این نیست آنچه که عیسی مسیح برای: Megachurch پاستور Kirbyjon کالدول پنجه نرم می کند گناه به فریب دادن خود گله در چند میلیون دلار سرمایه گذاری طرح


Illustration for article titled This Aint What Jesus Died For: Megachurch Pastor Kirbyjon Caldwell Pleads Guilty to Defrauding His Own Flock in Multi-Million Dollar Investment Scheme

تصویر: ABC13 هوستون (YouTube)

هوستون megachurch پاستور Kirbyjon کالدول رزومه هیچ شوخی است.

او موفق به دریافت کارشناسی ارشد خود را در الوهیت در سال 1981 پیوست از شرکت های هواپیمایی قاره هیئت مدیره در سال 1999 و به عنوان یک مشاور روحانی به رئیس جمهور جورج بوش و باراک اوباما است.

تبلیغات

او همچنین ساخته شده خود را 16,000-عضو megachurch ویندزور ایجاد کرد کلیسای متحد متدیست در هوستون, تگزاس, از زمین تا رسیدگی به نیازهای جماعت خود را از طریق تدریس خصوصی برنامه ساخت پناهگاه برای کودکان مورد آزار قرار گرفته و دیگر تلاش های بشردوستانه.

اما او همچنین یک جنایتکار—گفته می شود—و با توجه به KPRCاو رو جدی برخی از زمان زندان (و نفرین ابدی) برای defrauding خود گله به عنوان بخشی از یک چند دلار سرمایه گذاری طرح:

کالدول و [co-متهم Gregory A.] اسمیت استفاده می شود خود را به نفوذ و نفوذ خود برای متقاعد کردن مردم به سرمایه گذاری حدود 3.5 میلیون دلار در تاریخی چینی اوراق قرضه. این اوراق قرضه شد بنا به گزارش صادر شده توسط سابق جمهوری چین قبل از آنها را از دست داده قدرت به دولت کمونیستی در سال 1949. این اوراق قرضه نیست به رسمیت شناخته شده توسط چین در دولت فعلی و در نتیجه هیچ سرمایه گذاری ارزش است.

اسمیت شروع به نزدیک شدن به قربانیان در مورد سرمایه گذاری در سال 2013 وعده داده شده و بازده بالا در سرمایه گذاری. در سال های 2013 و 2014 حدود 3.5 میلیون شد “سرمایه گذاری” و تقسیم بین کالدول اسمیت و دیگران دادستان گفت.

با توجه به وزارت دادگستری, Caldwell, گزارش صرف در مورد $900,000 از این پول برای حفظ کیفیت زندگی و پرداخت کردن وام های شخصی, کارت های اعتباری و وام های مسکن است.

این نیست آنچه که عیسی مسیح برای.

“این متهمان با استفاده از موقعیت خود به عنوان رهبران مذهبی و مشاوران سرمایه گذاری برای فریب دادن ساکنان لوئیزیانا—بسیاری از آنها افراد مسن و بازنشسته” آمریکا وکیل یوسف در بیانیه ای گفت. “در انجام این متهمان آزار اعتماد و احترام قربانیان خود را برای تنها هدف از سرقت پول خود را. این نوع از فریب می تواند ویرانگر برای قربانیان به ویژه هنگامی که پس انداز زندگی از دست داده است. من ادامه خواهد داد به شدت تعقیب کسانی که با استفاده از اعتماد به نفس طرح به شکار بر افراد مسن و افراد با ایمان است.”

تبلیغات

برای نقش خود در این درنده طرح کالدول التماس کرد گناه را به توطئه برای ارتکاب تقلب سیم. تحت شرایط تقاضای خود را به توافق, Caldwell, چهره بین پنج تا هفت سال را در زندان و جریمه نقدی تا 250.000 دلار و تا سه سال تحت نظارت آزاد است.

او همچنین رفتن به جهنم است.

بحرانزده پاستور در حال حاضر ساخته شده جزئی اعاده به کسانی که به او ستم شده است و موافقت کرده است به پرداخت تعادل باقی مانده از $1,951,478.00 قبل از او محکوم شد.

تبلیغات

آیا من ذکر او را برای رفتن به جهنم ؟

کالدول است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در ژوئیه 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de