خود را در مسابقات کشتی لغو COVID-19 Broomfield خانواده شروع می شود “کمک” با تولید ماسک صورت

به عنوان تعدادی از افراد آلوده به ویروس coronavirus مشخصی در سراسر کشور در هفته گذشته آدم گوتیرز کردم احساس آزار دهنده.

این Broomfield-منطقه پروموتر و پوشاک ورزشی تولید کننده تا به حال دیده می شود خانواده اش بزرگترین رویداد از سال لغو COVID-19 فقط یک هفته زودتر. اما او نمی توانست لرزش این ایده است که او می تواند کمک کند.

این در حالی بود آدم 33 دیدم نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو بحث در مورد عدم ماسک صورت برای مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم است که در آن به او رسید.

“من این پرینتر من پارچه” گوتیرز گفت. “… شاید ما می توانیم شروع به کمک.”

Xtreme Pro پوشاک ورزشی لباس شرکت متعلق به گوتیرز, خانواده, متخصص در تولید ضد میکروبی پارچه لازم برای کشتی تکی برای مبارزه با بیماری های پوستی است. تمام Broomfield بالا فارغ التحصیل تا به حال کشف کردن راه برای دوباره پیکربندی تولید برای شروع ساخت ماسک صورت. در پایان هفته گذشته او برای اولین بار او را الگوی پشت.

و در روز از ارسال اخبار برای این شرکت به حساب رسانه های اجتماعی گفت: بیش از 700 ماسک دستور داده شده است.

“این تمام چیزی است بسیار بزرگتر از من تا به حال واقعا در فکر آن بود که” گوتیرز گفت. “معلوم می شود آن را بسیار بزرگتر ضرورت از من فکر کردم.”

Helen M. Richardson, دنور پست

Xtreme Pro پوشاک آدم Gutierrez چپ و برادرش اردن نشان می دهد این شرکت به تازگی طراحی و ساخته ماسک در Xtreme Pro پوشاک در برومفیلد در 23 مارس سال 2020 است.

این همه به نوبه خود تیز از آن چیزهایی که برای گوتیرز, خانواده, مارس 13 زمانی که خود شرکت تبلیغاتی RMN حوادث تا به حال به لغو کوه های راکی اتباع جوانان مسابقات کشتی در کشور های غربی مجتمع در دنور.

مقیاس تعیین شد. تشک گذاشته. و هزاران نفر از جوانان کشتی گیران از سراسر کشور جریان شد و به شهرستان. 20 نسخه از این رویداد ساعت دور زمانی که کلمه شروع به گردش است که رژیم صهیونیستی. Jared پلیس را به زودی خواستار لغو همه حوادث با 250 یا بیشتر مردم با توجه به گسترش COVID-19.

“که در آن نقطه, چگونه می توانم شما واقعا باید یک انتخاب؟” آدم گفت.

هیچ کدام وجود دارد.

یک رویداد انتظار می رود به منظور جلب 10,000 تماشاگران و کشتی گیران بیش از سه روز لغو شد مجبور گوتیرز خانواده به بازپرداخت کشتی گیران که دیگر نمی خواهد رقابت برای مسابقات معروف استادانه درست شده و جوایز.

“من حتی نمی دانم اگر من می توانم قرار دادن یک شماره (چقدر پول از دست داده بود) گفت:” آدم کمک می کند که اجرای کسب و کار خانوادگی با پدرش اد; مادر جولی و دو برادر جاش و اردن.

Helen M. Richardson, دنور پست

مدیر تولید اریک Jeong دست-کاهش پارچه که تبدیل به ماسک در Xtreme Pro پوشاک در برومفیلد در 23 مارس سال 2020 است.

به زودی این تعداد در زمان صندلی عقب به بحران ناشی از کوروناویروس. و Gutierrez را طرح توجیهی تولید ماسک صورت بود شکل نگرفت.

اولیه طراحی یک دو لایه ماسک که 90% پلی استر و 10 ٪ اسپندکس. اما برخی از تغییرات ممکن است نیاز به منظور ایجاد ماسک پزشکی, کلاس گوتیرز گفت. هنگامی که می شود طبقه بندی شده اند را هدف این است که برای شروع به جرم تولید ماسک به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است متعهد به اهدای بخشی از درآمد حاصل به بیمارستان نیاز دارند.

همانطور که برای مسابقات گوتیرز گفت: RMN حوادث را سعی کنید به برنامه ریزی مجدد و به صورت تطبیقی به عنوان امکان پذیر است. اما که می توانید صبر کنید.

“این یک کسب و کار خانوادگی من دو پدر و مادر و من و دو نفر دیگر برادران” گوتیرز گفت. “برای ما واقعا در مورد چقدر شما برنده یا از دست دادن. … من پدر او می گوید آن را در مورد کار سخت و تمیز زندگی می کنند.”

Helen M. Richardson, دنور پست

اندرو مارتینز مدیر عملیات خطوط پارچه cutouts بر روی یک میز به عنوان او می سازد ماسک در Xtreme Pro پوشاک در برومفیلد در 23 مارس سال 2020 است.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im