جهان در حال سوختن است اما نگران نباشید Kanye West دارای 60 دلار Hoodie او می خواهد به فروش شما


Illustration for article titled The World Is Burning but Dont Worry, Kanye West Has a $60 Hoodie He Wants to Sell You

عکس: اوان Agostini (تالار گفتگو/AP)

مهم نیست که دولت از جهان, ‘Ye میخوام ‘Ye من حدس می زنم.

42-سال-تولید قدیمی رپ و طراح بود و کمی چت با وال استریت ژورنال به تازگی آشکار او چگونه به سازماندهی A$AP Rocky انتشار از یک زندان سوئدی در سال گذشته باز در مورد 2016 فروپاشی عصبیو اپیلاسیون فلسفی مثل همیشه در مورد تاثیر خود (به طور خاص در مورد Adidas YEEZY خط).

تبلیغات

اما او یک حقه تا آستین خود را—و نه ماسک صورت (که چندین طراحان در حال تقلا را در میان coronavirus اپیدمی). این یک $60 hoodie, برای خرید در دسترس در نزدیکترین Costco یا خارج شده است. شما می دانید در حالی که شما در حال کردن در حوله کاغذی و Lysol.

به گفته آقای غرب خود را هدف بعدی این است که به طراحی “کامل hoodie.” چرا hoodie از شما بپرسم ؟ از آنجا که آن را “مسلما مهم ترین قطعه پوشاک در دهه گذشته” در غرب گفته نویسنده کریستینا Brinkley (h/t, Highsnobiety).

تبلیغات

با توجه به Kanye محاسبات, “کمی برش در کمر و سنگین به عنوان یک زمستان کت آن خواهد بود مانند مواد غذایی راحتی مقدس در توانایی آن برای تسکین اما اینده در رسیدن به آن. در یک رنگ مانند کتان و یا گرد و خاکی سنگ—پالت عیسی ممکن است پوشیده اند—این امر می تواند ساخته شده برای توده ها به فروش می رسد برای $60 یا بیشتر خورده و انباشته در جداول مانند قرص نان” می نویسد: Brinkley.

من می دانم که آن را بسیار عمیق و مهم است. زیرا کنی.

چرا که ” یه مرد از مردم—که او طراحی مسخره غنی مردم غرق در کالاباساس کالیفرنیا.—او آشکار است که او را به فکر کردن در مورد ساخت این گرمکن پوش فراهم و در دسترس برای سبک-گرسنه توده ها. چون باز هم این چیزی است که مردمی در حال فکر کردن در مورد در میانه یک بیماری همه گیر. (برای اینکه عادلانه غرب به احتمال زیاد به صحبت کرد, مجله, مجله قبل از این هفته.)

تبلیغات

“من مانند Costco به عنوان یک ایده” غرب گفت. “من مانند Walmart, بیش از حد.”

در این لحظه دقیق من فکر می کنم هیچ چیز بیشتر جهنمی و غیر ضروری از یک hoodie “سنگین به عنوان یک زمستان کت” و هزینه 60 دلار در زنجیره های خرده فروشی که انجام بدی کار در حفاظت از خود کارکناناست اما شاید این نقطه است. غرب همواره با برخی از ایده های بزرگ و مقدار زیادی از زباله ایده هاو به طور کلی مشکوک حس زمان. وقتی که خیلی احساس می کند مانند آن را در حال سقوط از هم جدا در جهان چرا باید یک چیز که ثابت و درست است ؟ نه کامل hoodie (من واقعا می تواند به دو shits در مورد که در این زمان دقیق) اما ‘Ye را مصمم بی تردید و به طور کامل غیر قابل انعطاف تعهد به…

تبلیغات

خودش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de