حقیقت بیرون می آید: Meghan و هری قبل از عروسی متون به توماس Markle خود را آشکار نهفته است


Britain’s Prince Harry, Duke of Sussex and his wife Meghan, Duchess of Sussex in Windsor on May 19, 2018, after their wedding ceremony.

بریتانیا هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس و همسرش مگان, دوشس ساسکس در ویندزور در مارس 19, 2018, بعد از مراسم عروسی.
عکس: فرانک Augstein (خبرگزاری گتی ایماژ)

آن بوده است صرف روز پس از آن گزارش شد که شاهزاده هری و Meghan Markle در حال قطع تمام روابط خود را با چند شایعاتبا توجه به راه رسانه های “به دنبال عایق خود را از مصرف پاسخگویی برای آنها چه می گویند و یا چاپ—حتی زمانی که آنها می دانند که آن را تحریف شده نادرست یا تهاجمی فراتر از عقل است.” روز دوشنبه میزان که پاسخگویی شد کمی بیشتر مشهود است.

تبلیغات

در آماده سازی برای یک “اعتصاب شنوایی” در حال وقوع در روز جمعهکه اجازه خواهد داد که یک قاضی به بررسی Meghan را به صورت کامل در برابر ارتباط,روزنامه ها, ناشر ایمیل در روز یکشنبه وکیل پرونده حقوقی خود پاسخ. 33-صفحه دریافت سند به دست آمده توسط هارپر Bazaar نه تنها ادعا شده که این ناشر منتشر شده نامه ای خصوصی از Meghan به پدر او توماس Markle, و متعاقبا تلاش برای “حمله و ارعاب او” اما شامل پیام های متنی از Meghan به توماس ارسال در روز قبل از او ممکن است تا سال 2018 nuptials.

سلطنتی ناظران را به یاد بیاورید که سالمند Markle شد آشکارا غایب از مراسم عروسی و در نتیجه قادر به راه رفتن دختر خود را پایین راهرو داشتن گزارش دچار حمله قلبی در روز قبل از. با این وجود در هفته های منتهی به بین المللی پخش رویداد, Thomas کار با شایعات به مرحله عکس های خود را آماده شدن برای عروسی—و اخیرا در این ژانویه برجسته بود در یک فیلم مستند که در آن او اصرار داشت که مگان “مدیون” او.

تبلیغات

“من می خواهم همه بدانند که من با تمام بی ارزش چیزهایی که در مورد من گفت:” او در آن زمان گفت. “من می خواهم هری و مگان کنید که این عادلانه نیست. به آنها وجود ندارد.”

اگر کسی مدیون آن به نظر می رسد توماس مدیون پدر و پسر در قانون عذرخواهی زیرا از کشت قبلی تجاوزات خود ادعا می کند که او را نادیده گرفته یا رد شده توسط دختر خود را به نفع سلطنت بودند شات کامل از سوراخ ریز نمرات مگان را به طور فزاینده ای نگران متون.

“من شده است به رسیدن به همه شما تعطیلات آخر هفته است اما شما در حال گرفتن نیست هر یک از ما تماس و یا پاسخ به هر گونه متون…,” او نوشت: در یک پیام در روز قبل از مراسم. “بسیار نگران سلامتی و ایمنی گرفته اند و هر اندازه گیری برای محافظت از شما اما مطمئن نیست چه بیشتر ما می توانید انجام دهید اگر شما پاسخ نمی دهند…آیا شما نیاز به کمک دارید ؟ می تواند به ما در ارسال این تیم امنیت پایین دوباره ؟ من بسیار متاسفم برای شنیدن شما در بیمارستان اما شما نیاز به لطفا در تماس با ما… چه بیمارستان شما چیست؟”

تبلیغات

ده دقیقه بعد Meghan ساخته شده است یکی دیگر از تلاش, نوشته:

“هری و من یک تصمیم در اوایل امروز و اعزام شوند همان امنیت بچه ها شما تبدیل به دور آخر این هفته برای حضور در زمین به مطمئن شوید که شما امن… آنها وجود دارد خواهد بود در اختیار خود را به عنوان به زودی به عنوان شما به آنها نیاز دارید. لطفا تماس بگیرید به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید.. همه از این است که فوق العاده اما در مورد سلامت شما مهم است.”

تبلیغات

بر اساس این گزارش “در حالی که آقای Markle پاسخ داد: بعد از آن که شب را به می گویند که او با قدردانی از پیشنهاد اما احساس نمی کنند در معرض خطر خواهد بود و به جای بازیابی در یک متل مدعی [Meghan] پاسخ 10 دقیقه بعد را بیشتر درخواست برای بیمارستان جزئیات به طوری که او می داند که در آن او بود.”

این جزئیات مربوط بودند و البته غایب از ایمیل در روز یکشنبه پوشش از افزایش تنش در Markle, clan, حذفیات Meghan وکلا حفظ بودند عمدی. نیز وجود دارد که ذکر مارس 16 پیام از یک “ناخوشایند طبیعت” ارسال شده توسط توماس به Meghan که باعث شد او به او چهار بار قبل از اینکه هری با ارسال متن خود را که بخوانید:

“تام آن را هری لطفا جواب تلفن خود را. من نیاز به دانستن این است که در واقع شما به دلیل آن را صدا مانند شما را در همه.”

تبلیغات

هری گزارش در ادامه به تلاش برای ایجاد ارتباط در طی چند روز آینده منتهی به عروسی که در طی آن زمان توماس’ دبستان عروسی عکس ضربه بزنید. پس از وحی هری نوشته است:

“تام هری دوباره! واقعا نیاز به صحبت می کنند به تو. تو نیازی به عذر خواهی ما را در درک شرایط اما ‘به’ تنها وضعیت را بدتر می کند. اگر تو عشق مگ و می خواهید به آن را به سمت راست لطفا با من تماس بگیرید به عنوان دو وجود دارد گزینه های دیگر آن را شامل نمی u داشتن به صحبت با رسانه ها که اتفاقا ایجاد این وضعیت تمام. پس لطفا با من تماس بگیرید تا من می تواند توضیح دهد. مگ و من عصبانی نیست ما فقط نیاز به صحبت می کنند به تو. با تشکر.”

تبلیغات

“آه هر زبان به مطبوعات خواهد شد و نتیجه معکوس به من اعتماد تام” هری اضافه شده است. “فقط ما می تواند کمک به u همانطور که ما تلاش کرده اند از روز 1.”

(نوار کناری: خوب برای تلفن های موبایل ملایم, شوم, در یک M16 مرتب کردن بر اساس از دور…اما مهم تر: که حدس ام یک شاهزاده انگلستان خواهد بود تا علاقه گاه به گاه “u”?)

تبلیغات

به جای پاسخ به دختر خود را و او را نامزد توماس به جای آن تصمیم گرفتند برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بستری شدن در بیمارستان با TMZ. (و هیچ ما نمی دانیم که چقدر هاروی لوین و ” nem پرداخت می شود, اما آن را به وضوح ارزش بیشتر به توماس از رابطه اش با Meghan.) وجود دارد اشاره از یک تماس از دست رفته—احتمالا از پدر به دختر—در 4:57 صبح در صبح روز عروسی خود را, اما به ظاهر هیچ پیام به سمت چپ یا تلاش بیشتر برای رسیدن به او.

آیا این صدا مانند کسی است که قربانی شده و یا نادیده گرفته شده توسط دختر خود را? چه یک وب سایت درهم ما بافت هنگامی که ما سعی می کنیم برای سود کردن دختر ما عروسی پری!

تبلیغات

تاریخ را به یاد داشته باشید Meghan را در حال حاضر-father-in-law, شاهزاده چارلز پیاده روی پایین راهرو در قلعه ویندسور در مارس 19 سال 2018 است. اما بازار گزارش می دهد که متون ثبت شد به امید تقویت این پرونده در ارتباط روزنامه “که مدعی تهاجم به حریم خصوصی, نقض کپی رایت و سوء استفاده از اطلاعات شخصی پس از آن منتشر عصاره از نامه خصوصی او فرستاده شده به توماس در تابستان 2018.”

در یک بازی سرگرم کننده کمی تگ به این به طور فزاینده ای خسته و غم انگیز خانواده دشمنی Meghan وکلا نیز اشاره می کنند که توماس ادعا می کند او فریب خورده را به انجام نه ساعت مصاحبه با این ایمیل در روز یکشنبه در جولای 2018—اما در حالی که خبرنگار به اتهام چاپ “چند چیز [توماس] گفت: اعتماد به نفس, اما 85 درصد شد دروغ و مزخرف!” شاید واقعی او خشم شد و بیش از این واقعیت است که او پاداش با یک چک به او نوشت: در پاسخ به دخترش: “من نمی خواهم یا قصد او مصاحبه و من قطعا نمی خواهد انجام دهد هفت ساعت به صورت رایگان!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im