این 7 دلار در بطری بازکن کامل هدیه Housewarming


من بسیار خاص تنظیمات وقتی که می آید به ابزار آشپزخانه — من گلدان و تابه باید ضد زنگ (من مطمئن هستم که نچسب فن آوری بهبود یافته و پوشش های دیگر نمی خواهد به شما بدهد سرطان, اما شما هرگز نمی تواند بیش از حد مطمئن.. درسته؟) من خوردگی لاستیک من, قاشق چوبی و corkscrews پیشخدمت-سبک.

با توجه به ویکیپدیا (که در آن باید به انجام تمام تحقیقات مقدماتی) وجود دارد انواع مختلفی از corkscrews اما دو تا از محبوب ترین ها هستند بالدار بطری بازکن — نوع که شبیه به یک مرد کوچک با دو بازو و یک زبانه کشیدن/درب بازکن بطری در وسط است که شما ممکن است در خانه های خود یا پدر و مادر یا خواهرزاده خود را که فقط تبدیل به بیست و یک و sommelier یا پیشخدمت ،

تبلیغات

من ترجیح می دهم دومی سبک بدون هیچ دلیل خوب دیگر من قادر به پیدا کردن یکی برای زیر ده دلار و در رنگ های سرگرم کننده. دلیل آن چیزی است که به طور معمول مورد استفاده در رستوران ها آن را می سازد من احساس مانند یک حرفه ای حتی اگر من با استفاده از آن را به رها کردن دیگری دو باک-چاک (که ظاهرا هزینه $1.99 دوباره!).

مورد علاقه من پیشخدمت-سبک بطری بازکن است که این یکی از واقعیموجود در دوازده رنگ های مختلف. من خود آن را در رز که من فکر می کنم باید تغییر نام داد (سلام بازاریابی شما در حال گوش دادن؟) “هزاره صورتی.” این نوع از ابزار من می خواهم برای جلب توجه به هر زمان که من از آن استفاده کنید. دوستان من خسته شده از شنیدن درباره من شایان ستایش هزاره صورتی بطری بازکن است که کمی چاقو به صورت پاره شدن از طریق فویل با سهولت و همچنین یکپارچه بطری بازکن.

در زیر 8 دلار آن را به ابزار مناسب برای انبار کردن. خرید برای خود و ذخیره کردن یک در یک برای حمل و نقل کردن بداهتا ساحل و یا پارک پیک نیک در ماه های گرم و نگه داشتن چند در دست برای آخرین لحظه housewarming یا میزبان هدیه.

بر خلاف یک گیاه آنها نمی تواند مراقبت از خود و یا یکی دیگر از بطری پیش فرض شراب آنها احتمالا تا پایان پخت و پز با یک بطری بازکن است هدیه housewarming مردم در واقع می تواند استفاده از — و به احتمال زیاد نیاز دارید! Corkscrews یکی از چیزهایی که به ناپدید می شوند بین حرکت می کند (من نمی باید تحقیقات به این این واقعیت است که صرفا حدیثی) و شما تضمین شده است و به دعوت برای آینده احزاب است.

اگر شما واقعا می خواهید به آن دست کشیدن از پارک با شراب متمرکز هدیه housewarming اضافه کردن یک بد بو بطری قشنگتر شراب و VacuVin شراب بهینه سازدستی کمی پایین با تکنولوژی ابزار است که حذف هوا از باز بطری شراب برای ذخیره سازی طولانی تر. دوستان خود را ممکن است همیشه به آن نیاز دارند اما این فکر که شمارش درسته ؟

تبلیغات

اگر شما بوده ام به دنبال کامل بطری بازکن توقف به دنبال. این از آن است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im