راز زندگی آقای Bajaj

راز زندگی آقای Bajaj – شیوه زندگی

به روز شده: Mar 08, 2020, 08:41 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

Karan Singh Grover در حال حاضر به عنوان محبوب آقای Bajaj در Kasautii Zindagii کی حاضر نشان معنوی خود را به سمت خود را از طریق نقاشی

Karan Singh Grover poses with an incomplete painting that he says is inspired by his actor wife. Pic/ Satej Shinde

Karan Singh Grover با ناقص نقاشی که او می گوید با الهام از خود بازیگر ، عکس/ Satej Shinde

اگر شما به دنبال بازیگر Karan Singh Grover در Instagram, شما ملزم به این باور است که زندگی خود را یک حزب بزرگ—یا با همسر, بی پاشا باسو, و یا با دوستان و یا وقتی که او در کار نواختن نمادین شخصیت آقای Bajaj در Kasautii Zindagii کی. همچنین شما می خواهد یاد بگیرند که او آخرش تناسب اندام با آن بطرز شگفت انگیزی عضلانی بدن است. اما وجود دارد یک طرف دیگر به او نیست در مورد صحبت کردیم که به زودی به اولین آن. این بازیگر شده است طراحی و نقاشی برای سه سال و اولین نمایشگاه خود را ستاره بی نهایت خواهد شد در نشان دادن شروع مارس 18 در هند Fine Art Gallery in Mumbai.

هنگامی که ما او را ملاقات در تراس خود سانتا کروز خانه به بحث هنر ما تا پایان صحبت کردن در مورد ، آن را روشن است که او هرزگرد طبیعت نه تنها منعکس کننده در قطعه هنر بلکه در افکار خود. هنگامی که ما از او بخواهید که او شروع به نقاشی او quips به “امروز?” سپس می خندد. او فقط داده ساخته شده را لمس اتمام به یک قطعه به نام شفق شمالی (همچنین به عنوان شناخته شده شفق شمالی) و می گوید: “این تنها به تازگی است که من آن را گرفته اند تا به طور جدی. اما در حالی که در مدرسه من علاقه مند به هنر است. اما معلمان می خواستند ما را به طلوع آفتاب و کوه ها در یک راه معمول و اگر من گفت: من می خواستم به رسم چگونه آفتاب باعث می شود من احساس می کنم آنها می گویند که می خواهد به دانستن که ؟ بنابراین من تصمیم به نگه داشتن چیزهای من به خودم.” اما در دسامبر 31, 2016 او را جلب کرد چیزی به نام رویا در تولد و باسو گفت: “این خوب است. بیشتر انجام دهید.”

و بنابراین او.

کار خود را در محدوده نئون خیس تصاویر از فرشتگان اعظم به swirlings با الهام از نشانه ها و نمادها است که به نظر می رسد او در سند چشم انداز. “انتزاعی است که عمدتا زمانی که وجود دارد هیچ شکل به همه چیز. پرسیدم گالری آنچه که من می تواند تعریف من از هنر به عنوان و به آنها گفت: “چرا شما می خواهید به’?” او می گوید: با یک لبخند گرم که او را می شکند به اغلب در طول مصاحبه. هنر او نیز بازتابی مستقیم از سمت معنوی و پس از گفتگو هدایت زحمت وجود دارد. او می گوید: او در حال حاضر می داند که رنگ و ابعاد اما بدیهی است که او فکر می روند که بیشتر بر خلق خود.

Karan Singh Grover

“ستاره بی نهایت نماد یک هنرمند. من آن را نه از فضا و یا هر چیزی. آن را به من آمد. به عنوان من در ساخت رافائل [فرشته] من به پایان رسید تا رسم ستاره بی نهایت. من تحقیق آن را به عنوان من تا به حال هرگز دیده می شود. وجود دارد یک توضیح جهان اسرائیل است. ‘است که’ ذهن ‘ره’ بدن و ‘ال’ یک نماد است که اشاره به الهی در درون. من نمی دانم چرا آن را به من آمد اما در حال حاضر من, نماد,” او می گوید. اولین طرح یک رحم که جنین در حال تشکیل است. روح ندارد وارد آن نشده است. آن است که در این نقطه است که استیفن گراور معتقد است فرد در مورد رویای خود را بالاترین هدف در زندگی است. دوم شد و گام به کهکشان 2 “از آنجا که ما در حال متولد شده در این کهکشان است. من متولد به یک کهکشان با ستاره ها و من سفر در اینجا. آن را برای تلفن های موبایل نوع درست است؟”

هنگامی که ما به او اطمینان دهم که ما در حال مؤمنان از هری پاتر خط “فقط به این دلیل آن را در سر خود هری به این معنا نیست آن را واقعی” او لبخند “دقیقا. جهان ذهنی و ما در حال ایجاد آن را به عنوان ما به همراه.”

تا کنون از او یک بچه Grover اعتقاد وجود دارد چیزی بیش از این وجود ندارد. “ما نمی توانیم آن را به خاطر خود ما محدودیت. اما هنگامی که شما شروع به دیدن آن را در همه جا. این همه زمانی آغاز شد که من به عنوان خوانده شده کیمیاگر. و وقتی که من باز به آن مقدار زیادی از اطلاعات فقط به من آمد.” او همچنین اعتبارات مربیان Dr جو Dispenza و بروس لیپتون, پیشگامان در epigenetics برای جهت. “من فردی بسیار متفاوت از 10 سال پیش. شما فقط می توانید درک [تغییر] هنگامی که شما در حال ضروری به احساس نوعی از احساسات مانند عشق و شادی. من نمی ارتباط با شخص من استفاده می شود.”

در حال حاضر او مشغول زندگی خود را به عنوان خوش شانس ترین مرد روی زمین به لطف عشق او سهام با باسو. “به من گفت: پاشا روز دیگر, آیا می دانید, من یک وب سایت و به او گفت:” بله. من آن را برای شما ساخته شده است.’ من خیلی در dahej بدون درخواست آن را. او بهترین از همه چیز در او—او است که گاهی اوقات مرتب و عملی و در زمان یک کودک است. وقتی که من بیش از حد صحبت از مسائل معنوی من می توانید یک محافظ صفحه نمایش بروید تا بر روی صورت خود.” او به نظر می رسد خود را طبقه بندی شده اند—می شود تا در ساعت 5 صبح پس از چهار ساعت خواب است که قبل از مدیتیشن روزانه. پس از تمرین او با این نسخهها کار برای نه ساعت در روز را نشان می دهد مجموعه ای و یا در هنر خود. از او بخواهید آنچه که او ترجیح می, بازیگر و یا هنرمند و او می خندد “من بیش از حد بسیاری از من-s در داخل من, به طوری که آنها را بیش از زمانی که آنها را به. اما من هیجان زده برای مردم را به دیدن این سمت. حتی بازیگری یک هنر است. برای من این همه هنر. یا من نمایشی یا من ایجاد آن است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im