وجود دارد کمی آتش همه جا—و تیفانی بون تعیین شده است به آتش کشیده


Tiffany Boone in Little Fires Everywhere Ep. 106, “The Uncanny”

تیفانی بون در کمی آتش همه جا Ep. 106 و “غیر طبیعی”
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Hulu

سیاه و Bingeingسیاه, کون تفسیر در بهترین bingeworthy محتوا. آن را مانند دیجیتال غذای روح.

در یک مشتاق زدن زیر دریا پری دریایی‘s آریل یک بار query “چه آتش و چرا آن را—چه کلمه—سوزاند؟”

تبلیغات

هر چند آن را به معنای بیشتر از یک سوال لفظی من فکر می کنم من پیدا کردم پاسخ: Hulu است به همین دلیل است. و کمی آتش در همه جاآن اصلی سریال برگرفته از Celeste Ng رمان به همین نام است که شواهد.

Hulu فراهم نیست معمولی خود را bingeing تجربه—جریان پلت فرم به طور معمول در دسته محتوای اصلی آن با حذف یک قسمت از یک هفته مثل یک استاندارد شبکه یا کابل تلویزیون نشان می دهد—در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی قسمت های در صف برای شیرجه رفتن اگر شما می خواهید برای دریافت تا قبل از فصل آخر.

Hulu شکسته شدن آخرین قسمت 106, “غیر طبیعی” (غنی کارگردان Nzingha استوارت و نوشته شده توسط شانون هوستون) مانند:

در سال 1981 یک جوان میا (تیفانی بون) شروع تحصیل در دانشکده هنرهای تجسمی در شهر نیویورک جایی که او در دیدار فریبنده عکاس پائولین Hawthorne. تلاش برای پرداخت شهریه خود میا باعث می شود تصمیم گیری خواهد شد که البته از کل زندگی خود را. در ضمن در اوهایو یک جوان النا (AnnaSophia Robb) سوال زندگی خود را با لایحه (متی بارنز) را به عنوان آنها در انتظار ورود فرزند چهارم خود را.

تبلیغات

ماهرانه بازیگران سریال’ مدیر ریخته گری دیوید روبین (به طور جدی او فرود کامل بازیگران به تصویر کشیدن نسخه های جوان از شخصیت های ما را بشناسند) این قسمت فلاش بک ویژگی های میدانی گروه از ستاره مهمان از جمله Nicole Beharie, Anika Noni Rose and Jesse Williams هر یک از آنها را می دهد نفیس اجرای برنامه در حق خود.

Nicole Beharie (l) and Jesse Williams (r) in Little Fires Everywhere, Ep. 106, “The Uncanny”

Nicole Beharie (l) و جسی ویلیامز (r) در کمی آتش همه جاEp. 106 و “غیر طبیعی”
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Hulu

تبلیغات

هنوز هم آن است که آهسته سوختن شعله خانم تیفانی بون که چراغ تمام قسمت. در واقع آن را مورد علاقه من قسمت از این سریال تا کنون.

اجازه دهید فقط می گویند آن را به طور مستقیم: وجود دارد هیچ چیز مانند یک کری واشنگتن صورت. از راه او تمام صورت crumples به راه او منجر با لب (لب تیردان!), واشنگتن رفتار ایستادگی کردن در چنین راهی است که آنها اساسا تبدیل به بازیگر برند. به همین دلیل به عنوان من تماشا بون استاد واشنگتن سر پل گردن نفوذی و دهان لرزد به طور یکسان با چنین فضل من باقی مانده بود در هیبت.

تبلیغات

Anika Noni Rose (l) and Tiffany Boone (r) in Little Fires Everywhere, Ep. 106, “The Uncanny”

Anika Noni Rose (l) و تیفانی بون (r) در کمی آتش همه جاEp. 106 و “غیر طبیعی”
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Hulu

در مصاحبه اخیر خود با Entertainment Weekly, Boone, شکست او روش خاص در تجسم کری واشنگتن میا:

من با تمرکز کمتر و صدایی مانند او اگر چه او تا به حال برخی از ریتم من سعی کردم به چوب به, اما من احساس می کنم مانند جسمی کری چنین خاص بازیگر و او واقعا کارهای جالب با میا در خاص است. بنابراین برای من به شخصیت من واقعا رفت و از در خارج در. من سعی کردم او را به درک فیزیکی انتخاب او ساخت تماشای هر حرکت دست. وقتی روحانی گریه می کند به عنوان میا او با استفاده از دو انگشت بالاتر از لب او را برای متوقف کردن بینی خود را از در حال اجرا و او متمایل سر خود را زمانی که او را از گوش دادن و یا او می شن دندان های خود را زمانی که او عصبانی است. او کاری با گردن او هنگامی که او در تلاش برای ایجاد یک نقطه خاص. و من فکر می کنم کسانی که همه چیز واقعا به من کمک کرد تا به شخصیت اما من نمی خواهم به احساس دستبند به آن است. هنگامی که من احساس آن را در بدن من من فقط اجازه دهید آن اتفاق می افتد و قادر به تمرکز بر روی آنچه که انتخاب من احساس شخصیت می شود ساخت.

تبلیغات

نیازی به گفتن نیست همه به آن. به طوری که آن را یک “رویداد” در توییتر.

تبلیغات

بون احساس عشق و آغوش از بینندگان تشکر از همه برای حمایت خود را.

تبلیغات

“من ضعف و لبریز توسط پشتیبانی برای کار من در @LittleFiresHulu” بازیگر توییتی در روز چهارشنبه. “من در آستانه اشک در تمام طول روز. با تشکر از شما برای کسانی که توییتی/اظهار نظر و به کل تیم در پشت نشان می دهد.”

تبلیغات

آه و بون را بو مارکی ریچاردسون موافق است. او لذتبخش کرات تا دختر خود را زمانی که قسمت کاهش یافته و در روز چهارشنبه.

تبلیغات

ما عاشق این انرژی است. و من به شدت توصیه شما را به صرف برخی از خود انرژی و زمان غواصی به کمی آتش همه جا, اگر شما در حال حاضر نیست. این چیزهای خوب.

تبلیغات

یک قسمت جدید از کمی آتش همه جا قطره هر چهارشنبه در Hulu.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im