آنها به ما نیاز دارند: MSNBC را Trymaine لی در سیاه روزنامه نگاران و برگزاری امریکا به آن آرمان

جایزه پولیتزر و جایزه امی برنده جایزه روزنامه نگار Trymaine لی دارای یک دستور کار—آن است که برای پیدا کردن حقیقت.

تبلیغات

اما تنها اگر آن را که ساده است. لی یک خبرنگار, MSNBC, شروع کار خود را در مطبوعات (در فیلادلفیا تریبون) و کشیده شد به داستان و نیز داستان از جوامع به حاشیه رانده شده. Lee شده است بر روی زمین گزارش در برخی از کشور ما را مخرب ترین لحظات در تاریخ اخیر مانند طوفان کاترینا و فرگوسن, Mo. تظاهرات. این روزنامه نگار معتقد است که درخشان نور در کسانی که اغلب فراموش شده است که مسئولیت “اگر من گفتن داستان مردم چه من انجام می دهند؟” لی می گوید ریشه.

به عنوان میزبان از MSNBC جدید پادکست به امریکا, Lee سفر به گوشه و کنار آمریکا و داستان روزمره آمریکایی ها. “برای من آن را مانند, من, هم, آواز امریکا است. این که آیا شما فقیر و سفید در میانه این که آیا شما در دیترویت و یا در روستایی در جنوب. ما همه آمریکایی و ما تجربه مرگ و زندگی در راه های مختلف می گوید:” لی ارجاع Langston Hughes’ شعر “من هم.”

تبلیغات

او در تازه ترین قسمت “به هوا کثیف,” بررسی زیست محیطی نژادپرستی در حالی که در نظر گرفتن مخاطبان به لوئیزیانا سرطان کوچه. 85-کشش مایل از زمین بین نیواورلئان و باتون روژ به انتظارنشسته بودند با گیاهان شیمیایی است. لی توضیح می دهد که کسانی که زندگی می کنند نزدیک به گیاهان هستند و اغلب سیاه و سفید و فقیر.

تحقیقات اخیر نشان داده است که در لوئیزیانا 32.7 درصد از جمعیت سیاه و سفید است, در حالی که متشکل از بیش از 58 درصد از کشورهای COVID-19 مرگ و میر (در زمان ضبط این سیاه Louisianans شد 70 درصد از این مورد). “هنگامی که ما فکر می کنم در مورد عدالت محیط زیست, محیط زیست نژادپرستی و COVID-19 وجود دارد روشن با هم همپوشانی دارند.” لی ادامه داد “ما را که تصور که به نوعی کسانی که فشار خون و دیگر بیماری های بهداشتی آن را به خود را دارند. بعضی اوقات ما را فراموش کرده ام در مورد محیط زیست و مسابقه است.”

من رو به نشستن برای یک گفتگو در مورد یک روزنامه نگار در زمان بحران با Trymaine لی—دیدن گزیده ای از مکالمه ما بالاتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im