زیبایی وجود دارد که در انواع

زیبایی وجود دارد که در انواع مختلف – سبک زندگی

به روز شده: Jul 05, 2020, 09:01 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

که چه راهی می خواهد به می گویند در آخرین آهنگ با کشمیری موسیقی و شعر Garo

Rahi with team Sarmast

رهی با تیم Sarmast

کشمیری خواننده و ترانه سرا رهی آورده بود تا در پولوما این وصف ناپذیر جامو و کشمیر منطقه که بدنام شد پس از فوریه 2019 حملات اما می دانستم که روزی او را به سفر به این کشور را به موسیقی است.

در حال حاضر مستقر در بمبئی که در آن او است که به دنبال پروژه فیلم به کار در او همچنان به کار و انتشار indie مواد. آخرین تک Sarmast می بیند او را به همکاری با بومی Garo جامعه از آروناچال پرادش. این آهنگ از ویژگیهای راهی را صدای شیرین به عنوان Garo شعر رفتن زیبایی با کشمیر موسیقی محلی.

Rahi
رهی

رهی در مورد وقت خود را در شمال شرق و به همین دلیل او تصمیم گرفت یک آهنگ که در مورد سقوط در عشق با تنوع.

ویرایش گزیده ای از مصاحبه.

چگونه کشمیری تا پایان آواز Garo شعر ؟
من در شمال شرق به عنوان یک مربی در مرکز تعالی در هند کلاسیک غربی و موسیقی است. من در سفر با گورو و برنامه مدیر موسسه Sucheta Bhattacharjee و Booma Hangsing این گیتاریست از بومرنگ به این تپه شهر به نام تورا در مگالایا با جمعیت به سختی 70,000. این طرح برای آموزش کودکان و نوجوانان Sufi, موسیقی, اردو شعر و آهنگسازی. من زمزمه این لحن در حالی که سفر از طریق کوه ها زمانی که من با گذشت یک Garo حل و فصل است. این زمانی بود که من متوجه شدم که صرف نظر از تفاوت آنچه همه ما مشترک است. من با الهام از فرهنگ و زبان و چه گرم و مهمان نواز بودند. این آهنگ ضبط شده زندگی می کنند از آنجا که ما می خواستم به نگه داشتن آن خام است. آنها را از دست داده تمام ساقه های صوتی به طوری که آهنگ هرگز میکس و مستر به نگه داشتن آن را معتبر و واقعی است.

این اولین برخورد خود را با مگالایا جامعه?
من می دانستم که هیچ چیزی در مورد شمال شرق قبل از من مراجعه کنید. من یاد گرفتم در مورد نمای صوتی, موسیقی خود, سنت ها و ابزار آن را باز کرد تا دنیای من. من همچنین همکاری در دیگر آهنگ خاصی را با جامعه در شیللنگ.

چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد چگونه Sarmast تبدیل شده است ؟
یک عبارت برای توصیف آن خواهد بود Unke rang mein زنگ زد jaana. من از همه می خواهیم به مسافرت به تجربه فرهنگ ها و سنت ها و سقوط در عشق با تنوع در اطراف ما به جای جسارت به یک محل جدید برای یک روز تعطیل است. ما همه مسافران در این زندگی و زبان جهانی ما روبرو می شوند عشق است. من می خواهم این آهنگ برای رسیدن به هر کسی که نیاز به یک بیت از عشق در حال حاضر در این زمان دشوار است. ما در حال دست و پنجه نرم کردن با مجموعهای از احساسات—افسردگی روانی و استرس و نا امنی. من می خواهم به قادر به گفتن داستان های مردم از طریق آهنگ.

سازمان دیده بان در یوتیوب.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de