این نام واقعی Sushant Singh Rajput دوست دختر سابق Ankita Lokhande

Ankita Lokhande محبوب بازیگر تلویزیون که به تازگی نیز او بالیوود اولین بار است که شناخته شده برای خانواده شخصیت Archana در Pavitra Rishta, آن شما را متحیر خواهد کرد بدانید که Ankita بود نه نام واقعی او بود و آن را Tanuja. Ankita او حیوان خانگی نام او را انتخاب و آن را به عنوان نام مرحله او.

این یک واقعیت است که تنها تعداد کمی از مردم ممکن است می دانم. در حال حاضر بازیگر برای طولانی ترین زمان غایب است, از رسانه های اجتماعی. او آخرین فعال در ژوئن 13, یک روز قبل از او را دوست پسر سابق Sushant Singh Rajput درگذشت خودکشی و داشت در Bandra آپارتمان.

Ankita شده است در تلاش برای آمدن به شرایط با Sushant مرگ است. به تازگی Bigg Boss 13 شرکت کننده Arti سینگ نیز افتتاح شد تا در مورد Sushant مرگ و چگونه Ankita است که مقابله با آن است. او گفت: “من تا به حال شناخته شده Sushant از طریق Ankita (Lokhande) تنها. او یک مرد بسیار خوب بود و بسیار با انگیزه است. من صحبت به Ankita و از او خواست اگر او خوب است. Ankita نیازهای فضایی خود را و من می خواهم به او است.”

Sushant پدر KK سینگ نیز در مصاحبه ای گفت که Ankita تنها زن از پسرش زندگی او تا به حال به صحبت کرد. او گفت که او تا به حال بازدید از خانواده در پتنا به عنوان به خوبی. این دو قرار بود به ازدواج در دسامبر 2016 اما شکست در اولین نیمی از سال است.

Sushant و Ankita را دوست مشترک Sandip Ssingh نیز نوشته شده است برخی از قلب گرم شدن کره زمین همه چیز در مورد Ankita و گفت: “چیزهایی که شما را برای آوردن لبخند بر روی Sushant ، حتی امروز من باور دارم که فقط شما دو نفر برای یکدیگر ساخته شده بودند. شما هر دو درست هستند را دوست دارم. این افکار این خاطرات در حال صدمه زدن به قلب من…چگونه می توانم آنها را به عقب! من می خواهم آنها را به عقب! من می خواهم ‘ما سه نفر عقب!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de