مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فقط لغو سفارش 80,000 هواکش به چانه زدن بر سر قیمت


Illustration for article titled The Trump Administration Just Canceled an Order for 80,000 Ventilators to Haggle Over the Price

عکس: جیم واتسون (گتی ایماژ)

اگر وجود دارد یک زن در محله خود را که دارای پنکه ممکن است شما نیز بروید و شما یکی را به بیمارستان در مواقع اضطراری به دلیل اگر شما در حال انتظار برای رئیس جمهور ایالات متحده و یا خود را bumbling گروه از بله-مردان مبدل به عنوان یک دولت به شما را نجات دهد و سپس خدا شما را برکت دهد.

روز پنجشنبه گزارش شد که ایالات متحده رسما دارای بالاترین تعداد تایید coronavirus موارد در جهان با وجود این ویروس در چین نشات گرفته. این در واقع تایید می کند که برگ برنده دولت نمی داند چه چیزی از آن را انجام می دهند و به این منظور ایالات متحده آمریکا است که برنده شدن در از دست دادن.

تبلیغات

آه و دریافت این گه: در همان روز شنبه که آن تایید شد که ما در حال حاضر New England Patriots—و یا آن را کلیولند براونز?—از تایید coronavirus موارد کاخ سفید شد haggling بیش از قیمت های به شدت مورد نیاز هواکش زیرا آنها می خواهند به اطراف مغازه برای یک قیمت بهتر.

از نیویورک تایمز:

کاخ سفید آماده شده بود به فاش روز چهارشنبه یک سرمایه گذاری مشترک میان جنرال موتورز و Ventec زندگی سیستم است که اجازه می دهد برای تولید به عنوان بسیاری از 80,000 به شدت مورد نیاز هواکش برای پاسخ به افزایش همه گیر هنگامی که کلمه ناگهان پایین آمد که اعلام شد ،

تصمیم به لغو اعلام مقامات دولتی می گویند پس از سازمان مدیریت اضطراری فدرال گفت: آن نیاز به زمان بیشتری برای ارزیابی اینکه آیا برآورد هزینه سنگین است. که برچسب قیمت بیش از $1 میلیارد و چند صد میلیون دلار برای پرداخت در صف مقابل به جنرال موتورز به retool خودرو, قطعات گیاه در Kokomo, Ind., که در آن هواکش خواهد بود ساخته شده با Ventec فناوری.

من یک پدر. من کاملا درک می کنیم که در آن کاخ سفید از آینده است. زمانی که من برای گرفتن پوشک, من اغلب اشتباه گرفته توسط مارک های قدرت از پوشک تعداد پوشک برای این قیمت و این نوع از چیزی. در حال حاضر اگر من پسر یا دختر است گه خود و ما اصلا پوشک دیگر حدس بزنید چه کار کنم ؟ من خرید هر پوشک نزدیک به ثبت نام هستند که در اندازه و با عجله خانه.

امریکا گه خود به خود و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به صحبت کردن با مدیر در مورد قیمت و اینکه آیا آن را به ارزش آن را به صرف این مقدار پول در این زمان.

تبلیغات

من سعی کردم به پیدا کردن یک راه بهتر برای قرار دادن این کار به طوری که آن را نامطلوب اما مردم در حال رفتن به می میرند در حالی که رئیس جمهور مشغول چانه زنی بیش از قیمت های به شدت مورد نیاز هواکش.

اگر تنها وجود دارد برخی از دولت رسمی برخی از رئیس دولت و برخی از فرد مسئول یک گروه بزرگی از مردم که به گفته رئیس جمهور چه بد هواکش مورد نیاز هستند.

تبلیغات

کسی مثل فرماندار نیویورک اندرو کومو. او. او شده است. چندین بار.

در اینجا چگونه CNBC را توضیح می دهد:

دولت حدود 3000 به 4000 هواکش در دست و خریداری شده حدود 7000 بیشتر اما به آن نیاز دارد حداقل 30000 اضافی هواکش طی دو هفته آینده زمانی که شیوع است که انتظار می رود به قله کومو گفت. حتی اگر جنرال موتورز و فورد می repurpose خودکار خود را با کارخانه ها برای ساخت پنکه کومو گفت: آنها نمی خواهند در زمان می رسند: “آن چه ما هیچ خوب اگر آنها شروع به ایجاد یک هواکش در سه هفته یا چهار هفته یا پنج هفته. ما به دنبال در یک راس از 14 روز است.”

او گفت: دولت در حال حاضر طرح ریزی آن نیاز بیشتر تخت بیمارستان خیلی زودتر از تصور برآورد این نیاز 140,000 تخت بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران در به عنوان کمی به عنوان 14 تا 21 روز است. دولت که در حال حاضر فقط 53,000 تخت بیمارستان قبلا گفت: این امر نیاز به 110,000 تخت برای COVID-19 بيمار در اوایل تا اواسط ماه مه.

تبلیغات

قطعا این اعداد باید با فشار به رئیس جمهور تهمت به درک ضرورت از آنچه مورد نیاز است ؟ نوچ. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند کومو تعداد در حال اغراق شده است.

“من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity در روز پنج شنبه. “شما می دانید شما را به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

تبلیغات

Ummm کسی که می تواند خنثیسازی کارولینای جنوبی, سناتور لیندزی گراهام توپ تهوع بنابراین او می تواند به رئيس جمهور بگویید که ما در حال تجربه یک لعنتی همه گیر جهانی است, که به معنی ما می رویم به نیاز…آن را فراموش کرده ام. این بی معنی است.

شاید کسی می تواند جای قیمت سهام در انسان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند با توجه به حذف شماره خود از همه او به نظر می رسد به مراقبت در مورد جلوگيري از اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im