نقطه: چه چیزی تغییر رژیم صهیونیستی است. پلیس’ ذهن ماسک قیمومیت و چرا کلرادو در حال دیدن تبلیغات ریاست جمهوری در حال حاضر

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس’ اعلام روز شنبه که او نیاز به ماسک ایالت در زمان طولانی تر از بسیاری از همکار دموکرات را دوست دارند داده می شود هفته افزایش coronavirus مورد اعداد در اینجا, اما او hesitance به عمل است که تعجب آور است.

اگر شما کنجکاو در مورد او تصمیم گیری در این و بسیاری از مسائل دیگر آن را مفید به درک که او اساسا محلی-کنترل مرد است که بیشتر تمایلی بیشتر در حزب خود را برای حمایت از ایالت حکم از هر نوع.

این نشان می دهد تا در انواع بحث در کنگره شده است و یک موضوع در سراسر این بیماری همه گیر. به یاد بیاورید که زمانی که اوضاع واقعا بد در اوایل بهار پلیس کاهش یافته است به صدور یک ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارش تا پس از رهبران محلی عملا التماس برای یک و چهل تکه اقامت-صفحه اصلی سفارشات قرار داده بودند در محل در سطح شهرستان. حتی به عنوان او آن را صادر کرد به او وعده داده شده او می خواهم سعی کنید به بازگشایی اقتصاد دولتی زودتر از هر کس دیگری و او بسیار خوب ساخته شده است.

یک ماسک قیمومیت است همان چیزی که به عنوان یک مادر اقامت در خانه سفارش, البته, اما وجود همپوشانی در دو شرایط. برای همه شکایت کلرادو جمهوری خواهان را در مورد درک ظلم و ستم از پلیس — هفته گذشته “ما نمی توانیم نفس بکشیم” کارتون از Douglas County ایران است یک مثال خوب از این دیدگاه — او آهسته بوده است به تصویب پتو سفارشات در مورد افراد رفتار است.

پلیس درک بسیار خوبی چقدر مهم ماسک-با پوشیدن این است که برای بهداشت عمومی — او شده است و تقریبا التماس ساکنان به سایش پوشش صورت برای هفته — but یک بار دیگر او آهسته آن را یک نیاز. چه چیزی تغییر کرده است ؟ مقامات بهداشتی دولت گفت: گسترش coronavirus را آغاز کرده است به سرعت در حال افزایش در دو هفته گذشته. در زمان رای دادن بیمارستان ها می تواند بیش از خود مراقبت ظرفیت در ماه سپتامبر.

در اعلام ماسک دستور پنجشنبه پلیس ذکر شده در دو نظرسنجی که ماسک مورد نیاز افزایش پوشیدن و داده ها نشان می دهد که حکم بهبود مورد شمارش در استان ها است که آنها را داشته باشد.

بله فرماندار یک محلی-کنترل اما او نیز داده شد.

مرتبط: چگونه کلرادو جایی که ما امروز با کروناویروس? در اینجا یک جدول زمانی دستی. واقعا شده یک چهار به علاوه ماه.

برای حمایت از این مهم روزنامه نگاری ما شما می توانید تبدیل به یک دنور پست مشترک در اینجا.
شما می توانید با ارسال نکته نظرات و سوالات من در [email protected] و یا به پست دیگر خبرنگاران زیر.


خط بالا

DENVER, CO – مارس 23: East دبیرستان در آوریل 23, 2020 در دنور, کلرادو. (عکس از کاترین اسکات/ویژه به دنور پست)

یک پیش نویس طرح دنور مدارس عمومی بازگشایی روش های به دست آمده توسط دنور پست به تشریح راه های عملیات متفاوت خواهد بود برای 2020-21 سال تحصیلی از busing و “کوهورت” برنامه به بهداشت مورد نیاز و قرنطینه حالات.

کنگره خاطرات • توسط Alex Burness

سیاه, ترانس زندگی ماده

هر لایحه از کلرادو 2020 جلسه قانونی است که از چهارشنبه حل و فصل شده است. فرماندار امضا شده اما سه اسکناس است که در سراسر میز خود و برای اولین بار در بیش از شش ماه وجود ندارد و فراتر از قانون در دولت ما.

در میان بسیاری از لوایح و تبدیل به قوانین در چند هفته گذشته یکی ممنوعیت تجاوز “وحشت دفاع” بود که اجازه متهمان در دادگاه به سرزنش خود و اقدامات خشونت آمیز در گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی خود را قربانی.

“وحشت دفاع” که امروز باقی مانده است قانونی در 39 کشورهای دیگر است که به ندرت استدلال در دادگاه کلرادو. اما برای یک جمعیت — لباس زنان — خلاص شدن از این دفاع یک بار و برای همه بیشتر بود فوری گفت: یکی از حامیان مالی این لایحه در کنگره Brianna Titone. در اروادا دموکرات است کلرادو برای اولین بار آشکارا نما مجلس دولت و یکی از اولین در کشور است.

“برای من چه این لایحه در واقع به معنی این است که حفاظت از سیاه ترانس زنان که آسیب پذیر ترین جوامع ما در حال تلاش برای محافظت از اینجا” Titone گفت: در این هفته.

سیاه نما از زنان در چهره خاص سطح افراطی از خشونت است. در سال 2019 با توجه به کمپین حقوق بشر حداقل 26 فراجنسیتی یا جنس غیر منطبق کشته شدند و اکثر آنها سیاه پوست بودند. در نظر بگیرید در کنار آن آمار این واقعیت است که مردم سیاه و سفید تشکیل می دهند تنها در حدود 14 درصد از جمعیت کشور.

بیشتر کلرادو اخبار سیاسی

#COSen 2020 • توسط جاستین Wingerter

هیک شرکت کردم PPP پول

در هوا و آنلاین این بهار shive خواست دولت فدرال به چک برنامه حفاظت از وام به کسب و کارهای کوچک و آن را از جمله به کارخانه های لبنی او تا حدودی صاحب.

Coopersmith دم میخانه در فورت کالینز دریافت وام از حداقل $350,000 و تا آنجا که $1 میلیون دلار با توجه به فدرال پایگاه داده. Hickenlooper دارای بیش از $100,000 در غیر عمومی Coopersmith سهام.

ساحل, ییلاقی, یک سان فرانسیسکو آبجوسازی و رستوران نیز دریافت PPP وام از حداقل $350,000. Hickenlooper صاحب ساحل کلبه ییلاقی سهام با ارزش در جایی بین $15,000 $50,000, با توجه به های اخیر افشای مالی گزارش شد که در زمینه ممکن است.

Hickenlooper بسیاری از کسب و کار سرمایه گذاری که ارزش چند میلیون دلار بوده است در غیر قابل فسخ کور اعتماد پس از سال 2003 زمانی که او شهردار دنور. امنا را تمام تصمیمات سرمایه گذاری نمی Hickenlooper برای جلوگیری از هر گونه تضاد منافع است.

Wynkoop دنور آبجوسازی که Hickenlooper تاسیس, همچنین, دریافت, قابل توجه دولت کمک کند. Breckenridge-Wynkoop LLC یک شرکت برای Wynkoop و Breckenridge دم دریافت جایی بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار در PPP وام به پرداخت 500 کارمند است.

اما نیست که به نفع نامزد; Hickenlooper است امنا به فروش می رسد خود را Wynkoop سهام در سال 2007.

مربوط به: برای تمام آن گناهان را چک حفاظت از برنامه ارائه شده تاسیسات در کلرادو.

بیشتر فدرال اخبار انتخابات

  • کلرادو از اعضای جمهوری خواه کنگره متعهد نیست به حضور در حزب خود کنوانسیون ماه آینده با یک استثنا.
  • Hickenlooper همواره مطرح شده پول بیشتر از سوی دیگر ، کوری گاردنر اما گاردنر بیشتر پول در بانک کلرادو عمومی رادیو گزارش.
  • گراند جانکشن روزانه نگهبان انجام داده است برخی از خوب در زمین گزارش در مورد لورن Boebert از 3rd منطقه پیروزی. را بخوانید یکشنبه داستان در اینجا و اینجا.
  • عضو شرقی say when گفت وایومینگ رسانه های عمومی که Hickenlooper گرفته مسئولیت برای پوشیدن بومی آمریکایی پیراهن.

ریاست جمهوری • جان موری

چرا کلرادو رای دهندگان در حال دیدن تبلیغات ریاست جمهوری

کمتر از چهار ماه از انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد کمی در مورد تعلیق خواهد شد که به احتمال زیاد برنده کلرادو نه آرا. بیشتر سیاسی پیش بینی به دنبال اخیر دولت سنجی — نشان می دهد که دموکرات جو بایدن بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 13 تا 19 درصد — به این نتیجه رسیده اند که دولت در چند چرخه اجرا به عنوان یک میدان نبرد دولت است.

اما این بدان معنا نیست که مبارزات و خارج از گروه را نادیده گرفت کلرادو به طور کامل. اعلام این روز توسط کارکنان خدمات اتحادیه بین المللی تأکید چرا.

برای گروه های حمایت بایدن کلرادو است که بخشی از معاون سابق رئیس جمهور فایروال و آنها نیاز به کلید رای دهندگان گروه به نشان می دهد تا در انتخابات دموکراتیک متمایل و نوسان متحده به طور یکسان. این SEIU انتخاب کرده کلرادو در میان یک و نیم دوجین متحده برای شروع در حال اجرا دو دیجیتال تبلیغات با هدف بسیج پایه — به خصوص سیاه, لاتینی و دیگر اقلیت رای دهندگان که مشارکت کمتر سازگار انتخابات.

“این بزرگترین مبارزات انتخاباتی آگهی کار برای بسیج نادر رای دهندگان از رنگ — رای دهندگان که در حال کلید به برنده شدن در ماه نوامبر و به مدت طولانی امکان تغییر تدریجی می گوید:” SEIU انتشار در مورد شروع یک رود 150 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات خود را تمرکز بر روی ساختمان های مثبت حمایت بایدن با این استدلال او می تواند بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در حل مشکلات کشور.

دیگر کشورهای هدف توسط SEIU شامل پتانسیل battlegrounds — مینه سوتا, فلوریدا, نوادا و پنسیلوانیا — به عنوان به خوبی به عنوان ویرجینیا که مانند کلرادو است تبدیل شدن به بیشتر قابل اعتماد آبی دولت در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

این SEIU اشاره می کند که برگ برنده برنده حاشیه در یک تعداد انگشت شماری از کلید متحده در سال 2016 شد کوچکتر از تعداد کم رای دهندگان که شرکت نمی کنند.

در یک دولت مانند کلرادو مشارکت خود را ممکن است به عنوان به احتمال زیاد به تفاوت در انتخابات ریاست جمهوری, اما بيشتر مردم در انتخابات می تواند بر پایین-رای گیری مسابقات از جمله سنا مسابقه بین Hickenlooper و گاردنر. به همین دلیل گروه های جمهوری خواه به احتمال زیاد خواهد شد سرمایه گذاری پول در کلرادو بیش از حد در یک پیشنهاد برای تشویق که حزب پایه به نوبه خود برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر کدام یک از کاندیداهای اصلی.

بیشتر انتخابات ریاست جمهوری, اخبار

  • به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال چهار سال وقت در تلاش است تا طرح خود را در دومین دوره طرح AP گزارش.
  • دموکرات جو بایدن اعلام کرد قصد دارد برای مبارزه با تغییر آب و هوا و رسیدن به کربن تولید برق در 2035 — در بخش تعمیرات اساسی بخش انرژی است.
  • نقش چین در این بیماری همه گیر و به عنوان یک ایدئولوژی در سیاست خارجی چالش است و هر دو نامزد با تمرکز بر این کشور در تبلیغات و تجدید نظر.
  • این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک در مکان عمومی, برای اولین بار در طول این بیماری همه گیر.

جلو در این خبرنامه به همکاران خود و تشویق آنها را به اشتراک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net