این است چگونه مرد در شهرستان بان کی مون از حضور در رقابت های اروپایی revitalises منچستر یونایتد, تاتنهام,’ لیگ قهرمانان امیدوار

یوفا روز جمعه (14 فوریه) ممنوع منچستر سیتی به مدت دو سال از شرکت در هر رقابت های اروپایی و همچنین جریمه آنها €30 m (£25m) برای شکستن financial fair play قوانین و گمراه کننده بررسی بدن با ارائه آنها را با اطلاعات نادرست است.

بنابراین با توجه به این که مرد شهر – که به احتمال بسیار زیاد به پایان برساند در چهار صفحه در این فصل در لیگ برتر خواهد بود از دست دادن نقطه خود را در فصل آینده لیگ قهرمانان.

این در حال حاضر برگ درب سمت راست باز برای هر کس پس از اتمام 5 در جدول رده بندی لیگ این فصل برای ورود به سال آینده UCL. به طور کلی 4 تیم برتر واجد شرایط برای لیگ قهرمانان اما در شهرستان بان را یک تغییر در سیستم است.

این نظریه کاملا بر اساس چه تیم های دیگر بهره مند واجد شرایط از ایتالیا برای لیگ اروپا در این فصل پس از آث میلان حذف شده خود را بیش از FFP سال گذشته است.

این در حال حاضر ارائه یک تازه چراغ امید برای دیگر بالا English طرف مانند منچستر یونایتد Tottenham Hotspurs گرگ برای پیدا کردن آسان صلاحیت به اروپا باشگاه نخبگان رقابت است.

در حال حاضر به تازگی ارتقا سمت شفیلد یونایتد در حال اشغال 5 محل دو امتیاز جلوتر از اسپرز (6) و چهار امتیاز جلوتر از منچستر یونایتد (9) که به در دست ‘تیغه های.

هیچ کس انتظار می رود کریس وایلدر طرف برای انجام این پدیداری این سال در لیگ برتر فوتبال خود را در خارج از جعبه با فشار دادن تاکتیک های ثابت همه اشتباه و تیم او در حال حاضر در کشاکش رزرو یک مکان در اروپا بالا مسابقات باشگاه.

باشگاه های دیگر مانند آرسنال (10) گرگ (7) و اورتون (8) نیز در این نگاه به عنوان یک فرصت نخست به امن خود را از یک نقطه در لیگ قهرمانان و یا حتی در لیگ اروپا برای فصل آینده است.

width: 100%; height: 100%;

با توجه به آخرین گزارش از مستقل مواج فارسی قهرمانان نیز به مجموعه صورت امکان کسر امتیاز در لیگ برتر (PL) و حتی مجبور به بازی در لیگ دو ( درجه سوم از لیگ).

بلوز شدند مجرم تحت یوفا باشگاه و کنترل مالی بدن (CFCB).

طبق تحریم های یوفا در بیانیه ای اعلام کرد: “Adjudicatory مجلسی اعمال اقدامات انضباطی در منچستر سیتی, باشگاه فوتبال کارگردانی است که آن را باید محروم از مشارکت در یک هشتم مسابقات باشگاه در دو فصل (به عنوان مثال. این 2020/21 و 2021/22 فصل).”

“فوتبال اروپا را حاکم بر بدن گفت که شهر “موفق به همکاری در تحقیقات”.با توجه به مستقل را در سطح بالا’ منابع, لیگ برتر, کمیته در حال حاضر مذاکرات بیش از یک راه ممکن است به مجازات شهرستان اگر یوفا واقعا دست بان کی مون به آنها.

حالا که اتفاق افتاده است که مجازات از امتیاز کسر ادعا شده است “بسیار محتمل” به بعد اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im