این دنور سردترین عید پاک پس حداقل 1937

شما ممکن است بخواهید برای قرار دادن در عید پاک اسم حیوان دست اموز برخی گرمسیری افکار.

دنور میانگین روزانه دما فقط 27 درجه که از بعد از ظهر یکشنبه از آن ساخته شده این شهر سردترین عید پاک پس از حداقل سال 1937. همچنین دنور هفتم-سردترین عید پاک در ضبط.

که 27 درجه و متوسط درجه حرارت روزانه آمار بر اساس به طور متوسط در این شهر بالا (34 درجه) و پایین (20 درجه).

با نور برف مداوم در طول روز که دمای متوسط می تواند جست و خیز کردن و حتی پایین تر شاید ساخت آن دنور سردترین عید پاک در نزدیک به 100 سال است.

همه این آمار ها بر اساس شهر رسمی مشاهدات در فرودگاه بین المللی دنور.

بیشتر: دنور “بالا” با درجه حرارت 34 درجه و مقام در 12:01 صبح روز یکشنبه به معنی چیزی است که اکثر مردم در واقع احساس روز یکشنبه به مراتب سردتر از آنچه حتی سرد آمار می گویند.

در بالای هوای سرد دمای باد لرز اکثرا گیر در تک رقمی در یکشنبه نیز هست.

یک بیت از یک خبر خوب برای زمستان-متنفر اینکه: اکثر روز یکشنبه بارش برف ماند فقط شمال و غرب دنور. این شهر تا به حال تنها رسما ثبت 0.1 اینچ از بارش برف و فوری ترین دنور-منطقه بالغ شد در نیم اینچ تا 1 اینچ محدوده که از بعد از ظهر یکشنبه. نور بیشتر برف است که انتظار می رود از طریق پنج شنبه شب که می تواند منجر به یکی دیگر از اینچ یا 2 از بارش برف در منطقه دنور.

که گفت: سرما و شاید برف رفتن نیست دور هر زمان به زودی. دور دیگری از نور برف است و به احتمال زیاد در شب دوشنبه با 1 تا 3 اینچ ممکن است در منطقه دنور. نور بیشتر برف نیز می تواند در اینده نزدیک برای شب چهارشنبه به شنبه.

درجه حرارت به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت به دنور فصلی دمای حدود 60 درجه تا اوایل هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im