“این نشان می دهد یک قطار خراب”: ESPN مستند به کاوش LeBron James’ “تصمیم”

LeBron James بسیار کمی لکه ها را درخشان رزومه. تصمیم گیری که صورت گرفت و تقریبا از 10 سال پیش باقی مانده است زشت ترین لکه دار کردن.

اگر او تصمیم به ترک Cavs و بازی به صورت گرما تنها تحت تاثیر یک تعداد انگشت شماری از franchises آن غیر ممکن بود و نه یک واکنش به بد تصور استودیو نشان می دهد. از طریق یک منشور آن را به عنوان یک منحصر به فرد خیریه تلاش برای پسران و دختران باشگاه سمبل قدرت جیمز برد. از طریق یکی دیگر از آن تلویزیونی در سراسر کشور روده-پانچ که طنین انداز کنون در خارج از اوهایو.

یکشنبه شب در 7 p. m. MT, ESPN Backstory با سه بار پولیتزر-برنده جایزه روزنامه نگار دان ون Natta تبدیل لنز در خود دارد و به بررسی شرایطی که منجر به فرهنگی که سنگ محک لحظه.

به عنوان تهیه کننده اجرایی رابرت ابوت آن را می بیند تصمیم به مقدار بیش از یک لحظه در زمان.

“این نشان می دهد نوع از یک قطار خراب شد و انتقاد در سراسر هیئت مدیره” ابوت گفت: دنور پست این هفته. “ESPN کردم انتقاد, LeBron James, کردم, انتقاد, Jim Gray انتقاد کردم. LeBron یک تبه کار برای چندین سال پس از آن. اما زمانی که شما به عقب نگاه 10 سال بعد آن را واقعا شروع از نوع انقلاب است که ما نمی دانیم که اتفاق می افتد به عنوان ما را تماشا می کردند.”

ابوت با اشاره به اصطلاح “superteam” که پیوست نیروهای خود را برای برنده شدن دو حلقه, اما آن را نیز نشانه یک تغییر در رسانه های پویا است.

“LeBron آغاز شده داشتن خود روایت به معنی” آنها ما نیاز ندارد,'” ابوت گفت.

جیمز و تیم خود را پس از تبدیل شدن به رسانه ای مقتدر در حق خود این هفته اعلام جدید خود را و آخرین سرمایه گذاری SpringHill Co. پس از بالا بردن $100 میلیون. این تصمیم هر چند به طور گسترده ای تمسخر در آن زمان بود که اول خود را قمار است.

بدون دادن دور بیش از حد ون Natta را بر روی دوربین گزارش به بررسی هالیوود بازیکنان درگیر در تولید و unearths جالب قطعات مانند که ایده آن را در وهله اول.

“نبود Maverick کارتر ایده نبود LeBron James’ ایده نبود ESPN ایده نبود بیل سیمونز’ ایده و نبود جیم گری را ایده” ابوت گفت. “آن کسی دیگری ایده.”

هر چند این تصمیم به طور گسترده ای panned به عنوان ESPN پذیرایی و اهدای آن زمان به جیمز برای اعلام خود را نشان می دهد به همراه داشت 13 میلیون بیننده در لحظه ای که وارد شده اند در تصمیم خود. آن را بالاترین امتیاز از هر استودیو نشان می دهد در تاریخ ESPN.

داستان توضیح می دهد که تاریخ James’ هسته ای اچ گروهی – Maverick کارتر غنی پل و سفت Mims – و میریزد نور در چگونه James قدرت کسانی که به او نزدیک است. جالب اینجاست که حتی اگر این تصمیم به روابط عمومی فاجعه ابوت به ذکر است که ظروف سرباز یا مسافر تنها جلب James’ confidantes تنگ تر.

جیمز و دایره او تا به حال مورد بحث و تصمیم گیری در یکی از سیستم عامل خود را بیش از یک ورزشکار تا زمانی که ابوت تیم خواسته خود را برای مشارکت آنها مودبانه کاهش یافته است. آنها, اما, ارائه, ویدیو کلیپ و تصاویر به منظور افزایش مستند.

“سال گذشته من را لمس پایه با آنها را دوباره آنها در حال حاضر در مورد آن صحبت کردیم در شرایط خود را به طوری که آنها واقعا علاقه مند به صحبت کردن در مورد آن در روزنامه نگاری, اصطلاحات” ابوت گفت. “من نمی گویم که آنچه آنها گفتند که شب نبود در واقع دقیق و یا هر چیزی, اما آنها می خواهند به خود را دارند و سود خود را از داستان است.”

مهمتر از همه ابوت بود و اعتماد به نفس است که آنها می خواهم انجام می شود داستان عدالت با وجود پتانسیل تضاد منافع. او گفت: ESPN نمی سانسور هر صدا و یا ارائه مقدار اگر هر گونه مقاومت مواجه و در همه.

“اکثریت سه عمل همه چیز در مورد این تصمیم بود که یک قطار خراب و آن را آخرین قانون است که در مورد میراث” او گفت:. “ما ضرب و شتم ESPN و LeBron و جیم خاکستری و همه درگیر خیلی خوب است.”