وجود پرچم قرمز تکان دادن بیش از همه Snoop Dogg قرمز جدول بحث


میز قرمز, بحث, featuring Snoop Dogg
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Facebook

من همراه با بخش عمده ای از صنعت am توجه به یک روند است.

اگر شما در روابط عمومی قلمرو شما بهتر است به جدول قرمز صحبت کنید به آن را تعمیر. به عنوان مثال اخیر شد T. I. زمانی که او تصمیم به گرفتن یک غول misogynistic جهش بزرگ برای بشر و ادعای مالکیت دختر خود پرده.

تبلیغات

پس به نوبه خود از وقایع است که شامل مواد منفجره نمایش misogynoir در واکنش به گیل پادشاه مصاحبه با لیزا لسلی که در آن او در مورد خواسته اواخر کوبه برایانت مورد تجاوز اسنوپ داگ پیوست, Jada Pinkett Smith, Adrienne “Gammy” Banfield-نوریس و Willow Smith به بحث خاص خود را رسانه های اجتماعی حمله علیه شاه (و اپرا) و پس از آن عذرخواهی در چهار قسمت از میز قرمز صحبت کنید.

تبلیغات

“گفتم نه Snoop!’, Pinkett Smith گفت در سری های تبلیغاتی. که من لازم نیست اتاق را برای یک میز قرمز در کوچک لس آنجلس آپارتمان استودیو من جواب صفحه نمایش کامپیوتر من, “بله, Snoop!” همان Snoop بود که به ویژه در یک سال 1992 آهنگ با Dr. Dre اشاره کرد که “عوضی نمی گه اما هس و ترفندهای؟” که Snoop? یا شاید بیشتر بالغ و تکامل یافته Snoop که بستری شده در این قسمت است که پس از انجیل آلبوم مقدس عشقاو با توسل به او به طور منظم برنامه ریزی شده “سگ” برنامه من می خوام با تشکر از من به خاطر آن سخت به اجازه رفتن از آن”? که Snoop.

تبلیغات

“من اجازه دهید احساسات من بهترین من. من نا امید شد در بالا فقط تخلیه” Snoop پذیرفته reconfirming قبلا گزارش شد که در آن مادر خود را که الهام گرفته از او در نهایت به ایجاد یک عذرخواهی. او همچنین اشاره کرد که پشت به پشت ضرر و زیان از نوه اش Nipsey Hussle و کوبه ضعف او.

تبلیغات

در حالی که تماشای قسمت کامل متوجه شدم یک رشته از پرچم قرمز به قرمز است که به عنوان دایره جدول در مرکز اتاق.

ما هنوز هم تصمیم “حق” زمان به بحث در مورد کوبه را مورد تجاوز به عنف

“من می خواستم مطمئن شوید که این پیام بود که در سراسر عشق ما کوبه اما احترام ونسا و کسانی که کودکان و نوجوانان” Snoop ادعا کرد. “این چیزی است که قصد تمام شد و برای محافظت از آن زن و نوزادان آنها بیش از وجود دارد چرا که آنها هنوز هم عزادار. اجازه دهید برخی از آنها را احترام بگذارند.”

تبلیغات

نگاه من کاملا اذعان و احترام که با پرسیدن سوال های لود شده در حالی که دوستان و خانواده در تازه عزادار حساس نقطه درد. همانطور که برای حفاظت از ونسا ما هیچ راهی برای دانستن عوارض از غم و اندوه او را تجربه. پس از همه, همراه با ادعا قربانی همسر خود متأثر از تجاوز جنسی در مورد به عنوان به خوبی. که در آن “احترام” برای کسانی که موارد?

من هم آرزو می کنم Pinkett Smith خواسته بود این سوال اجتناب ناپذیر منظور لازم گرد بحث و گفتگو: چه زمانی است, زمان مناسب برای پرسیدن در مورد یاد بازیکن بسکتبال تجاوز جنسی مسئول است ؟ آن را “حق” زمانی که او زنده بود به این دلیل که مورد اخراج شد و طرفداران نمی خواهم به لکه دار کردن دستاوردهای خود را و تحقیر خود را رشد و نه آن را “حق” هنگامی که درباره تاریخ زندگی پس از مرگ او.

تبلیغات

به نظر من اگر شما در حال رفتن به افتخار و به یاد داشته باشید کسی که به عنوان به طور کامل گوشت انسان آنها شما باید به اذعان هر بیت از آنها…حتی زشت قطعات. هنگامی که بخشی از خود را بزرگداشت شامل deification آیا شما واقعا دوست دارم و افتخار فرد—یا خدا شما ایجاد کرده اید در سر خود را ؟

هنوز نامشخص است که آیا Snoop Dogg واقعا متوجه می شود که چرا گیل پادشاه تا به حال به انجام کار خود را

Pinkett Smith را تایید او رسیده بود به پادشاه و ارائه او یک صندلی در پشت میز قرمز برای بحث های آینده. اگر شاه نبود در حال حاضر در این بحث آن بوده ام مولد به روزنامه نگاری صدای در اتاق.

تبلیغات

پادشاه نمی از بند باز کردن چیزی بود که در حال حاضر دانش عمومی, بنابراین اجتناب از این امر بوده است غفلت از کار خود را. اینکه آیا یا نه شما توافق می کنید که به اتهام تجاوز جنسی سوال باید خواسته شده است آن را کاملا آشکار است که این هر دو ناراحت کننده سوال می شود پرسید و بپرسید. این روزنامه نگاری می شکند. روزنامه نگاران ستایش در همه زمان ها زمانی که آنها از hard-hitting سوالات جهانی منفور مردم است اما همه از آن است که پرتاب از پنجره زمانی که آن اتفاق می افتد به کسی که دوست دارید ؟ این که چگونه هر یک از این آثار است.

تبلیغات

که در آن ویل اسمیت در این گفتگو ؟

یک روز آن را به مد روز برای کاهش فشار بر زنان برای یک بار و یک نشان می دهد که در آن مردان سیاه یکدیگر را به وظیفه عمومی. شاید شما می توانید آن تماس بگیرید “سیاه و سفید جدول صحبت کنید.”

تبلیغات

“هنگامی که این چیزی که اتفاق افتاده با گیل کردم تماس از Tyler Perry, Puff Daddy ون جونز قدرتمند مانند مردان سیاه پوست و آنها نمی باش من آنها بود “برادر ما خود را به عقب اگر شما نیاز به [چیز] اما ما فکر می کنیم که شما باید در آن گفت:” Snoop به یاد می آورد.

تبلیغات

که ناز و تمام اما کجا بود پخش نسخه از این ؟ که در آن 30 دقیقه (یا بیشتر) کالبد شکافی که در آن مردان سیاه و سفید انجام کار سخت و باز کردن عمیق ریشه misogynoir حمل آنها در میان خودشان ؟ هنگامی که این “واقعی” مکالمات جلوگیری خصوصی و با خیال راحت جمع دور وابسته به انتخاب زن برای تمیز کردن آن همه در او دیجیتال سری?

اگر سیاه و سفید مردان قرار, هدف, چرا زنان در حفظ و گرفتن ولگرد گلوله ؟

همانطور که ما تجربه کرده ایم با در حال حاضر منقضی شده “آنچه در مورد Harvey Weinstein” دفاع مردان سیاه و سفید به مدت طولانی احساس آنها را در یک کمپین اسمیر نه فراهم شده به همتایان سفید. ما خسته گسل از این بحث در حال حاضر (یعنی میل به تبرئه از نادرست خود برای اهداف “برابری”), اما آن را قطعا نمی داد که در حالی که بسیاری از مردم در تلاش بودند به ردای مردان سیاه و سفید با حفاظت از آنها را فراموش کرده سیاه شد که تلفات در مبارزه—به عنوان مورد با R. Kelly به عنوان مثال.

تبلیغات

نسبت به پایان این بحث با جاسوس Pinkett Smith ذکر شده قبلی گفتگو با توپاک که در آن او سعی کرد توضیح دهد که چرا خود را معمولی misogynistic شعر بودند مضر و او جواب “من صحبت کردن در مورد شما!” این یک عبارت رایج مردان با استفاده از شبیه به چیزی است که من قبلا گفته ام و اکنون دوباره می گویند: Nigga هیچ کس فکر می کند دختر خود را (با فریاد به #GirlDads) مادر و خواهر و یا دختر خاص است اما شما. در حالی که شما در حال فکر کردن شما عزیزان استثنا است و دیگر nigga است و اینکه او با دیگر متفرقه “عوضی.” بله توپاک بود صحبت کردن در مورد جادا.

تبلیغات

چگونه شفا است زخم هنگامی که شما چوب به سادگی یک گروه کمک بیش از آن ؟

“این گفتگو در مورد گرفتن طرف. این گفتگو در مورد اثبات حق با چه کسی است و چه کسی اشتباه است. این گفتگو در مورد شفا” Pinkett Smith گفت: در بالای قسمت قبل از غواصی به بحث.

تبلیغات

گذشته از تحقق Pinkett Smith and Snoop هرگز در فرد ملاقات کرد قبل از این قسمت وجود ندارد بسیاری از وحی در پایان من در حالی که تماشای. و به صداقت من هنوز مطمئن نیستم که وجود دارد کامل وحی در Snoop پایان هر دو. وجود دارد درست پاسخگویی در بخشی خود را و یا او coddled برای سادگی نشان ؟

تبلیغات

“من افتخار خود و شجاعت خود و صداقت و تظاهرات رهبری که شما برای عذرخواهی برای رفتار خود را” Iyanla Vanzant گفت: Snoop در یک کلیپ.

تبلیغات

“وقتی که آنها آمدند برای من شما یکی از حامیان بنابراین من فقط درک این واقعیت است که شما قادر به کمک به ما فشار این گفتگو همراه در جهت مثبت,” Jemele هیل گفت: در بعدی, کلیپ, با اشاره به واکنش او دریافت کرد و در طول زمان خود را در ESPN.

تبلیغات

من به تازگی Snoop در فرد و تنزل او به “سرما عمو” وضعیت اما به طور کلی likability قطعا نمی تبرئه او از hard-hitting نقد هنگامی که او را دید از بالا, راست?

“من از ذهن نیست که بررسی” Snoop اعتراف کرد. به من حال بررسی شامل مراتب پیچیده تر و پیچیده تر سفر از 30 دقیقه مصاحبه می دهد ، خواهد Snoop در واقع انجام این کار سخت به باز کردن خود misogynoir و یا خواهد شد که او از نظر عمل خود را انجام می شود چرا که او خود را به اتمام روابط عمومی خدمات در قرمز جدول ؟ من حدس می زنم زمان را تنها به…

تبلیغات

برای مشاهده قسمت کامل از میز قرمز, بحث, featuring Snoop Dogg, سر به facebook.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im