“این است که من در مقابل مایک”: کتلت دفاع از مایکل پورتر جونیور در پی سالم ابتدا

شارلوت — کمتر از پنج دقیقه به سه ماهه دوم پنج شنبه شب, قطعات مربی مایکل مالون ساخته شده جایگزینی برای قرار دادن دو از استارت و برگشت در بازی rookie مایکل پورتر جونیور از آن زمان به عنوان یک نشانه است.

او حوصلگی به سمت چپ خود بیشتر دور از گلزن جدول تا زمانی که او وارد در آخرین صندلی بر روی قطعات ” نیمکت. به آرامی او شروع به فشار دهید تا خود را گرم عرق آشکارا آگاه باشید که مالون قصد نیست در بازی او را در برابر اورلئانز.

توسط سه ماهه سوم پورتر صندلی بدون تغییر کهنه پل Millsap استراتژیک نشست خود در کنار جشن rookie.

“ما با حفظ همه چیزهای که بین ما” Millsap گفت: مراقب باشید به فاش کردن دقیقا آنچه گفته شد بین این دو است. “ما صحبت کنید. او می داند.”

پورتر بازی نمی کند در پنجشنبه چشمگیر 114-112 برنده بیش از اورلئانز در روز پنج شنبه. آن را برای اولین بار خود را سالم ابتدا از قطعات در بروکلین در دسامبر. 8.

“من فکر می کنم (آن را) برای بهبود, برای, خود, من فکر می کنم آن را خوب است برای او چرا که او می داند که ما به او نیاز دارند و اگر او را نمی قفل شده است و در این تیم مبارزات” Millsap گفت. “ما باید او قفل شده است. من فکر می کنم او را درک و او را به گرفتن آن را کمی بهتر از او خواهد نفسه در ابتدای سال اما هنوز یک کار در حال پیشرفت است و او هنوز هم یادگیری.”

مالون گفت: این تصمیم بود در مورد دفاع که در آن قطعات باید خیلی تلاش کرد از اواخر فوریه. در هفت بازی از همه ستاره دنور صاحب 27 رتبه دفاع در کل لیگ.

این که چرا Torrey کریگ با وجود گرفتن را-نمی-بازی در روز شنبه را از دست دادن به دولت طلایی به دست آورده سهم دقیقه در پشتیبان گیری کوچک به جلو است. کریگ نیز اضافه کرد نه امتیاز و چهار ریباند در دقیقه 16.

“این چیزی است که مایکل پورتر انجام و یا انجام نمی,” مالون گفت. “این موضوع از ما با داشتن 27 رتبه در دفاع از این همه ستاره و مسلما ما بهترین بازیکن دفاعی شد DNP آخرین بازی. درست پس از کمک به ما ضرب و شتم تورنتو با 17 امتیاز و دفاع بزرگ در (پاسکال) Siakam و (کایل) لوری کردن نیمکت. بنابراین آن را فقط به من در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای قرار دادن برخی از دفاع به بازی.

“من فکر Torrey تا به حال خوب تاثیر” مالون ادامه داد. “این است که می گویند که مایکل نمی خواهد بازی مقابل کلیولند. او فقط باید با ما بماند. واقعیت این است: ما 54-پیروزی تیم سال گذشته و ما یک تیم بالا است که آرزوهای این سال است. و بله, ما می خواهیم به توسعه مایکل پورتر, اما ما نیز باید برای پیدا کردن راه را به نفع خود. و امشب من فقط رفت و با گروهی که من احساس کردم که قرار بود به ما بهترین شانس را به نفع خود. و بنابراین مایک فقط عاشق ماندن درگیر و اقامت و من بدون شک او خواهد شد.”

یکی از هم تیمی حصول اطمینان از این که او را درگیر باقی می ماند و نمی اتمام است Craig, دوست خوب خود را که سهوا برگزار دقیقه است که می تواند بوده است اختصاص داده شده به پورتر. قبل از این بازیکنان پشت به مربوطه نیمکت پیش از شروع سه ماهه سوم کریگ در بر داشت پورتر در نزدیکی خط پرتاب آزاد. او پیشنهاد کلمات تشویق حتی اگر پورتر دقیقه ممکن است در هزینه های خود را.

“من فقط سعی کنید تا مطمئن شوید که او حق دارد سر فضا اجازه نمی دهد آن را تحت تاثیر قرار دهد و او را در راه منفی” کریگ گفت. “من حتی می گویند ما باید با هم بازی برخی از زمان برای یک صف. هر چیزی به تشویق او.”

کریگ می commiserate. پس از کمک به انفجار رپتورز در یکشنبه, Craig سپرده شد به نیمکت در تلاش برای به پورتر زمان. اما پورتر تلاش در آن ساعت (1 تا 6 از میدان دو ریباند) در برابر رزمندگان و قطعات’ دفاع در ادامه به اسلاید. که آنچه منجر به مالون تصمیم پنج شنبه.

“سر خود را خوب و او را در یک نقطه بزرگ او می داند و او هنوز هم برای به دست آوردن یک فرصت را به بازی” کریگ گفت. “این است که من در مقابل مایک یا من تلاش خود را به دقیقه و یا او تلاش خود را به دقیقه. در پایان روز, ما هم تیمی و ما هر آنچه را که مربی می نامد. آن را به ما نیست.”

کریگ تعهد به تیم قابل تحسین است و با توجه به آن منجر به پراکنده نقش برای او.

“شما باید بدون خود خواهی است که به عرض شما و شما واقعا باید به این باور است که اگر شما می خواهید به موفقیت و می خواهید همه چیز به کار با هم به عنوان یک تیم” کریگ گفت.

این که چرا با وجود خود از روی حیله و تزویر ترتیب او یکی از پورتر بزرگترین طرفداران.

“او قطعا باعث می شود تیم بهتر” کریگ گفت. “او همه چیز را به ارمغان می آورد به جدول خود را به ثمر رساند او در بازگشت خود را بازیسازی مهارت. یک تیم خواهد بود دیوانه می گویند که آنها نمی توانند با استفاده از او و یا او باعث می شود آنها بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>