این است که یک آزمون عملکرد شلوار جین در اینجا به ماندن


با من در اینجا: شلوار جین و شلوار یوگا هستند anecdotally محبوب ترین انواع شلوار. چه اتفاقی می افتد اگر شما ترکیب این دو ساخته شده و یک ابرقدرت نفس نفس زدن که شبیه شلوار جین است اما تا به حال این قابلیت کشش و آسایش معشوق یوگا شلوار ؟

من حدس می زنم: شما می خواهم حکومت بر جهان و برنده شدن بیش از بسیاری از بچه ها که واقعا نمی خواهید به سر کار پوشیدن شلوار یوگا.

تبلیغات

عملکرد شلوار جین آغاز شد نورد از سال پیش به لطف سنگ نوردان که عاشق دوام و راحتی در سنگ های ناهموار ممکن میکند. اما بد شانسی روشن بود: آنها نمی ارد را برای کسانی که انعطاف پذیر Gumby مانند مانورهای. به عنوان یک نتیجه برندها در زمان یک نشانه از آمریکا: ما در شلوار جین, اما می تواند به شما لطفا آنها را بیشتر کاربر پسند است ؟

را وارد کنید: عملکرد شلوار جین. شلوار زیر همه افزایش یافته است, هدف از طریق تکنولوژی بالا جین و یا ویژگی های است که در نهایت قرار دادن مد در پشت تابع. بررسی ’em کردن و اجازه دهید من می دانم آنچه شما می خواهم به لیست اضافه کنید.

Duer خشک ماندن جین باریک

این یک مته. نه تنها خشک ماندن جین شلوار جین باریک به رخ کشیدن لای کرا و پلی استر به صورت راحت و مناسب stretchy, اما آنها همچنین باید یک DWR پایان که میریزد هر دو خاک و آب. چه معنا است ؟ شما می توانید این شلوار جین را از طریق برخی از نور sprinkles و شما won & t دریافت کنید که گیر-به-خود-پا سفتی که همه ما می دانیم و نفرت با شلوار جین طبیعی.

جفت کردن Workwear لباس Freshley

تبلیغات

ببخشید بچه ها این فقط برای خانمها. به معنای واقعی کلمه من نمی تونم بیش چقدر من عاشق این لباس. برای شروع آنها جیب. مانند صادق-به-خوبی های مفید-و-جیب عمیق است که هر زن می خواهد به شما بگویم این است که نادر در زن شلوار. لمس اسپندکس می افزاید: انعطاف پذیری کافی برای راحتی در تمام طول روز, اما به اندازه کافی به میل لنگ پای خود را بالای سر خود را. نکته من: صرفه جویی در این روز کار و یا دلپذیر پیاده روی. (و همچنین پیدا کردن یک جفت از pinstriped لباس شما می شود؟)

هالتر مستقیم ورزشی شلوار جین مناسب

تبلیغات

من یک مکنده برای هر کسی که می رود در مخزن کوسه (آن دسته از بچه ها دشوار هستند!) بنابراین حتی اگر هالتر چپ بدون یک معامله من خودم علاقه مند است. طراحی شده برای ورزشکاران این شلوار جین را 360 درجه کشش با تشکر از مقدار کمی از پلی استر و اسپندکس. اگر شما یک فرد که دارای “فوتبال قدس” در نظر چک کردن ’em!

پاتاگونیا عملکرد شلوار جین

تبلیغات

از این گروه هستند “عادی” جین, اما اجازه ندهید که جلوگیری از شما. شاید شما یک آخر هفته جنگجو که می خواهد تمام روز راحتی با کمی تکان دادن اتاق به راحتی دوچرخه سواری و یا بچه خود را برای یک پیاده روی; این می تواند انجام این کار است. آنها لازم نیست که هر اسپندکس مانند دیگران در این لیست, اما مقدار زیادی (29%) از پلی استر هنوز ایجاد کشش نفس نفس زدن. به علاوه Patagonia شناخته شده است خود را برای تلاش های پایداری و عملکرد شلوار جین بدون استثنا با یک به روز رسانی فرایند رنگرزی است که منابع را به حداقل می رساند و دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای.

Revtown مخروطی شلوار جین

تبلیغات

شبیه به پاتاگونیا شلوار بالاتر از این نیست برای رفتن به شلوار جین شما گیر برای یک روز در تخته سنگ. به لطف نام تجاری origins (Revtown تاسیس شد توسط سه سابق Under Armour کارکنان) های مخروطی شلوار جین باید مجزا ورزشی مناسب ارائه می دهد که یک بیت از اتاق تکان دادن با تشکر ویژه جین ساخته شده با نخ. اما واقعی تنیس قیمت: بدون هر گونه ویژه فروش Revtown شلوار جین نزدیک به نیمی از قیمت از مارک های دیگر است. Yowza.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>