عکس: فرانک Micelotta (گتی ایماژ)

پدرخوانده روح بازگشته است — و یا حداقل در تحقیقات به مرگ او ممکن است.

یاد خواننده و ترانه سرا رقصنده, موسیقیدان, رکورد تولید و رهبر گروه James Brown درگذشت, گزارش نارسایی قلبی در سال 2006 در سن 73. اما Fulton County district وکیل دیگر نگاهی به مرگ او پس از یک زن ظاهر با تعجب ادعا WBS-TV2 گزارش شده است.

آسوشیتد پرس گزارش داد که یک زن به نام ژاک Hollander تماس Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد را به درخواست یک جلسه ادعا براون مرگ ناشی از شخص دیگری با توجه به دادستان سخنگوی کریس قیف. هوارد ملاقات با Hollander در روز چهارشنبه و پذیرفته شده یک سطل از مواد او گفت مربوط به قهوه ای مرگ.

هوارد خواهد شد نگاه در مواد Hollander آورده و تصمیم خواهد گرفت که آیا برای باز کردن یک تحقیق قیف گفت.

تبلیغات

سال گذشته سی ان ان منتشر شده 3-قسمت تحقیقی سری که پرسش درباره قهوه ای مرگ. با توجه به سری 13 نفر از جمله مدیر براون پسرش Daryl گذشته خود, همسر, مردی که ادعا می گرفته اند یک ویال از قهوه ای خون از بیمارستان و Hollander می خواستم یا یک کالبد شکافی و یا تحقیقات جنایی. Hollander بود که یک سیرک خواننده اول به نام سی ان ان در سال 2017 ادعا که قهوه ای شده بود به قتل رسید.

سی ان ان گفت که Hollander که ملاقات با دادستان منطقه در روز چهارشنبه و که sاو می خواهم سعی کردم به ترتیب در نشست های 2019 اما او می گوید: هیچ کس به نام او بازگشت. هوارد توافق کردند که ملاقات با او در ژانویه پس از سی ان ان پرسید که دادستان سخنگوی در مورد او تماس. ثانیهe حتی اجازه سی ان ان خبرنگار و یک دوربین خدمه به اتاق کنفرانس در طول مصاحبه.

لازم به ذکر است که در سال 2017 ماروین کرافورد دکتر که امضا شده است که گواهی گفت: در یک مصاحبه با سی ان ان که از او می خواهم همیشه تعجب آنچه که دقیقا ناشی از قلب خود را شکست و اینکه آیا قهوه ای مرگ ناگهانی شده است ناشی از یک ماده سمی است.

“او تغییر بیش از حد سریع” کرافورد گفت. “او یک بیمار من هرگز پیش بینی شده را کدگذاری. … اما او که شب و من جمع آوری این سوال: چه رفت که در اتاق؟”

تبلیغات

اما به تازگی کرافورد صحبت به TMZ خبرنگاران انکار است که او تا به حال گفت که و گفت: یقین که قهوه ای نبود قتل و Fulton County D. A. دفتر است به هدر رفتن زمان خود را در به دنبال هوllander را ادعا می کند و به اصطلاح شواهد.

در مورد نظر قبلی بالا بردن سوال در مورد براون مرگ او گفت: “سی ان ان گفت: من گفتم که اما من نگفتم که در مورد مواد مخدر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de