دقیقه قبل از مصرف به نوبه خود در حلقه در کلرادو Kennel Club Dog Show, ماوریک را مالک قرار دادن نکات تکمیلی در او پر پشت ابرو و افتادگی سبیل.

قهوه ای wirehaired اشاره griffon صبورانه نشسته در نظافت ایستگاه خود را به عنوان صاحب استیو Cowell, خار او با استفاده از چند شانه و می توانید از اسپری مو برای داماد او برنده جایزه سگ. اما ماوریک یک سگ بعد از همه و به عنوان به زودی به عنوان Cowell به پایان رسید او را تکان داد سر خود را خراب کردن دقیق کار می کنند.

“این در حال نوازش سگ” کاول گفت: به عنوان او شروع به بیش از.

هارون Ontiveroz دنور پست

آلبرت Nishimoto خود را نشان می دهد بولداگ, پیکان, در, کلرادو, Kennel Club Dog Show در جمعه 14 فوریه سال 2020 است. (عکس از آرون Ontiveroz/دنور پست)

کلرادو Kennel Club Dog Show لگد پنج شنبه شامل سگ ها از هر سن و اندازه و رنگ از سگ از جمله برخی که رقابت در Westminster Kennel Club Dog Show کمتر از یک هفته پیش. Maverick است که در میان سگ ها که دعوت شده بودند به وستمینستر اما تصمیم به سفر.

سگ نشان می دهد اجرا خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه در کشور های غربی پیچیده است. نمایش رایگان است اما هزینه پارکینگ $15. سگ خواهد شد رقابت در نژاد مسابقات حوض غواصی انبار شکار و flyball.

Maverick سوم-بهترین نر wirehaired اشاره griffon در ایالات متحده و دو زمان وست invitee, Cowell گفت. رتبه هشتم در کشور در طول عمر دستاوردهای ماوریک این است که آنچه شناخته شده به عنوان یک طلا قهرمان است که در بالاترین سطح یک سگ نشان می دهد و می توانید به آرزوی. اگر چه Maverick تربیت شده بود خود را برای دیدار با نژاد استاندارد Cowell هرگز فکر نمی کردم او می خواهم خود یک سگ نشان می دهد.

“اگر شما می اید گفت: من نه سال پیش من خواهد بود در سگ نشان می دهد من گفت: شما از ذهن خود” کاول گفت. او با حضور CKC سگ نشان می دهد و نه سال پیش به دنبال یک سگ گله اسکاتلندی مرز و یا یک چوپان استرالیا, اما زمانی که او تصادفا wirehaired pointer griffons او رو.

هارون Ontiveroz دنور پست

بیلی, چهار-ماه-پیر مرز تریر, پخش با Rill, a two-and-a-half-year-old Irish wolfhound در کلرادو Kennel Club Dog Show در جمعه 14 فوریه سال 2020 است. (عکس از آرون Ontiveroz/دنور پست)

“سگ به من نگاه کرد و با آن بزرگ قهوه ای رنگ چشم و بود که آن را” کاول گفت.

تحقیقات او منجر به یک مادر در توفال کوبی اسپرینگز کالیفرنیا جایی که او در بر داشت ماوریک بود که فقط 10 ماه. هفت سال بعد برای جفت ارز سفر به 14 متحده و رقابت در کنار قهرمانان و در عین حال آنها صرفه جویی در وقت هر روز به پیاده روی با هم.

“ما راه رفتن را از چهار به شش مایل در روز است. من خیلی فعال فرد” کاول گفت. “من به پایان رسید تا ضربه برنده تمام پولها. نه تنها من پیدا کردن بهترین سگ برای من و زندگی من, اما او تبدیل به فوق العاده ای در راه او به نظر می رسد.”

به نظر می رسد کمک به هنگامی که شما در حال اجرا برای بهترین نمایش. اگر چه ماوریک را خانه یک روبان در این نمایش Cowell گفت: آن را دور از ماوریک دستاوردهای.

“من می خواهم به فکر می کنم از بازی بیس بال” کاول گفت. “اگر خمیر به توپ را یک بار در هر سه بازی او به اندازه کافی خوب بود در سالن از شهرت. امروز روز ما نیست اما فردا روز دیگری است و دیگری نشان می دهد.”

هارون Ontiveroz دنور پست

دانمارک بزرگ آماده شدن برای عمل در طول کلرادو Kennel Club Dog Show در جمعه ، 14, 2020.

توله سگ هم به رقابت خواهند پرداخت بیش از آخر هفته. Maci در 10 ماهه سفید, مجارستانی, puli هدف خواهد بود بهترین از نژاد است. در ماه اکتبر او برنده بهترین توله سگ در گریلی ملی تخصصی سگ نشان می دهد.

“او لذت بردن از حلقه. من بسیار خوش شانس است که راه” گفت: Maci صاحب کارول Zamperini. “او تا به بسیاری از ویژگی های انسان است. او می تواند از دست دادن خلق و خوی خود را. او در حال رشد کردن است.”

Maci خود نشان می دهد کیفیت از پدر او که نامش نیز مشخص Maci اما تلفظ Maht-zi.[cq نظر=”CQ”. Zamperini سفر در سال 1998 به مجارستان به پدر. او به دست آورده دو گاو عناوین و دو اطاعت عناوین قبل از او درگذشت. در سال 2003 Zamperini جمع آوری سگ نر را داشته به طوری که او می تواند پدري لیتر و فرزندان خود را Maci متولد شد و در ماه آوریل در یک بستر و سه زن که نادر است.

Maci نشان کلاسیک puli کیفیت مانند وفاداری و هوش Zamperini گفت.

“Pulis بزرگ شخصیت” Zamperini گفت. “آنها می خواهند با گله و گله خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im