این “پاک” شامپو را کف سایر سولفات ها-رایگان پاک کننده های فاقد


این عقل دلیل من برای نگه داشتن موهای من بلند است که چگونه من به ندرت پس از آن نیاز به شستن آن.

اگر من از شستشوی مو در یکشنبه من آن را می پوشند روز دوشنبه, نیم تا روز سه شنبه در مستی در روز چهارشنبه و شستن آن دوباره در روز پنج شنبه. یا بیایید صادق باشیم—من آن را می پوشند در یک مستی دوباره در روز پنج شنبه همراه با نیمی از یک بطری شامپو خشک و فقط سوار شدن همه چیز تا وقتی که آخر هفته.

تبلیغات

با وجود مسلما سهل انگاری در مراقبت از معمول من می خواهم محصولات من به عنوان پاک به عنوان من کثیف است. اما فاقد سولفات شامپو من قبلا سعی کردم واقعا ضربه من را با خود پایین-کف فرمول. اگر شما نمی توانید وانمود می شود در اواسط-90s اسانس گیاهی تجاری هنگامی که شما یک دوش چه حتی نقطه ؟

را وارد کنید: فوم شامپو.

توزیع از طریق پمپ این جدید فاقد سولفات شامپو فرمول نگاه و احساس مانند یک موس حجم دهنده محصول یک ظاهر طراحی شده اما در عمل مانند یک پاک کننده برای موهای شما ارائه کف که دیگر “پاک” محصولات مراقبت از مو محصولات نبود. نتیجه نهایی ؟ یک تمیز کننده, محصولات مراقبت از مو رژیم بدون به خطر انداختن عملکرد محصول.

در زیر بررسی سه #SGapproved سولفات-رایگان فوم پاک کننده:

TRESemme Pro خالص فوم | $6 | هدف

تبلیغات

این سرعت شستشو سبک و فوم ساخته شده است با 100% پاک کننده ملایم (با نام مستعار صفر سولفات پارابنها و یا رنگ). مانند شامپو به طور منظم آن را به آرامی آسانسور و حذف ناخالصی و می تواند به عنوان اغلب به عنوان شما موهای خود را بشویید.

به نحوه استفاده از آن ؟ با 2-3 پمپ های کوتاه و 3-6 پمپ های متوسط به طول بلند. به آرامی ماساژ از طریق موی خیس و سپس بشویید و سپس از کاندیشنر استفاده کنید (اگر شما با استفاده از نرم کننده) و سبک با این حال شما به طور معمول.

Nexxus سر Inergy فوم | $12 | آمازون

تبلیغات

اگر شما با استفاده از محصولات یک ظاهر طراحی شده (فکر می کنم: پماد ، ژل و واکس یا اسپری مو) به صورت روزانه این روشن فوم شامپو عالی برای از بین بردن آن محصول تجمع از مو و پوست سر.

یکی دیگر از پاک کردن محصول پروتئین گندم و ریشه زنجبیل مواد تشکیل دهنده در این Nexxus شامپو ترویج یک پوست سر سالم در حالی که سیلیکون و فاقد فرمول شامپو.

تبلیغات

R&Co آنالوگ پاک کننده فوم مطبوع |$32 | آمازون

مشخصات فنی تهویه R&Co آنالوگ بزرگ برای درشت یا خشک شده…یا برای هر کسی که به دنبال آسان, سبک وزن, دو-برای-یک پاک کننده و تهویه دسته کوچک موسیقی جاز. نام مستعار یک sh*t تن از بچه ها از من می دانید که می خواهند خود را به دوش معمول به زمان کمتر از یک پادکست آگهی.

تبلیغات

فرمول پاک و مرطوب مو بدون وزن آن را.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im