‘نازک است مناسب است جدید سکسی’: ‘Bigg Boss 13’ فینالیست Mahira شارما در روال تناسب اندام

در یک صنعت که در آن بازیگران همیشه هدف برای شش بسته abs و اندازه صفر بدن, Bigg Boss 13 فینالیست Mahira Sharma مختلف را در تناسب اندام و چگونه از آن است که یک شیوه زندگی بیش از هر چیز. “من سرود ساده -یکی باید راحت با بدن خود و باید مناسب است.”

وقتی راجع به راز او کامل بدن, Mahira گفت: او بستگی ندارد هر سقوط رژیم غذایی اما ترکیبی از تمرینات منظم و تغذیه سالم است. “من فکر می کنم در حالت ایده آل نباید رسیدن به یک مرحله که در آن شما باید برای رفتن به سقوط رژیم های غذایی. سقوط رژیم های غذایی بد برای بدن شما است. شما باید آگاهانه صورت روزانه. من احساس می کنم تمرینات و تغذیه سالم باید بخشی از هر کس شیوه زندگی,” او گفت:.

Mahira Sharma است هر دختر حسادت در مد و بهداشت ، اگر شما فکر می کنم که starlet باید محروم کردن خود از ظرافتهای که کاملا اشتباه “برای من کار کردن و خوردن غذاهای سالم است که یک بخشی از زندگی من. من دقیق در مورد چه چیزی و چه مقدار بخورید اما من نه محروم کردن خودم از هر چیزی. من نمی افراط در سقوط رژیم های غذایی خاص شلیک کنید. من می دانم که افرادی که خوردن crazily و سپس به طور ناگهانی آنها می خواهند یک بدن کامل و برای رسیدن به آن است که آنها را در سقوط رژیم های غذایی که طول می کشد تلفات سنگین خود را بر روی بدن در دراز مدت. یکی باید آمده در فشار همسالان و هدف برای شش بسته abs یا حجم صفر ، شما باید مناسب و سالم است. نازک است. مناسب است جدید پورنو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de