هیچ شیمی در بین ما

هیچ شیمی در بین ما – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 13, 2020, 04:53 IST | DR عشق | بمبئی

او خوب است و جالب, اما من حتی از راه دور به سوی او جلب

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن 29 سال و با پدر و مادرم زندگی. من شده اند در یک رابطه برای بیش از دو سال در حال حاضر و واقعا یک مشکل تک بودن. خانواده من علاقه مند است و آنها تلاش کرده اند به مجموعه من با این مرد در حالی که برای در حال حاضر. ما می دانیم که خانواده اش به خوبی و او یک شخص مناسب و معقول با یک حرفه ای خوب. آنها فکر می کنم او کامل است برای من و من شده اند در یک زن و شوهر از تاریخ با او. مشکل این است که من احساس می کنم هیچ شیمی بین ما. او خوب است و جالب, اما من حتی از راه دور به سوی او جلب. من فکر می کنم این مهم است اما خانواده من فکر می کند من بودن بیش از حد ضربه زننده است. من باید گوش دادن به آنها و ازدواج با کسی که حتی اگر من احساس می کنم دوست دارم ؟

این زندگی شما است و حتی اگر پدر و مادر خود و خانواده معنی آن است که به طور کامل تصمیم خود را دلیل این که شما کسی است که برای زندگی با این فرد. درسته قبول که عشق رشد می کند در زمان و همچنین خوب است که فرض کنیم که این مهم است که به عشق کسی که قبل از انتخاب به عنوان با آنها را برای بقیه عمر خود را. اگر شما تحت هیچ فشار و چه توقف شما را از توجه به زمان خود و آشنایی با این فرد بهتر است قبل از تصمیم گیری داشته باشد ؟ خانواده شما باید یک مشکل با این اگر شما رد خود را به خوبی معنای حرکت آشکار است. اگر او می داند که چرا شما نیاز به زمان خود و احترام به تصمیم خود را, از آن خواهد شد برای هر دو شما.

دوستان من به تازگی معرفی من به یک مرد است که تقریبا 20 سال از من بزرگتر هستم. من فکر می کنم من کاهش یافته است اما دوستان من به من بگویید من مسخره بودن به دلیل تفاوت سن. باید چه کار کنم ؟

سن چیزی جز یک شماره ارائه شده شما دو بزرگسالان احساس به همان شیوه نسبت به یکدیگر است. اگر شما هر دو تشخیص چالش ها و مایل به کار و نسبت به آنها چرا باید وجود داشته باشد یک مشکل ؟

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de