‘مردم وجود دارد خارج وجود دارد که درد و رنج راه را بیشتر از ما’: Mohena Kumari سینگ می دهد به روز رسانی در سلامت

Mohena Kumari سینگ به او در زمان Instagram صفحه و به روز رسانی در مورد سلامت او پس از گزارش شروع به ساخت اطراف مورد آزمایش مثبت برای کوروناویروس. بازیگر-طراح رقص که تبدیل به یک نام خانگی با او از روی لئامت دادن در Yeh Rishta Kya Kehlata Hai گره خورده گره در اوایل سال جاری با suyash را از دست ندهید Rawat. او در حال حاضر تبدیل به دختر در قانون از Uttarakhand گردشگری وزیر Satpal Maharaj. در Instagram پست Mohena تشکر از همه برای نماز خود را.

او نوشت: “نمی توانم بخوابم. اولیه این روز دشوار بوده است برای همه ما در خانه و به خصوص جوانان ما یکی و بزرگان ما. اما من دعا آن را تمام می شود به زودی. ما خوب هستند. ما هیچ حق شکایت در مورد هر چیزی که وجود دارد مردم وجود دارد که در حال درد و رنج راه بیش از ما است.”

Mohena بیشتر نوشت: “اما من می خواهم برای تشکر از هر یک از شما برای همه, پیام, نماز و عشق شما ارسال شده اند. آن را به نگه داشتن ارواح ما ، و ما بسیار قدردانی در قلب ما برای شما. با تشکر از همه شما.”

چک کردن پست زیر:

در

Rishi Dev بود که Mohena را شرکت ستاره را به خود Instagram داستان و آرزو برای بازیگر و خانواده اش را بازیابی سریع. پست خود را به عنوان خوانده شده “فقط به Mohena و خانواده اش… آنها در حال رفتن را از طریق بار دشوار است اما من می دانم که همه شما را بازیابی سریع تر… نماز من با همه شما… آرزوی همه بهبود سریع…

نگاهی به:

width: 640px; height: 1138px;

Mohena ترک کرده بود اقدام و تغییر او پایه پست ازدواج کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>