جهان در پای

جهان در پای او – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 14, 2020, 08:42 IST | جین Borges | بمبئی

پرستو رمان نویس Megha Majumdar در نوشتن یک سیاسی-شارژ هندی مدرن تراژدی است که آمریکایی ها نشستن و گرفتن اخطار

Megha Majumdar. Pic courtesy/Michal Labik

Megha Majumdar. حسن نیت ارائه میدهد عکس/میشل Labik

در هند, نویسنده, Megha Majumdar را سوزاننده اولین رمان در حال سوختن (Penguin Random House) است که هنوز یک روز از انتشار. اما در ایالات متحده آن را در حال حاضر یک برنده است. نیویورکر توصیف کرده است او را “مختصر شجاع رمان” به عنوان یک “داستان رقابت پویایی” و بوستون گلوب نام آن را “propulsive و بلند پروازانه است.” روز Majumdar را برای اولین بار است که منتشر شده در سطح جهان در ژوئن 9 در حال حاضر از آن ساخته شده به بالای 12 در نیویورک تایمز لیست پرفروش برای چاپ گالینگور. و فکر می کنم این فقط آغاز است.

اما ما بر اساس نویسنده به ما می گوید در تمام عفت که او نبود دغدغه با چه کتاب بود دریافت کرد. “چالش بزرگ و بزرگ آزادی نوشتن من اولین بود و دانش است که جهان نیست در انتظار من کتاب. هیچ کس مراقبت اگر من یک کتاب نوشت یا نه. من شروع از یک موقعیت دانستن آن است. من نیاز به دعوت از یک خواننده در; من نیاز به آنها را نشان می دهد ریسک و اصرار آنها را به مراقبت در مورد این شخصیت. آن نامیده می شود به صورت منظم از خواندن و نوشتن تمرین و آن را به نام های مختلف صنایع دستی راه حل در روند نوشتن. هنگامی که شما باید نظم و انضباط است که تمایل به نشستن با شما باید آنچه شما نیاز به رفتن” نویسنده سهام در یک ایمیل ، Majumdar را نظم و انضباط به نظر می رسد که او برنده نقاط یکجور دوربین عکاسی بیشتر از حد معمول.

آن را نادر برای اولین بار به مرکز توجه در جهان چاپ و نشر. هر کس در حال مشاهده و انتظار ، اما زمانی که آن را بیش از انتظارات آن چیزی فوق العاده ای برای نویسنده و کتاب. آن را تبدیل به چیزی است که هرگز نمی خواهد ناپدید می شوند درست مثل Jhumpa Lahiri مترجم از آفات و یا همچون آرونداتی روی را بوکر برنده جایزه خدای چیزهای کوچک.

Majumdar را در حال سوختن است در مجموعه ای مدرن روز کلکته شهر متولد شد و در. کتاب داستان در مورد سه شخصیت که زندگی بافتن پس از انفجار بمب در یک قطار است که جان صدها نفر. وجود دارد Jivan یک جوان مسلمان دختر از محله های فقیرنشین از جان گذشته به بالاتر از خود شرایطی; او فرصت طلب معلم—ما فقط می دانیم که او را به عنوان PT آقا—که کشیده شده است به جناح راست حزب سیاسی; و دوست داشتنی یک transwoman است که یادگیری زبان انگلیسی از Jivan و آرزوی ساخت آن در فیلم است. طرح گستراند درست در آغاز هنگامی که در یک بی پروا لحظه Jivan که شاهد انفجار باعث بد فکر comment on Facebook. قبل از او آن را می داند او متهم شده است که از اجرای یک حمله تروریستی; زندگی خود را در حال حاضر آویزان در تعادل و آن را تنها PT آقا یا دوست داشتنی است که می توانید از گرو در اوردن او و یا شاید نه. Jivan داستان سمبل چگونه جسورانه و بثورات نظرات در رسانه های اجتماعی هرگز augur هست. “من فکر می کنم این تجمع از خواندن اخبار و مشاهده آنچه اتفاق می افتد که سوخت این رمان می گوید:” Majumdar, که با این نسخهها کار به عنوان دستیار سردبیر در منجنیق مستقل از پلت فرم چاپ و نشر در شهر نیویورک است. “بخشی از آنچه که برای من بسیار جالب در مورد رسانه های اجتماعی است که آن را گاهی اوقات دیده می شود که این زمین این منطقه که در آن یکی می تواند هر چیزی می گویند که آن را به نحوی جدا از زندگی واقعی است. اما برای بسیاری از مردم هستند که آسیب پذیر در زندگی روزانه خود را که آسیب پذیری حمل بیش به رسانه های اجتماعی. محدودیت هایی که بر آنها عمل می کنند در فضاهای واقعی و عمل را در فضاهای مجازی بیش از حد. این چیزی است که من می خواستم به در نگاه کنید از طریق Jivan داستان قوس” سهام Majumdar.

هر کس به نظر می رسد به یک قربانی از این لازم اعتیاد آور و بد در Majumdar رمان. “دوست داشتنی در مورد آن اجازه می دهد تا او امور را به دست خود او. رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا او یک خیابان به سمت بالا, فرصتی برای افزایش, که در آن سیستم های قدیمی نیست اتاق را برای او. من فکر می کنم این دوگانگی آمد کاملا ارگانیک که من کتاب نوشت.”

Majumdar در زمان حدود چهار سال برای نوشتن این رمان. تحقیقات او می گوید: او بخوانید قوم نگاری کار می کند و به تماشای بسیاری از اخبار محلی کلیپ به “حس مکان های که در آن من نمی توانستم. اما خیلی از این کتاب احساس می کند واقعا شخصی به من”.

که همچنین از آنجا که این کتاب مجموعه ای است در شهر. “من عاشق نوشتن در مورد کلکته” اذعان می کند که نویسنده است. “…اگر چه این است که در برخی از راه یک fictionalised کلکته. من عاشق نوشتن در مورد فروشنده میوه با guavas در گوشه ای از تکان خوردن از یک اتوبوس که در آن شما را به تماشای این شهرستان عبور از پنجره به بیرون جوک و طنز و روح از ساخت و کار با منابع کمیاب و در درون سیستم است که همیشه به ما خدمت می کنند.”

Majumdar کتاب نیست هدایت از بحث فعلی جناح راست سیاسی در هند; خطرات ناشی از Hindutva قابل مشاهده هستند به عنوان یکی sifts از طریق صفحات. اما Majumdar می گوید او احساس نمی نیاز به سرزنش. “من نوشته رمان من می خواستم برای نوشتن. اگر کسی مخالف یا اشیاء آنها به نوشتن خود رمان است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de