‘این است برای رفتن به یک سفر تنها’: آنچه Mahesh Bhatt گفت: ‘Aashiqui’ بازیگر Rahul روی پشت در 90s

پشت در 90s, Rahul Roy شد نهایی عاشق پسر با روی لئامت دادن خود را در Mahesh Bhatt عاشقانه فیلم Aashiqui. او همراه با Anu Agarwal ملی شد heartthrobs فورا. برای uninitiated Rahul نیز برنده اولین فصل از این بحث واقعیت نشان می دهد Bigg Boss. در حال حاضر این بازیگر در زمان خود Instagram صفحه و مصاحبه او با یک پورتال سرگرمی است که در آن او در مورد زندگی پس از Aashiqui.

صحبت کردن در مورد همان Rahul اظهار داشت: “البته که من با Aashiquiمن بود که در آن و پس از آن که آیا من یک Junoon و یا هر کدام از فیلم های من نمی تواند رسیدن به این ارتفاعات من قبول آن است. البته یک تغییر بزرگ بین همکاران من و همه و من اما این چیزی است که ما انتظار na? زمانی که من آمد Bhatt سحاب به من گفته بود ‘Rahul این است برای رفتن به یک سفر تنها.’ که من تا به حال در نظر گرفته شود بسیار جدی است.”

او همچنین در مورد این واقعیت است که او به دنبال مصوبات از خود و سپس همکاران و نه انجام آنها در طول زندگی حرفه ای او. Roy مشترک “من را دیده اند بسیاری از بازیگران من از سالمندان که از طریق آن و رها اما من هرگز نیاز به یک چوب زیر بغل. من اصلا به دنبال همکاران من’ تایید و نه آنها. اما من با بسیاری از آنها و اگر وجود دارد چیزی است که برای من خوب انجام دهید, پس چرا که نه ؟ اگر نه هیچ نگرانی. من چیز این است که آیا فیلم من نیست و من هنوز هم بازی شخصیت. اگر من بخشی از یک بزرگ راه اندازی که در آن نقش من اگر چشمک زدن و از دست ندهید چرا من انجام دهید؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de