نقطه: یک “سریع و دوستانه mousy” پایان دادن به جلسه قانونی? که بستگی واکسن لایحه

برای مردم سیاست و سیاست کلرادو

چه نقطه ای ؟ شما در حال خواندن یک قسط از ما هفتگی سیاست عضویت در خبرنامه. ثبت نام در اینجا به آن تحویل مستقیم در صندوق پستی خود را.


کنگره بازگشایی در این هفته برای اولین بار از مجلس متوقف شد کار خود را در اواسط ماه مارس. و آن را بدجور آرام در اینجا.

صورتحساب که عرضه قبل از COVID در حال مرگ هستند در قابل توجه سرعت به عنوان دموکرات که اجرای این ساختمان نگاه کنید به کلیپ اساسا هر چیزی که هزینه های به طور ناگهانی بسته های پول پول دولت و یا که نیاز قابل بحث است.

قانونگذاران معلق بیشتر در دفاتر خود را. وجود دارد چند لابی, بدون بازدید کنندگان و مطبوعات سپاه کوچکتر از حد معمول است.

اگر هدف این است که به هر کس نگه داشتن امن و دور از آن همه که خوب است.

اما برای چه مدت می تواند دموکرات نگه داشتن این ساختمان سریع و دوستانه و موش صفت?

پاسخ تا حد زیادی به این بستگی دارد که آنها تصمیم به گرفتن تا لایحه ای را برای محدود کردن واکسن معافیت. (به عنوان یک یادآوری کلرادو است گذشته در کشور برای کودکی ایمن سازی نرخ.)

که لایحه آن کاهش یافته است قبل از این ویروس تعطیل مقننه بدون شک آوردن یک جمعیت بزرگ از مخالفان اگر آن را هرگز نور روز را می بیند. کسانی که مخالفان به احتمال زیاد خواهد شد را بچه های خود را و اگر های اخیر خود, هوای آزاد, تظاهرات هر نشانه — بسیاری نمی پوشیدن ماسک یا به دنبال فاصله گرفتن قوانین است.

دموکرات ها می خواهند به انجام همه چیز ممکن است به منظور محدود کردن جمعیت و عینک در طول این چند هفته آینده از قانونگذاری. که یک دلیل بزرگ بهداشت عمومی بیمه گزینه لایحه مرده است. ایضا برای این لایحه برای ارائه به پرداخت خانواده و پزشکی را در سطح ایالت.

اما مرد نمی شود آن چیزی است که اگر دموکرات ها شکست (دوباره) به تصویب یک لایحه که با هدف به میزان متوسطی بهبود کلرادو بی پایان واکسیناسیون نرخ در زمانی که یک واکسن است که کارشناسان بهداشت و درمان ” بهترین امید برای پایان دادن به COVID-19 همه گیر?

سه روز به سر قانونی جلسه نمایندگان مجلس می گویند که آنها نمی تصمیم گرفت که آیا به این واکسن لایحه این سال است. حدس من این است که آنها نمی خواهد اما البته من می تواند اشتباه است.

اگر آنها انتظار می رود جمعیت بزرگ در کنگره و دور دیگری از بحث های داغ در میان نمایندگان مجلس است که در اوایل این هفته استادانی تمایل به نگه داشتن چیزهای غیر سیاسی در هفته های آینده. مطلب در زیر کلیک کنید.

همچنین در زیر کنراد سوانسون چک در ایران با ظروف سرباز یا مسافر در شهرستان جوش. او را از انجام برخی از فوق العاده گزارش گیری بر این موضوع که به تازگی; او را follow @conrad_swanson اگر شما در حال حاضر نیست.

برای حمایت از این مهم روزنامه نگاری ما شما می توانید تبدیل به یک دنور پست مشترک در اینجا.
شما می توانید با ارسال نکته نظرات و سوالات من در [email protected] و یا به پست دیگر خبرنگاران زیر.


خط بالا

Estes Park is hoping visitor will ...

RJ Sangosti دنور پست

Estes Park امیدوار است که بازدید کنندگان را به عقب پس از پارک ملی کوه راکی بازگشایی شد و در 27 مه سال 2020 است.

Estes Park که خواسته فدرال به همسایه پارک ملی کوه راکی در ماه مارس, جشن پارک بازگشایی در این هفته. شهر مقامات منتخب نیز مورد حمایت این هفته در یک نیاز است که هر کس پوشیدن ماسک در عمومی — حتی در خارج. خبرنگار جان اگویلار دو لا فرانترا کرده است.

کنگره خاطرات • توسط Alex Burness

“بازی سیاست” در یک بیماری همه گیر

در صبح روز سه شنبه کنگره تومان و Ds به طور یکسان به نام بر یکدیگر برای تنظیم سیاست را کنار گذاشته و با هم می آیند به نفع کمک به راهنمای Coloradans از طریق این بحران است.

من باید بگویم که من هیچ ایده چه چیزی این افراد در واقع به معنای زمانی که آنها می گویند که در حال حاضر زمان برای سیاست است. همه چیز که اتفاق می افتد در این ساختمان سیاسی است. دو طرف مخالف در تقریبا در هر موضوع از هر نتیجه.

پس از آن تعجب آور بود وقتی که همه چیز رو سیاسی جمعه.

دموکرات ها در هر دو مجلس نمایندگان و سنا پیشنهاد تغییر قانون اجازه می دهد تا برخی از اعضا برای شرکت در قانونگذاری از راه دور و حتی برای رای دادن بر روی اسکناس از خانه. از حزب دموکرات اکثریت آرا در هر دو مجلس پس از آن آشکار بود از گرفتن بروید که تغییر حکومت را تصویب هر دو. و پس از آن بود.

(توجه داشته باشید که اعضای عمومی که مایل به شرکت در دولت این بهار هنوز هم باید در فرد ظاهر می شود در دنور و یا قرار دادن افکار خود را در نوشتن.)

قبل از تغییر حکومت ساخته شده بود, رسمی, جمهوری خواهان قرار داده تا مبارزه معترض برای یک زن و شوهر ساعت در زمینههایی که قانونگذاران باید قبول ریسک به عنوان بخشی از کار است و اگر کسی ناراحت کننده است که در این ساختمان در حال حاضر پس شاید آنها باید در پیدا کردن یک خط های مختلف کار می کنند.

بحث رو در زمان گرم و در پایان هر حزب دموکرات رای دادند برای تغییر و هر جمهوری خواه علیه آن رای دادند. Whaddya می دانم — سیاستمداران کردم و سیاسی است.

من انتظار دارم که اتفاق می افتد در راه های دیگر در سراسر این وهم آور, مخفف نیم جلسه. من هم انتظار دارم که زمانی که آن را مناسب اعضای هر دو طرف را متهم به طرف دیگر از “بازی سیاست” در طول یک بیماری همه گیر.

بیشتر کلرادو اخبار سیاسی

جبهه محدوده سیاست • توسط کنراد سوانسون

ایران شکاف وصله تا بیشتر یا کمتر

بسیار عمومی اختلافات میان Weld County جمهوری خواهان به نظر می رسد فوت کردن پس از دولت اوباما در صندلی کن باک ساخته شده به خوبی با محلی رئیس هفته گذشته است.

پچ کار باک دوم آسیب کنترل مانور این ماه هر چند دیگر Weld County جمهوری خواهان هنوز به نام برای خود محلی رئیس خواهد ساندر ،

“من را دیده اند هرگز آن را به عنوان فاسد آن را به عنوان” لسلی تیلور, جدید, Weld County جمهوری خواه حوزه کمیته فرد گفت: این شهرستان در یک ایمیل به دنبال قرار گرفتن استعفای.

قرار گرفتن شکایت خود ادعا تقلب در انتخابات و فساد توسط چهار محلی جمهوری خواهان در اوایل این ماه. یکی از کسانی که ذکر شده در قرار گرفتن شکایت به وزیر امور خارجه در دفتر عضو باک کنگره کارکنان.

اما جفتک انداخت حمایت خود را پشت سر قرار گرفتن در روز جمعه.

“من مشتاقانه منتظر ادامه به کار خواهد کرد و تمام Weld County جمهوری خواهان در حرکت ما رو به جلو و حصول اطمینان از که ما انتخاب قوی محافظه کار به رهبری در ماه نوامبر” باک گفت: در یک نسخه.

ساندر بازگشت و به نفع.

“من از رئیس باک و کلرادو روحانی تمایل به همکاری با تیم من و برای پیدا کردن یک راه حل برای این وضعیت” ساندر گفت: در همان آزادی است. “من اعتماد به نفس کامل خود را از رهبری و دولت است و من مشتاقانه منتظر به حرکت گذشته این و به کار گرفتن در مهمترین مسابقه ما نیاز به پیروزی در این نوامبر است.”

در واقع قرار گرفتن شکایت — در حال حاضر تحت بررسی کلرادو توسط دفتر دادستان کل — آمده است در زمان نامناسب. به اضافه یک جداگانه بحث در El Paso County اختلافات به ضرر دولت روحانی در اهداف نهایی از دوباره انتخاب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در معرض خطر دیابت کوری گاردنر بسیاری گفته اند.

دنور و حومه اخبار سیاسی

جلو در این خبرنامه به همکاران خود و تشویق آنها را به اشتراک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>