشگاه و همچنین موفق به کسب عنوان آقای PTU.

زمانی که فرصت آمد ضربه زدن با مشخصات بالا و بودن یکی از شرکت کنندگان در Roadies, Mehakdeep انتخاب Roadies بیش از کار خود را به عنوان او تا به حال نشان داده شده است تعیین خالص نه تنها شرکت کنند اما برنده نشان می دهد. پس از همسفران او حتی ارائه یک فیلم “Patwar” برای PTC Punjabi.

Mehakdeep تا به حال یک سفر هیجان را از طریق زندگی خود را که در آن او یک فرصت برای ستاره علاوه بر شخصیت های معروف مانند Sippy Gill. او همچنین ستاره دار و مشغول به کار در بسیاری از پنجابی موسیقی فیلم, فیلم و سریال نیز هست.

در حال حاضر او جسارت راه خود را به قلب مردم را با انجام یک کار فوق العاده در یک پنجابی روزانه صابون با عنوان “Kamli Ishq di” که در آن او در حال پخش شخصیت های کمیک منفی شخصیت سرب.

Mehakdeep نام به تماشای چند بازیگر با استعداد است که در ظهور را به شهرت و هیچ کند او را.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این مقاله شده است از منابع شخص ثالث منبع و اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. تمام اطلاعات ارائه شده در این مقاله برای مقاصد اطلاعاتی تنها.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de