‘وجود دارد دوره یک سال و نیم ما نیست با هم’: Bhagyashree باز می شود تا در کوتاه جدایی از شوهر Himalay

به زودی پس از اولین بازی خود را مقابل سلمان خان در Maine Pyar Kiyaمردم تبلیغ Bhagyashree به عنوان بعدی “چیز بزرگ”. با این حال او تعجب همگان ازدواج به شرکت ستاره Himalay در سال 1990 در اوج زندگی حرفه ای او. به زودی پس از آن, او به سختی دیده می شود و در هر فیلم و اختصاص داده شده زمان خود را به زندگی زناشویی. در حال حاضر در به تازگی برگزار شد رویداد Bhagyashree باز کرد تا در مورد او دوره تاریک در زندگی هنگامی که او از همسرش جدا برای یک دوره کوتاه از زمان.

این بازیگر اظهار داشت: “بله Himalay جی شد من عشق اول و بله, من ازدواج کردم به او. Lekin ek arsa tha راش mein jab hum juda ho gaye این (اما وجود دارد یک دوره از زمان هنگامی که ما از هم جدا شدند). و من تا به حال این احساس که ” اگر من تا به حال نمی کردم و او را در زندگی من و من تا به حال به ازدواج با دیگری؟” آن را به من به آن مرحله وجود دارد به دلیل یک دوره یک سال و نیم است که نمی توانیم با هم. Woh ehsaas abhi bhi yaad aa طراحی شده hai toh darr lagta hai (من هنوز هم می ترسم وقتی که من به یاد داشته باشید که احساس).”

ویدیو زیر را بررسی کنید:

در

قبلا در تعامل با انسان ها از تف Bhagyashree باز کرده بود تا در مورد ازدواج Himalay با بیان “Maine Pyaar Kiya رفت و تبدیل به یک ضربه بزرگ بود اما یک زن در عشق با شوهرم و پسرم Abhimanyu که متولد شد به زودی پس از آن من گفتم نه به هر پیشنهاد کردم. من مطلقا هیچ تاسف هر چند من در زندگی من و خانواده در حال حاضر و من خیلی احساس افتخار می کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im