دیدنی ترور ناتانیل جنگل


Illustration for article titled The Spectacular Assassination of Nathaniel Woods

عکس: آلاباما وزارت اصلاحات (AP تصاویر)

ما می تواند تقریبا مطمئن است که کسی که در گذشته آمریکا بوده و به ناحق اعدام شد. قانون است نه عصمت. اما ناتانیل جنگل’ مورد متفاوت است. ایالت آلاباما و هر کس درگیر در مرگ او می دانست که او نمی کشتن کارلوس اون هارلی A. Chisholm سوم و Charles R. بنت سه Birmingham, Ala., افسران پلیس. آنها اذعان کرد که نقطه وقت و زمان دوباره. حتی داوران جلسه مورد نمی آمد به اتفاق آرا تصمیم گیری در مورد اینکه آیا او باید مجازات مرگ.

تبلیغات

آنها او را کشتند به هر حال.

“در آلاباما قانون کسی که کمک می کند تا کشتن یک افسر پلیس است که فقط به عنوان گناه به عنوان کسی که مستقیما مرتکب جنایت گفت:” آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey. “از سال 1983 آلاباما است اعدام دو نفر برای اینکه یک همدست به قتل پایتخت.”

تبلیغات

درست است. او Jordan Montel مانند منطقی برای پایان دادن به زندگی یک مرد بود به سادگی: “این است که چگونه ما آن را انجام دهد.”


ناتانیل جنگل افسانه ای در بیرمنگام.

او نه قهرمان است و نه او منادی در هر راه. مدتها قبل از او داستان های ملی و یک شهید برای جنگ صلیبی علیه مجازات او نماد یک سیستم عدالت کیفری و فاسد مأموران اجرای قانون.

تبلیغات

Nate جنگل است و نه گناه. یک هیئت منصفه به جرم او قتل است. هیچ شواهد عینی که او برنامه ریزی شده به جرم و جنایت. در واقع تنها یک چیز وجود دارد که هر فرد حتی افرادی که اعدام او موافق هستند در:

Nate جنگل نمی کشتن هر کسی است.

با توجه به سوابق دادگاه های محلی و کوهی از شواهد جنگل بود یک فروشنده مواد مخدر که در cahoots با کج پلیس. و یا به عنوان NBC گزارش های حرفه ای تر: “دو نفر از افسران بودند که کشته شدند و بعد از آن متهم دیگر فروشنده مواد مخدر در جنگل’ صفحه اصلی درگیر بودن در یک طرح فاسد که محافظت نمایندگی مجاز و فروش در ازای پول…”

تبلیغات

تا جنگل گفته متوقف پرداخت آنها.

در ژوئن 17, 2004, افسران پلیس به دست آمده بزه حکم جنگل دستگیر شد. چهار افسر پلیس رفت و به جنگل آپارتمان او را به زندان. هنگامی که آنها وارد آنها یافت کری اسپنسر که همچنین می تواند به جرم قتل پایتخت.

تبلیغات

AL.com گزارش:

پس از مأموران وارد شدند و چندین تا به حال وارد صفحه اصلی اسپنسر آتش گشودند. اوون Chisholm و بنت مرده بودند که به کمک وارد شده در حالی که Collins درد و رنج بود از زخم گلوله. “هر یک (از سه افسران) مرده بود از چند زخم گلوله” با توجه به دولت حرکت درخواست برای اعدام تاریخ.

“در پاسخ افسران یافت SKS تفنگ حمله در چمن, خارج, handgun در حمام و دو اسلحه در یک اتاق خواب. افسران’ جلیقه های ضد گلوله شده بود پر سر و صدا, نمونه ای از آسیب های پایدار پرقدرت تفنگ آتش” حرکت متحده است.

“هنگامی که در جنگل واقع شده بود او نشسته بود با مردان دیگر در ایوان (همسایه) خانه در این نزدیکی هست ظاهرا بسیار آرام است.’ او با نام کامل و داشت دو گلوله کالیبر .22 در جیب خود. کری اسپنسر بود و در نهایت کشیده (همسایه) اتاق زیر شیروانی” حرکت متحده است. یک “دربان” در دارو خانه شهادت جنگل و اسپنسر به فروش می رسد بیشتر کرک کوکائین به 100-150 مشتریان در هر روز با توجه به سوابق دادگاه.

تبلیغات

اسپنسر شهادت داد که جنگل تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این قتل است. مایکل کالینز تنها بازمانده افسر بود که در صحنه گفت: “می دانستم آن ناتانیل” که اخراج سلاح شهادت است که جنگل فریاد زد: “من تسلیم. من تسلیم. فقط نمی اسپری با گرز,”

اما تحت آلاباما قتل جنایت حکومت اگر کسی جان یک فرد در ارتکاب جرم خود همدست است فقط به عنوان گناه به عنوان کسی که ماشه کشیده. جنگل ادعای خود را وکیل هرگز او را مطلع کرد که او می تواند محکوم به قتل حتی اگر او ثابت کرد که او نمی کشتن هر کسی است. برای مثال در سال 2018 یک آلاباما قاضی محکوم 16 ساله Lakeith اسمیت به 65 سال زندان پس از دوستش کشته شد در طول یک botched سرقت. زمانی که اسمیت بود 15 افسران مواجه او و دوستان او در طول اتهام شکستن و آتش گشودند. حتی اگر یک افسر پلیس کشیده ماشه دادستان شارژ اسمیت با قتل است.

تبلیغات

این است که چگونه آنها آن را انجام دهد.

جنگل به عهده گرفت او در روشن زمانی که دادستان حتی نمی استدلال می کنند که او به ضرب گلوله ماموران و تنها ارائه شواهدی وجود دارد که جنگل متنفر پلیس. او درخواست تجدید نظر وکلای حتی استدلال می کنند که وجود دارد هیچ “توطئه” برای کشتن افسران—که اسپنسر عمل تکانه—اسپنسر حتی شهادت به عنوان چنین. آلاباما نیز تنها در امریکا که در آن یک متهم می توانید دریافت مجازات اعدام بدون اتفاق آرا حکم توسط یک هیئت منصفه یکی دیگر از واقعیت جنگل می گوید: او گفت:. بنابراین تصور کنید وودز’ تعجب هنگامی که یک هیئت منصفه دست پایین 10-2 حکم به او را به مرگ.

تبلیغات

زمانی که جنگل به دادگاه تجدید نظر حکم خود را و خواسته برای بخشش یکی از استدلال استفاده می شود در برابر او خود را “نفرت از پلیس است.” به عنوان شواهد آنها ارائه متن ترانه برای آهنگ اصلی او “ظاهرا نوشته شده” با شعر اعتراف به عدم وجود خود را از ندامت برای slayings. جنگل’ عصبانی آهنگ آغاز می شود:

هفت اعدام به سبک قتل.
من هیچ ندامت چون من لعنتی قاتل است.

تبلیغات

که دادگاه آن را خریدم.

من بلافاصله به رسمیت شناخته شده شعر بودند از “بالا طراحی” یک آهنگ در Dr. Dre 1992 آلبوم مزمن.

تبلیغات

جنگل’ خانواده التماس رژیم صهیونیستی است. Ivey به رفت و آمد حکم او به زندگی در زندان است. مدافع تحویل نامه ای به Ivey را در روز پنج شنبه ساعت قبل از او برنامه ریزی شده بود به مرگ, تماس ماموران مرگ یک “غیر قابل تصور بی معنی تراژدی” در حالی که اشاره کرد که ” بسیاری از معایب و پرسش و پاسخ با خود دادگاه است که ما نمی توانیم به جلو حرکت می کند با اجرای او.” دیوان عالی ایالات متحده با صدور اقامت موقت در روز پنج شنبه شب در حالی که جنگل’ وکیل مدافع در زمینه یکی دیگر از درخواست تجدید نظر با این استدلال که او تا به حال بی اثر وکیل.

آلاباما دادستان کل استیو مارشال رد درخواست تجدید نظر بلافاصله.

“وجود دارد در آخرین لحظه حرکت جریان به ‘ذخیره’ پلیس-قاتل ناتانیل جنگل از او فقط مجازات” مارشال در بیانیه ای گفت. “پیام است که جنبش محصور شده با این تیتر از آزادی مطبوعات فرستاده امروز که اعلام کرد: ‘تسلیم و مرد بی گناه مجموعه به مرگ است.’ که تیتر شامل دو دروغ و یک حقیقت. دروغ هستند توصیف ‘تسلیم’ و ‘بی’: نه درخواست وجه به ناتانیل جنگل که اعمال به طور مستقیم باعث مرگ سه پلیس و آسیب به دیگری است. حقیقت این است که مجموعه ای است برای مرگ ،

تبلیغات

آلاباما وزارت اصلاحات در خدمت وودز آخرین وعده غذایی—سیب زمینی شیرین و اسفناج و مرغ پای مرغ پای سه ماهه پخته, سیب, سیب زمینی سرخ کرده, دو تا پرتقال و پرتقال-نوشیدنی طعم دار. ADOC اطلاعات عمومی متخصص سامانتا رز جنگل می گوید: جنگل خوردند فقط یک گاز از ران مرغ سه ماهه و هیچ چیز دیگری AL.com گزارش.

در 8:37 بعد از ظهر سرپرست بخوانید جنگل’ حکم مرگ. سه دقیقه بعد جنگل شروع mouthing کلمات و نشانه ای از اسلام است. او jerked بازوی خود را در برابر موانع و خیره شد به طور مستقیم به اتاق مشاهده است.

تبلیغات

و پس از آن او غیر روحانی کردن و درگذشت.

در 9:01 p.m. در روز پنج شنبه 5 مارس ایالت آلاباما تا به حال رسما اعدام 43 ساله ناتانیل جنگل برای قتل هر کسی.

تبلیغات

این است که چگونه آنها آن را انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de