این خیال می خواست به جشن دادگاه عالی IF تصمیم گیری است. او به پایان رسید شب در دستبند.

Jorge Resendez بیدار شد صبح روز پنجشنبه به یک تلفن وزوز با متون است.

دیوان عالی ایالات متحده تا به حال تایید اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای پایان دادن به, دادن به یک پیروزی موقتی را در حدود 15000 Coloradans.

Dre Flor

دنور پلیس برگزاری جرگه Resendez و یک مرد دیگر قبل از صدور آنها استناد ژوئن 18, در مرکز شهر دنور.

Resendez رفت مرکز شهر به جشن می گیرند اما به پایان رسید روز در دستبند.

32 ساله قبلا تجارب خود را به عنوان یک IF-گیرنده با جمعیت و راهپیمایی با صدها نفر به مرکز شهر مرکز بازداشت در اعتراض به دهها پس از مهاجرت رالی با هم ادغام شدند با پلیس در اعتراض به.

به عنوان باران برداشت و تجمع تلف شده Resendez و یکی دیگر از دوستان برداشت برخی از علائم و بلند نارنجی لوله که سازمان تا به حال استفاده می شود به لینک سلاح در خیابان.

اما به عنوان دو راه می رفت به سمت اتومبیل خود را چند ماشین پلیس سوار پشت سر آنها. آنها دست به دستبند, به عنوان افسران جستجو کوله پشتی خود را Resendez گفت. بیشتر ماشین های پلیس ظاهر شد.

او نمی دانست چرا.

“این واقعا ترسناک بود لحظه ای در آغاز بودن احاطه شده توسط بسیاری از پلیس نمی دانستند چه اتفاقی خواهد افتاد” Resendez گفت. “چه اتفاق می افتد می تواند به من به عنوان یک مهاجر … و پس از آن نیز قادر به به آنها توضیح دهید که ما هم شرکت نمی کنند. ما نمی دانیم که آنها چه بودند بازداشت برای ما.”

پلیس آنها را در زمان به یک پست کردن Colfax خیابان و صادر شده استناد برای “انسداد تجهیزات ممنوع است.”

در یک ایمیل دنور پلیس گفت: “کسانی که ذکر شده مشاهده شد با استفاده از تجهیزات برای جلوگیری از ترافیک. آنها تماس گرفته شد و پس از آنها به سمت چپ تقاطع.”

معترضین به حال ترافیک مسدود شده به طور خلاصه در Colfax خیابان در مقابل دنور زندان وجود دارد اما مشاهده شده حضور پلیس در آن زمان است. اما Resendez گفت: او هرگز مسدود تقاطع.

روز آغاز شده بود به عنوان یک جشن. آن به پایان رسید با او تعجب اگر او از رفتن به زندان است.

“من نمی تواند صحبت می کنند در حالی که” Resendez گفت: بعد از اینکه منتشر شد. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در حال اجرا اگر سر من.”

دیگر سازمان با عجله برای کمک به و به نام دولت ایالت جولی گونزالس D-دنور برای کمک به.

“چه دردناک راه برای پایان دادن به چنین قدرتمند روز” گونزالس گفت. “چیزهای زیادی وجود دارد که کار را به انجام به ترمیم اعتماد در جامعه اجرای قانون است.

“این فعل و انفعالات مانند این سوء تفاهم ساده است که واقعا مانع تلاش های به واقع بازگرداندن اعتماد” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de