‘برخی از مسائل وجود دارد…’: کنگره Ashok Chavan صاحب به faultlines در ماهاراشترا ائتلاف دولت

ترک در کنگره-شیو سنا-NCP دولت ائتلافی در ماهاراشترا آمد در روز یکشنبه (14 ژوئن) با ارشد کنگره رهبر Ashok Chavan اعتراف به “مسائل” در میان متحدان در حکم ماها Vikas Aghadi ائتلاف. Chavan که همچنین یک وزیر در ماهاراشترا کابینه اضافه شده است که کنگره در پی دیدار با وزیر Uddhav Thackeray به مرتب کردن تفاوت است. کنگره رهبر ابراز امیدواری کرد که سانتی متر Thackeray خواهد در دیدار با رهبران کنگره در دو روز آینده.

“برخی از مسائل وجود دارد بین Mahavikas Aghadi (MVA) متحدان و بوروکراسی. ما در حال تلاش برای دیدار با سانتی متر به بحث در مورد تمام مسائل ما با او را در جزئیات. ما انتظار یک ملاقات با او در 2 روز آینده گفت:” آنی.

منابع گفت که نشانه ای از شکاف در ماهاراشترا ائتلاف شده اند قابل مشاهده برای مدتی با کنگره گرفتن نیست به اندازه کافی فرصت برای حضور در جلسات مهم است.

Thackeray شده است به طور منظم جلسه NCP رئیس Sharad Pawar گفت: برگزاری بحث بر مسائل مختلف از جمله coronavirus COVID-19 شیوع در حالی که رهبران کنگره هستند دعوت به حضور در این جلسات.

خبرگزاری PTI پیشتر به نقل از یک کنگره وزیر عنوان کرد و گفت که “برخی از خشم را در درون حزب بر سر برخی از مسائل که ما می خواهیم به بحث در مورد با سانتی متر و حل و فصل شود”.

آموختنی است که ماهاراشترا کنگره رئیس Balasaheb Thorat و Chavan دیدار خواهد کرد Thackeray روز دوشنبه برای برگزاری مذاکرات بیش از مسائل مختلف از جمله شورای قانونگذاری نامزد از فرماندار سهمیه بندی و قرار ملاقات برای دولت-اجرای تابلوهای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de