‘ممکن است مقابله به مثل”: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او تعجب خواهد بود اگر هند اجازه نمی دهد که صادرات هیدروکسی کلروکین به ما

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او تعجب خواهد بود اگر هند اجازه نداد صادرات قرص هیدروکسی کلروکین به ایالات متحده وجود دارد و ممکن است تلافی اگر منبع مجاز نمی باشد.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به دنبال کمک از نخست وزیر نارندرا مودی به اجازه فروش قرص هیدروکسی کلروکین یک دهه قدیمی مالاریا مواد مخدر به عنوان دانشمندان کشف استفاده از آن در درمان COVID-19.

هند تا به حال ممنوع صادرات ضد مالاریا مواد مخدر و بخشی از لغو محدودیت در روز دوشنبه.

“من به او صحبت کرد (PM مودی) صبح روز یکشنبه و به من گفت: ما آن را درک است که شما اجازه می دهد به ما عرضه به بیرون می آید اگر او اجازه نمی دهد که آن را به بیرون می آیند که درست خواهد بود اما البته ممکن است تلافی چرا نمی خواهد وجود داشته باشد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد عرضه هیدروکسی کلروکین از هند است.

هندی مقامات بخشی از لغو ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین با ما رئیس جمهور هل دادن دارو برای coronavirus درمان است.

“توجه به در دسترس بودن سهام پس از نشست داخلی الزامات سفارشات موجود خواهد بود پاک” شهادت” ،

گروه دارویی تحت وزارت مواد شیمیایی و کود و وزارت امور خارجی (MEA) خواهد شد و تصمیم گیری در تخصیص بسته به وضعیت انسانی و COVID مربوط به وضعیت در هر کشور خارجی است.

در دوشنبه, منابع, گفت, گفت: “بر اساس عرضه داخلی و با در نظر گرفتن اهمیت روابط دیپلماتیک تماس گرفته خواهد شد. خود تابعی از عرضه و تقاضا. اگر یک دامنه موجود است.. اما کشور نیاز اول.”

در دستور صادر شده در مارس 4, هند, اداره کل تجارت خارجی اعلام کرده بود مجموع ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین و فرمولاسیون های ساخته شده از هیدروکسی کلروکین “بدون استثنا”. هند به درخواست های دریافت شده از 30 کشور برای هیدروکسی کلروکین.

چند رهبران جهان باید شخصا مطرح درخواست نخست وزیر نارندرا مودی در طول صحبت های اخیر آنها تا به حال با او.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ساخته شده است یک درخواست برای آزادی Hydroxycholoroquine برای ما در یک مکالمه تلفنی با نخست وزیر مودی.

در روزانه خود را در کنفرانس خبری در کاخ سفید در روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من به نخست وزیر مودی در هند بود ، آنها را به مقدار زیادی از هیدروکسی کلروکین. هند است و به آن توجه جدی است.”

ایالات متحده که در حال حاضر تبدیل شدن به کانون coronavirus ثبت بیش از 3 لاخ موارد و یا بیش از 25 درصد از مجموع جهانی موارد COVID-19. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 368,000 موارد و بیش از حدود 11,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19. کارشناسان بهداشت و درمان باید پیش بینی شده است که از 100,000-200,000 مردم ممکن است مرد از کروناویروس در آمریکا.

با دانشمندان در سراسر به دنبال یک درمان برای درمان COVID-19 در غیاب یک واکسن نتایج اولیه نشان داده اند که هیدروکسی کلروکین یک دهه قدیمی مالاریا دارو را می توان همراه با ترکیبی از برخی دیگر از مواد مخدر در درمان است. این دارو در درمان مورد 1500 COVID-19 بيمار در نیویورک پس از یک سریع موقت تایید سازمان غذا و داروی آمریکا شنبه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است هیدروکسی کلروکین به عنوان بخشی از آن استراتژیک ملی ذخایر و در حال حاضر در انبار برخی از 29 میلیون دوز. آن را نیز به دنبال واردات بیشتر از ایندی که در آن می توان به تولید در مقیاس انبوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de