این تصویر از کارینا کاپور خان, بغل کردن, Saif Ali Khan روز خود را

کارینا کاپور خان و سیف علی خان یکی از بالیوود را از آن زوج است. آنها مردم را می خواهید به عشق اعتقاد است که دقیقا همان چیزی است که دنیا باید در این زمان از coronavirus. یک thworback تصویر از کارینا دادن سیف در آغوش گرفتن در اینترنت ظاهر شد و در جریان بوده است ویروسی بوده است.

در آنچه به نظر می رسد عکس کارینا دیده دادن سیف در آغوش گرفتن او به عنوان dons لباس گل. سیف از سوی دیگر پوشیدن پیراهن سفید لوسیون لحظه. در این لحظه است که به سادگی تصویر کامل و به ما می دهد عمده زن و شوهر اهداف است.

نگاهی به:

همیشه از کارینا کاپور خان اتحاد پیوست Instagram او قطعا خوشحال طرفداران او پشت به پشت با تصویر بینش به زندگی روزانه. از های تیمور علی خان نقشه به صرف وقت با او همیشگی در طول دوره قرنطینه او شده است یک حرفه ای در Instagram زندگی است.

این بازیگر به زودی دیده می شود Irrfan Khan را comeback فیلم ‘Angrezi متوسط’. جدای از آن, او نیز بوده است طناب در Karan Johar را کارگردان ‘تخت’ بازیگران, Ranveer Singh, ویکی Kaushal, Alia Bhatt, Bhumi Pednekar, Anil Kapoor و Janhvi کاپور. سیف از سوی دیگر خواهد شد در ‘Bhool پلیس’ با فاطمه سانا شیخ و علی فضل. سرنوشت فیلم خود را با این حال می توان تصمیم گرفت یک بار همه چیز به بازگشت به حالت عادی است و درمان قطعی برای این بیماری همه گیر به نام coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im