این کمیک کمک خواهد کرد که شما از طریق ابرقهرمان خشکسالی


Illustration for article titled These Comics Will Help Get You Through the Superhero Drought

عکس: آنجلا Papuga (گتی ایماژ)

هیچ فیلم مردمی. حداقل برای در حالی که کمی. یکی از عوارض جانبی از ما نیاز به نشستن سنجش ما در خانه برای آینده نامحدود است که فقط در مورد همه بزرگترین فیلم به تعویق افتاده اند تا بعد از این سال به بعد. اگر شما به خودتان پیدا کنید jonesing برای برخی از آن خوب-خوب ابرقهرمان اقدام نگران نباشید. من به شما کردم.

برای طیف ستان:

Avengers: زمان اجرا می شود/Secret Wars

Illustration for article titled These Comics Will Help Get You Through the Superhero Drought

تصویر: Alex Ross (مارول کمیک)

تبلیغات

Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame علامت یکی از چشمگیر ترین شاهکارهای ابرقهرمان سینما. آن را به طور کامل تکرار متقاطع تجربه در یک راه است که خطر ناک پاداش و جای تعجب عاطفی. اگر شما موفق به دریافت از طریق که مسلما معنی-به-fuck دو ویژگی و می خواهید که همان ضربه زدن به Johnathan Hickman را Avengers اجرای یک امتحان کنید.

Hickman تقسیم خود را به اجرا Avengers و جدید Avengers. سابق بود در مورد صرفه جویی در جهان دوم شد در مورد جلوگیری از مرگ multiverse اغلب از نظر اخلاقی پیچیده به این معنی است. این دو تن در یک دوره برخورد و به سر در زمان اجرا می شود. نهایی جهان و زمین-616 (رسمی مارول جهان) شد و در یک دوره برخورد و وجود دارد هیچ چیز قهرمانان از هر دو جهان می تواند به آن را متوقف کند.

پس از این رویداد منجر به راز جنگ. راز جنگدر نظر فروتن من یکی از اگر نه بهترین ابرقهرمان متقاطع رویداد. آن را بزرگ مقیاس حماسی است که موفق به پرداخت سال از داستان سرایی و تنظیم جدید وضعیت موجود برای مارول جهان تا کنون که بدون احساس ارزان قیمت یا دست دادن حرکت است. اکثر تقاطع شروع قوی و سپس از دست دادن بخار در نیمه راه از طریق. راز جنگ می رود و سخت کردن پرش و هرگز متوقف نمی شود, ارائه مجموعه عظیمی قطعات و شخصیت بزرگ لحظه تمام راه را از طریق.

اگر شما به دنبال برای ابتدا خود را مارول سینمایی جهان خارش نگاه هیچ بیشتر از Avengers و راز جنگ.

تبلیغات

برای مردمی که هنوز ساخت چادویک پرتاب تا mentality mag برای همیشه:

پلنگ سیاه توسط Ta-Nehisi Coates

Illustration for article titled These Comics Will Help Get You Through the Superhero Drought

تصویر: برایان Stelfreeze (مارول کمیک )

تبلیغات

پلنگ سیاه شد یک سوسیس. شما آن را می دانم, من می دانم که همه ما آن را می دانم. اگر شما پیدا کنید که شما فقط نمی توانید صبر کنید تا زمانی که ممکن است تا سال 2022 به بازگشت به mentality mag Ta-Nehisi Coates’ پلنگ سیاه است سمت راست وجود دارد برای شما. Coates’ اجرای سهام شباهت های بسیاری با 2018 فیلم. این شرح T’Challa و مبارزات خود را به صالح و شاه خوب است. Mentality mag نیست ارائه شده به عنوان یک ایده آل تخیلی اما یک جامعه با کمی ناآرامی های سیاسی نیروهای پیشرفت و سنت ایجاد یک تنش ثابت است. تحت Coates’ جهت, پلنگ سیاه خط شامل گسترش جهان از mentality mag و ظهور پلنگ سیاه و سفید, همه ارزشمند خواند که بیشتر گوشت از پادشاهی mentality mag و کسانی که مایل به محافظت از آن. در چهار سال بر روی عنوان Coates گردد واقعی حماسه. یک کتاب کمیک است که اغلب بسیاری در ذهن خود اما هرگز فراموش برای سرگرم کردن.

برای کسانی که امید بتمن نیست تاخیر:

بتمن و رابین (2009-2011) توسط گرانت موریسون

Illustration for article titled These Comics Will Help Get You Through the Superhero Drought

تصویر: فرانک Quitely (کمیک DC)

تبلیغات

اگر شما مثل من شده اند در ترس است که این تقریبا یک دهه تمام پس خوب فیلم بتمن ساخته شده بود شما بوده ام چسبیده به این امید که بتمن خوب خواهد بود. با تولید به تعویق افتاد با توجه به جهانی بودن در آتش وجود دارد نگرانی در این فیلم به تعویق خواهد افتاد از آن 2021 تاریخ انتشار.

من پیشنهاد می کنم خواندن گرانت موریسون 2009-2011 اجرا بر روی بتمن و رابین. در این نسخه بروس وین رو رها-لگد از طریق زمان در حوادث نهایی بحران. این امر منجر به گوشته از بتمن بودن برداشت توسط دیک گریسون OG رابین. بروس پسر دامین گرفته شده نقش رابین. این جفت شدن علائم جالب تغییر در بتمن/رابین پویا به عنوان گرم سبک تر و شادتر Caped Crusader و دامین یک brooding خشونت آمیز پسر بچه تعجب می کنم. دیدن دو رشد و باند با هم باعث می شود به صورت باور نکردنی arc. جفت آن را با موریسون بتمن گنجانیده شده (مورد علاقه شخصی من سری بتمن) و شما می توانید یکی از درخشان ترین و لذت بخش ترین اجرا می شود به نام بتمن.

تبلیغات

اینها فقط تعداد کمی از کمیک به ارزش چک کردن در حالی که شما در خانه گیر کرده. بسیاری از این می تواند به راحتی یافت می شود به صورت دیجیتالی از طریق Comixology یا روشن شدن نسخه در آمازون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im