این سخت ترین مناطق از کلرادو به عمل اجتماعی فاصله

زندگی مردم در مناطق فقیر از دنور و در بخشهایی از کلرادو شرقی دشت در بدترین موقعیت به عمل اجتماعی فاصله و ممکن است بیشتر در معرض خطر گسترش رمان coronavirus با توجه به جدید اجتماعی فاصله شاخص جمعه منتشر شد.

کلرادو بهداشت موسسه با استفاده از عوامل مختلفی برای تعیین جایی که COVID-19 شیوع می تواند بیشتر موثر در کلرادو از جمله درصد از افراد کاری ضروری در شغل است که نمی توان از راه دور مناطق پر ازدحام مسکن و پرجمعیت محله.

“ماندن در خانه برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد مانند یک سختی برای بسیاری از مردم” امیلی جانسون مدیر تجزیه و تحلیل سیاست در موسسه بهداشت گفت: در انتشار اخبار. “اما برای دیگران آن را یک لوکس آنها نمی توانیم.”

داده خواهد شد قادر به کمک به مقامات بهداشتی مناطق هدف است که ممکن است نیاز به منابع اضافی برای مبارزه با این بیماری همه گیر. محله با نمرات بالا در این شاخص به عنوان مثال می تواند برای اولین بار در خط به دریافت اینترنت متصل دماسنج یا بیشتر coronavirus آزمون به ارائه یک هشدار دهنده از شیوع بیماری های جدید این موسسه بهداشت گفت: در وب سایت خود را.

شاخص یافت اجتماعی فاصله است که در سخت ترین مناطق کشاورزی از جمله یوما و جوش شهرستانهای استان و همچنین در پایین درآمد دنور محله — مانند Montbello و Westwood — که در آن شلوغ مسکن و دستمزد پایین دست در کار آن را آسان تر برای این ویروس به گسترش است.

Bernardo Garcia, an employee for Anchor ...

RJ Sangosti دنور پست

برنارد گارسیا یک کارمند برای لنگر سه مزرعه برای 20 سال گذشته, دیسک, زمینه باقی مانده پوسته ذرت در 15 آوریل سال 2020 نزدیک به یوما. شرق کلرادو دیده است و دوران سخت قبل و کشاورزی و دام داری جامعه در مواجهه با چالش دیگر آن را به عنوان تلاش می کند تا به نگه داشتن مواد غذایی در امریکا زنجیره باز در طول coronavirus بیماری همه گیر.

محققان اشاره کردند که ازدحام لزوما اتفاق می افتد که در آن یکی ممکن است فکر می کنم. مرکزی دنور است پرجمعیت ترین منطقه در کلرادو اما مردم وجود ندارد, زندگی در شرایط شلوغ. و نه آن را در مناطق فقیر — از جمله Adams County حومه در امتداد بزرگراه بین ایالتی 25 و غرب کوه های راکی آرسنال پناهگاه حیات وحش و شمال غرب شفق قطبی — که در آن “زمان و تاریخی سیاست های تبعیض آمیز … مانع مردم از رنگ از داشتن خانه ها و ساختمان نسل ثروت” کلرادو موسسه بهداشت در بر داشت.

تلفن همراه تجزيه و تحليل داده ها با Tri-County Health یافت Adams County, به بالاترین نرخ از حرکت در منطقه مترو که کلرادو بهداشت موسسه می گوید تایید اجتماعی خود فاصله یافته. این مردم نمی خواهید به بیرون رفتن این موسسه می گوید. آنها به سادگی یک انتخاب نیست.

“شاخص … نشان می دهد که چگونه نابرابری اجتماعی در بسیاری از محله ها می تواند مانع بهداشت عمومی تلاش های” سلامت موسسه می گوید در وب سایت خود را. “حرفه ای بهداشت عمومی و عدالت اجتماعی طرفداران هشدار داده اند که گسترش شکاف بین فقیر و غنی را از آسیب زدن به سلامت کل جامعه است. این بیماری همه گیر در حال حاضر رانندگی که درس خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im