سلطان Insta

سلطان Insta – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 08:18 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

آقای Faisu جدید اینترنت احساس با 10M پیروان ضربه زدن به نامزدی رای سه بار که از بالیوود ستاره های بزرگ. تا دو سال پیش او بود و دور از ارتباط جاده برگشتاندن مشتریان به مغازه ها برای 50 تومان

Faisal Shaikh, aka Mr Faisu, 24, with his father Javed in their Bandra East neighbourhood, where he grew up and lives. Pic/ Shadab Khan

فیصل شیخ aka Mr Faisu 24 ساله با پدرش جاوید در Bandra شرق محله ای که در آن او بزرگ شده و زندگی می کند. عکس/ Shadab خان

یک بار در در حالی که شما شنیدن یک داستان است که شما را به یاد که چرا بمبئی به نام شهر رویاها. یک بار در در حالی که کسی خود را به محض به ‘تبدیل شدن به کسی تصمیم می گیرد به نوبه خود شرایط خود را در اطراف.

آقای Faisu آن داستان است.

در سال 2017 فیصل قرائت ترتیل و سپس 21 خواهد قدم زدن در خیابان های ارتباط جاده اصرار رهگذران به متوسط مغازه ها که از مرکز تجاری و خرید denims و لباس. برای این کار او می خواهم تومان درآمد 50 روز.

آن را گرفته و او را یک سال به نوبه خود به آقای Faisu اینترنت احساس با 10 میلیون+ followers on Instagram مباهات و حتی تعامل بیشتر نسبت به نقش خود مدل های بالیوود ستاره های بزرگ, Shah Rukh Khan, Salman Khan, Ranveer Singh و گذر موقت غول پیکر, Virat Kohli. در اینجا یک بیت از مقایسه برای قرار دادن ستاره شدن خود را به چشم انداز. در 4 اکتبر سال گذشته شیخ رفت و زنده برای راه اندازی یک دئودورانت به نام له. او را به صحبت 90k ناظران و 5000 بطری فروخته شد در دو ساعت raking در lakhs در یک روز. لیست بازیگر که باقی می ماند در ایالات متحده زندگی می کنند رفت و در همان روز و تا به حال 5k مردم به تماشای او نشست.

Mr Faisu takes a selfie with female fans
آقای Faisu طول می کشد یک عکاسی از خود با طرفداران زن

قرائت ترتیل پسر یک خواب embroiderer از Bandra شرق. جاوید شیخ اتحاد تخصصی در ساخت دوزی لباس تمام کار خود را به زندگی است. کسب و کار خود را غوطه ور هنگامی که آماده, ارزان, لباس شب آب گرفتگی در این شهرستان در کنار جاده دکه ها و مغازه ها. “پدر کار بیش از حد است mehnat [کار] با کمی بیش از حد paisa [پول]. مین sab ab گروه kara diya hai [من او را به توقف خیاطی,],” او می گوید. شیخ در ادامه به زندگی جاوید مادرش Tanzila و دو خواهر در نزدیکی Bandra شرق ایستگاه.

چند سال پیش در حالی که او یک دانش آموز بازرگانی در مجلسى او تصمیم گرفت برای به دست آوردن چند دلار با کار کردن در مغازه های خرده فروشی است که خط ارتباط جاده های خرید hub. همراه با برگشتاندن مشتریان در او نیز صرف برخی از زمان کار به عنوان فروشنده در یک تپه جاده فروشگاه برای 300 تومان در روز است. “من تا به حال مسئولیت. مادرم به من گفت: بروید دنبال یک شغل. بنابراین من تا به حال به کار” او به یاد می آورد. این نیز زمانی که او متوقف صرف وقت با دوستان و یا کار بر روی فیلم ها. “دوست من سهیل و من استفاده می شود به آزمایش با Dubsmash” او می گوید: پس از آن-اکثر فیلم های معروف برای برنامه پیام رسانی. “ما را به آواز خواندن همراه به آمار تعداد لقب برای بازیگران مثل SRK. ما دوست ساخت یک دقیقه ای پشت به پشت Dubsmash ویدئوها که ما می ها در Facebook. ناگهان مردم در دانشگاه آغاز شده بود به رسمیت شناختن ما. من متوجه شدم که اگر شما چیزی سرد در, دیجیتال, حتی کسانی که نمی به شما صحبت می کنید به شما نزدیک است. می گوید:” شیخ.

pic

به تدریج دوستان حرکت به موسیقی.ly یک پلت فرم است که اجازه به کاربران برای ایجاد و به اشتراک گذاری کوتاه لب همگام سازی ویدئوها. قرائت ترتیل با دوستان خود Hasnain خان و شیخ عدنان, تصمیم, “kuch kartein hain”. او را نجات داد تا به اندازه کافی برای خرید یک آیفون 6. و بود که در آغاز از او ساخت و رمانتیک و کمدی ویدئوها برای موسیقی.ly که در آن او در نهایت موفق به کسب 80k پیروان. در یکی از این ویدئو او با پوشیدن شلوار سفید با زیپ های سیاه و سفید. توهم باز کردن فایل های فشرده انداخته پیش فرض بر روی او. شیخ له شد در منفی انباشته و تصمیم گرفت او را ندارد هر بیشتر ، اما دو روز بعد هنگامی که او وارد و او متوجه شد که او به دست آورده بودند 2.5 لاخ اضافی طرفداران. “تبلیغات منفی نیز تبلیغات است. آن شب من 13 ویدئوها مستقیم. من می خواستم برای تغییر منفی پیروان به آنهایی که مثبت.”

که چرخش تدریس شیخ به چشم پوشی از عضو شورای نظارت مدت. همه او می خواست به انجام بود به گروه, ویدئو نشان می دهد تا در کاوش بخش از برنامه که در آن بینندگان می تواند کشف او. او ویدئوها بودند بنابراین آسان است. بنابراین آسان است که پیروان خود را خواهد آنها را کپی کنید. “پدر و مادر من داده بود تا من و بستگان خود را در تعجبم که چه شما انجام می دهند!’ اما باید بگویم پدر و مادر من نیست من محروم از آزادی است. آنها هرگز در زمان دور گوشی. همه آنها گفت: “برو کار می کنند!'”

متوجه باشند که خانواده خواست که او به دست آوردن معمولی اشتغال او ترک شور و شوق خود را در سال 2017 و رفت و برگشت به یک فروشنده است. “من نمی باید لوکس انتخاب یک شغل. من پرداخت شد R50 یک روز به مردم در [برای مغازه ها]. من خیلی کار می کرد. من رفتن به کالج زود پس از آن برخی از فیلم ها به نوبه خود در این فروشگاه مراجعه کنید و فیلم را قبل از من به رختخواب است.” پس از آن بود که او این ویدئو را در این ترانه Tere jaisa yaar kahan رایگان از آمیتا Bacchan-starrer Yarana با دوستان است. آن را تا به امروز دریافت 57 میلیون views. “ما در Bandra دستهء موسیقی” او recollects و صرف فقط تومان 2,000 بر روی آن است.”

به زودی, Infinite آمد. کوتاه-فرم تلفن همراه تصویری به اشتراک گذاری پلت فرم متعلق به پکن بر اساس ByteDance راه اندازی در سال 2017, دیدم شیخ متراکم کردن یک میلیون پیروان. آن را به اندازه کافی برای دیجیتال, هنرمندان-متمرکز شبکه Qyuki به امضای او را در. “این زمانی است که من یاد گرفتم برنامه نویسی, چگونه قفل میشوند و چه با نام تجاری معاملات همه در مورد هستند. ما را به دانستن همه چیز در مورد فشار. اما محتوا صرفا ما را به ایجاد” او می گوید: از دیگر شش هنرمندان که Qyuki امضا از جمله عدنان و Hasnain که خود را تیم 07 و پس از بازگشت به عقب 15-دوم ویدئوها روزانه از آنها, آواز, لب همگام سازی و goofing در اطراف.

Pic/ Shadab Khan

در سال گذشته Infinite پیشی گرفت Facebook جهانی محبوبیت با توجه به ما مبتنی بر اطلاعات بازار شرکت سنسور برج و بسیاری از جهش ها به دليل رشد از هند است.

پس از Infinite به حالت تعلیق در حساب از سه کاربران در ماه ژوئیه گذشته از جمله شیخ را بعد از یک شاه ثبت شده توسط شیو سنا آن را همراه شیخ نوشته های تصویری به طور انحصاری در Instagram. این یک ویدیو توسط Hasnain سوال Tabrez انصاري مورد ضرب و شتم به مرگ در Jharkhand در ادعای سرقت که منجر به بحث در مورد اینکه آیا پلت فرم ترویج خشونت است. شیخ طرفداران را ندارد تصمیم خوبی است. “Faisu ناهی toh Infinite bhi ناهی [اگر هیچ Faisu وجود ندارد Infinite]” یکی از طرفداران نوشت.

با توجه به Instagram ارقام (به اشتراک گذاشته شده توسط Qyuki), شیخ نامزدی رتبه شماره 1 در هند. در 10.3 میلیون پیروان او به طور متوسط نامزدی رای است 15.20 درصد است. مقایسه کنید که با سلمان خان (حدود 30 میلیون ع) 4.04 درصد یا Virat Kohli است (50 میلیون ع) 5.38 درصد است. “ما می دانستیم که ما تا به حال به نگه داشتن یک چیز سازگار—ایجاد محتوای تمیز. ما هرگز قرار داده تا هر چیزی که شما نمی تواند با پدر و مادر خود را. جایی پایین خط ما رفت آهنگ. مومیایی به من گفت “اگر من می توانم آن را تماشا نیست آن را انجام دهد”. من می خواهم به مانند SRK; او همواره حفظ یک تصویر پاک است.” قرائت ترتیل با محتوای استراتژی به نظر می رسد به کار. در سفر به احمدآباد دو سال پیش برای یک مقیاس کوچک رویداد او به آپلود یک عکس از خودش را داخل اتاق هتل. دو هزار نفر از مردم تبدیل شده تا در خارج از هتل به دیدن او. “اصلی kuch بان گایا بادا ho gaya. ورود mujhe samajh gaye, احساس می کنم,” او می گوید. او مطمئنا کسی که در حال حاضر خود را با نام تجاری همکاری در حال اثبات است. به تازگی او را با نام تجاری تاییدیه برای آب نبات نام تجاری, Chupa Chups و Oppo تلفن.

در فوریه 11, شیخ آمار 10 میلیون هدف در Instagram و جشن حضور داشتند یک جریان دیجیتال ستاره ها از جمله شایعه دختر و دیجیتال تاثیر گذار جنت Zubair. “من خیلی خوشحال شد. اما من می دانم که من فرود آمد این jhatka [sudden stroke of fate]. آن را فقط به این دلیل که من از قرار دادن مطالب در هر روز و انجام چیزی متفاوت [که من به رسمیت شناخته شده اند].”

هنگامی که مصاحبه کاری ادامه داده اند تا ما بر روی شیخ را Enfield به جستجو برای یک محل مناسب که در آن او می تواند عکس. او یک ماسک اما جمعیت به تدریج شروع به دنبال. آن را آشکار او برای چیزهای بزرگتر. پدر او که یک بار در برابر ساخت فیلم می گوید پسرش ستارگی “او به من گفت نه اما من همچنان به. من تا به حال یک بار از او خواست به رها کردن کار خود را. اما او خوب است و او در حال انجام است. همه ما می توانید ببینید که او ساخته شده است که کار با آن برای خود.”

چه بعدی ؟ “در این سال ان شاء الله, طرفداران من را ببینید من روی صفحه نمایش بزرگ است.” Salman Bhai شما آماده است ؟

حساب ویدئوها views

آقای Faisu 583M
سلمان خان 410M

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im